مغلوب ساختن پیشی جستن در تولسا به عنوان قرن 21 حصبه مریم Fauci هشدار در رالی, علم-هجوم

آن آربور (مطلع نظر) – دانشمندان می دانید داستان از حصبه مریم مهاجر از ایرلند به آمریکا در اواخر قرن 19. او حصبه اما حاضر به اعتراف به آن و استخدام شد و به عنوان یک خدمتکار و 1907 برخی از 3000 نیویورکی بود حصبه و او فوق العاده-پخش. حصبه مریم را رد کرد و این مفهوم نیست که در علم است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است بسیار خود ما 2020 حصبه مریم.

وقتی پرسیده شد که در مورد تجمع در تولسا در روز شنبه در ورزشگاه که دارای 19,000 و زمینه است که می تواند میزبان یکی دیگر از 80,000 بازدید کنندگان تهمت demeaned هستند به 700 تن در روز در ما از رمان coronavirus به عنوان “ناچیز.” فقط به عنوان او را در ژانویه و فوریه که او کاهش یافته است به گام های تعیین کننده در برابر این بیماری همه گیر او اصرار داشت که ویروس است که “در حال مرگ است.” او همچنین گفت که او فکر مردم بود با پوشیدن ماسک نشان می دهد که آنها دوست نداشتند او را مغلوب ساختن پیشی جستن. دومی این است که یک سیگنال را به پایگاه خود را برای جلوگیری از ماسک و به نگه دارید تا ظاهر نرمال که او فکر می کند خود را کمک خواهد کرد انتخاب مجدد پیشنهاد.

متاسفانه امتناع از پوشیدن ماسک را کشتن تعداد زیادی از آمریکایی ها است. هنگ کنگ که در آن ماسک-پوشیدن جهانی است تا به حال 4 coronavirus مرگ و میر. نیوزیلند دولت موفق به خلاص شدن از coronavirus ها در کامپیوتر است.

این braindead اوکلاهما دیوان عالی کشور حکم داد که تجمع کنندگان را مجبور به پوشیدن ماسک یا عمل اجتماعی فاصله و مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تا به حال ساخته شده آنها اختیاری است.

Dr. Anthony Fauci و دکتر دبورا Birx اعضای اتهام تهمت coronavirus وظیفه نیروی لابی مغلوب ساختن پیشی جستن در برابر تولسا رالی. Fauci خود خواسته بود اگر او را به چنین رویداد و پاسخ او اساسا “آیا شما ca-raazy?”

Fauci تاسف است که بسیاری از آمریکایی ها را ضد علم و نگرش است که باعث می شود در برخورد با این بیماری همه گیر دشوار است. مسلما که ضد علم نگرش کشته شدن 50000 نفر (پایین را ببینید) و بسیاری دیگر در راه است. و این فاجعه ما پاسخ به همه گیر به ما می گوید چگونه فاجعه بار پاسخ ما به آب و هوای اضطراری نیز خواهد بود. من آن را دریافت نمی. شما پرش از آسمان خراش های شما خواهد بود bugsplat. همیشه. علم قوانین است و ما نمی توانیم آنها را تغییر دهید توسط خودنمایی در آنها و یا فریاد در آنها و یا پوشیدن یک حزبی کمپین را فشار دهید. شما نشستن به کسی برای ساعت بدون ماسک که به این بیماری است و فریاد شما تقریبا قطعا سلامت, و شما ممکن است بمیرد.

این ویروس است که به طور موثر با افراد آلوده اخراج آن در قطرات از دهان خود را. بیشتر قطرات در حال گسترش هنگامی که یک فرد است که با شعار و فریاد از تنفس. یک قربانی بیشتر احتمال دارد به توجه به این ویروس اگر آنها نفس در یک بار بزرگ از آن که اتفاق می افتد اگر آنها کمتر از شش فوت دور از فرد آلوده با فرد آلوده برای یک مدت زمان طولانی و در صورتی که فرد پاشش بزاق در آنها با فریاد شعار مبارزه. این بار ویروسی نه تنها کمک می کند تا تعیین اگر شما مریض بلکه چگونه بیمار می کنید.

در نزدیک بسته بندی شده جمعیت 19,000 فریاد برای چهار ساعت متوالی احتمال این است که برخی از 800 به 1000 نفر می تواند آلوده فقط 20 افرادی که به این بیماری (و آن را نمی ممکن است نشان می دهد). به تازگی بیمار به نوبه خود می تواند آلوده 3,000 دیگران در روز بعد و پس از آن است که تبدیل خواهد شد 9,000 و 27,000 اگر نرخ انتقال بودند 3 و پس از یک در حالی که شما باید یک شیوع.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال برنامه ریزی یکی دیگر از تظاهرات در آریزونا megachurch هفته آینده. آریزونا تا به حال بیش از 3000 موارد جدید فقط در روز پنج شنبه و تعداد آن از بیمار در حال تیک تاک کردن است.

کریس Casteel در Oklahoman اشاره می کند که Tulsa County بدترین شیوع در کشور با تعداد رو به افزایش است. این تجمع قطعا بدتر شدن این وضعیت و احتمالا بدتر از آن بطور قابل توجهی. برخی از 54 درصد از موارد جدید در اوکلاهما مردم شده اند 35 و جوان, قرار دادن دروغ به این مفهوم که به نحوی سیستم ایمنی بدن. شده است وجود دارد نیز 11 درصد افزایش در سالمندان قربانیان. Covid-19 بازماندگان رنج می برند می تواند طول عمر آسیب به ریه ها و کلیه ها و دیگر ارگان ها.

اوکلاهما مقامات بهداشت عمومی می ترسند که این تجمع را گسترش بیماری به عنوان شرکت کنندگان پراکنده و به عنوان برخی از آنها بازدید بستگان در خانه های سالمندان در هفته آینده (بازديد از مجاز شدن دوباره توسط مقامات دولتی).

اگر نرخ مرگ و دارای ثابت تنها در 5 ماه دیگر 100,000 آمریکایی ها می میرند از Covid-19 در بالا به حدود 120,000 در حال حاضر کشته شدند. متخصصان بر این باورند که اگر مغلوب ساختن پیشی جستن شده این کشور در دو هفته قبل از آن در اواخر فوریه به جای آن از اواخر ماه مارس حدود 40 درصد از مرگ و میر به تاریخ می تواند مانع شده است که به می گویند که مغلوب ساختن پیشی جستن است شخصا مسئول مرگ حدود 50000 آمریکایی ها در حال حاضر.

که در مورد چگونه بسیاری از آمریکایی ها نازی ها کشته در نرماندی و نبرد برآمدگی ترکیب شده است.

احتمال این است که میزان مرگ و میر را به عقب خواهد رفت ، آن 960 در روز در هفته اول ماه ژوئن است.

نگران کننده در روز پنج شنبه به تنهایی موارد جدید رسید به 27,700 و یک هفته میانگین رشد 15 درصد در طول هفته گذشته است. در اوایل ماه ژوئن در برخی از روزها وجود دارد کمتر از 20000 نفر در سراسر کشور اما روندها در حال حاضر به رفتن در جهت اشتباه (یعنی بالا).

افزایش موارد یک نتیجه از روز یادبود گردهمایی و اوایل دهانه متحده مانند فلوریدا و تگزاس فرمانداران از آن انجام شد برگ برنده مناقصه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im