مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوعیت سفر از برزیل به عنوان همه گیر نیز موج در مکزیک

آوریل 24 (UPI) — مرگ و میر و موارد از coronavirus در حال افزایش در دو آمریکای لاتین سازمان ملل — برزیل و مکزیک — در حالی که این بیماری همه گیر تثبیت در دیگر نقاط سابق از جمله آسیا و اروپا است.

ایالات متحده با وجود گزارش بیشترین مرگ و میر و موارد در جهان است و محدود کردن سفر از کسانی که در سازمان ملل. مرز با مکزیک در حال حاضر بسته شد به جز برای محصولات و ملزومات کارگران از ماه مارس و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یکشنبه شب با صدور بیانیه محدود کردن مسافر از سفر برزیل موثر در 11:59 p. m. EDT پنج شنبه.

“من تعیین کرده اند که آن را در منافع ایالات متحده را به اقدام برای محدود کردن و تعلیق ورود به ایالات متحده به عنوان مهاجران یا nonimmigrants از همه بیگانگان بودند که از لحاظ جسمی در حال حاضر در جمهوری فدراتیو برزیل در طول مدت 14 روز قبل از ورود خود را و یا اقدام به ورود به ایالات متحده آمریکا” اعلام می خواند.

سفر نیز محدود شده از چین و همچنین برخی از کشورهای اروپایی.

بیش از چند هفته گذشته برزیل و مکزیک نقل مکان کرد به بالا 10 بیشترین مرگ و میر در جهان است. هر دو کشور تنظیم روزانه مرگ را افزایش می دهد در هفته گذشته با برزیل دوم در جهان و مکزیک سوم به صورت 24 ساعته و در مجموع پشت سر ایالات متحده در روز شنبه و یکشنبه.

برزیل و میر بیش از دو برابر در دو هفته از 11,123 به 22,716 در مکان ششم با توجه به Worldometers.info. یک هفته پیش از تلفات شد 16,118. ملت گزارش 16,220 موارد اضافی یکشنبه پس 16,508 آنهایی که اضافی شنبه و یک رکورد 21,472 شنبه در مجموع 347,398 در جایگاه دوم پشت, ایالات متحده است.

مکزیک در ضمن در هفته گذشته با صعود به بالای 10 جابجایی کانادا. مجموع آن روز یکشنبه بود 7,179 مرگ و میر پس از 3,353 دو هفته پیش و 5,045 هفت روز پیش.

برعکس شش اروپایی سازمان ملل در بالا 10 — انگلیس, ایتالیا, اسپانیا, فرانسه و بلژیک و آلمان — باید شاهد یک کاهش چشمگیر در تعداد مرگ و میر. ترکیب آنها نوشته شده 325 روز یکشنبه و 533 مرگ و میر شنبه, با توجه به Worldometers.info. ترکیب خود را روزانه اوج مجموع 5,319.

در آسیا چین اصلی کانون این ویروس نشده از گزارش یک مرگ از آوریل 26 و تنها 164 موارد پس از آن از جمله هیچ یک برای اولین بار روز شنبه در مجموع از 82,974. این کشور کاهش یافته است به محل 13th با 4,634 مرگ و میر پس از شماره 1 برای چند هفته.

در سراسر جهان مرگ و میر بود 346,434 و موارد نزدیک 5.5 میلیون در روز یکشنبه. که شامل 99,300 در ایالات متحده که گزارش اکثر مرگ و میر شنبه: 1,036.

مکزیک گزارش شده بود یک رکورد 479 شنبه و 190 یکشنبه. ملت به روز رسانی آن مرگ مجموع اغلب در اواخر شب.

مکزیک همچنین اعلام کرد 3,329 موارد جمعه. و ميزان عفونت ممکن است سه برابر بیشتر از آمار دولت, با توجه به بررسی مستقل الجزیره گزارش داد.

بیش از یک چهارم از مرگ و میر رخ داده در پایتخت کشور در شهر مکزیک که در آن امدادگران می گویند بیمارستان در حال هولناک با بیماران.

ملت از 126 میلیون نفر شامل فقیر و متراکم جمعیت مراکز ساختن آن دشوار برای مردم به خود منزوی. علاوه بر این کارگران نیاز به ماندن در شغل برای کسب هر گونه پول.

“ما زندگی می کنند در یک بازی فوق العاده نابرابر کشور; نیمی از مردم زندگی می کنند روز به روز و با آنها درد و رنج” معاون وزیر بهداشت هوگو لوپز-Gatell به خبرنگاران گفت: شب جمعه. “آنها ندارد [پول] و روزانه روزی به خود می شود. که سلامت آنها تاثیر می گذارد و می تواند زندگی خود را.”

دوشنبه گذشته حدود 300 شهرداری از سراسر کشور — به نام “شهرداری امید” — برداشته پناه-در-محل توصیه. مشابه اقدامات برنامه ریزی شده برای شروع ژوئن 1 در سایر نقاط کشور از جمله کلاس.

اما حدود 1000 از مرگ و میر در آمریکای شمالی گزارش شده در مکزیک کانادا و ایالات متحده است.

مانند مکزیک, مرز بسته شده با کانادا که گزارش 69 بیشتر مرگ و میر یکشنبه پس از 105 روز شنبه.

روز شنبه, برزیل گزارش های اضافی 965 مرگ و میر بود که نه چندان دور از ایالات متحده,’ کل و یکی کمتر از جمعه پس از یک رکورد 1,188 پنج شنبه. روز یکشنبه برزیل گزارش 703 مرگ و میر — بیشتر از هر کشور و نزدیک به 100 بیشتر از ایالات متحده است که ثبت 617 مرگ و میر در روز یکشنبه.

رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro متمرکز شده بازگشایی کسب و کار به عنوان بسیاری از فرمانداران می خواهیم انزوای اجتماعی اقدامات است.

در مه 14, او گفت: “ما باید شجاع به این ویروس است. مردم در حال مرگ ؟ بله آنها هستند و من متاسفم که. اما بسیاری از در حال رفتن برای مردن اگر اقتصاد همچنان به دلیل تخریب این [مستند] اقدامات است.”

در اصل او گفت: این ویروس فقط “کمی آنفولانزا.”

“این یک آنفولانزا. این بدترین چیزی که ما تا کنون با آن مواجه در زندگی حرفه ای ما” دکتر ژاک Sztajnbok در سائو پائولو با سی ان ان گفت. وقتی پرسید که آیا او نگران سلامت خود را, او گفت:, “بله” دو بار.

آزمون تنها انجام می شود وقتی که کسی دارای سه نشانه.

“بیشتر این تست انجام می شود زمانی که فرد در حال حاضر در مرحله پیشرفته بیماری” رناتا آلوس داوطلب سلامت کارگر, گفت:.

در آمریکای جنوبی از همه اما تقریبا 9,000 از 31,352 مرگ و میر رخ داده در برزیل. دوم بیشتر است پرو با 3,456.

کاخ سفید خواهد “نگاهی به کشورهای دیگر در یک کشور توسط کشور بر اساس” در امریکا برای محدودیت اوبراین گفت.

افزایش مرگ و میر در برزیل تنها اتفاق افتاده است به تازگی. در تاریخ 1 آوریل در مجموع 242 مرگ و میر گزارش شده وجود دارد.

در آن همه گیر شد و از رسیدن به حماسه ارتفاعات در اروپا است. که حتی قبل از آن به اوج خود رسید و در ایالات متحده زمانی که تلفات شد 6,394.

در آن تاریخ در ایتالیا کشته شد 13,155 — ترین در جهان است. از آن پس تعداد صعود به 32,785 مقام سوم پشت سر ایالات متحده و بریتانیا. روز یکشنبه تنها 50 مرگ و میر گزارش شده پس از 282 روز شنبه. بالا بود 919 در مارس 27 با زمان تلفات 32,007.

از تاریخ 1 آوریل مرگ و میر است رسید در انگلیس بیش از سایر استان ها به 36,675. تعداد دفعات مشاهده شده بود 3,095 در آن تاریخ است. در هفته گذشته روزانه مرگ و میر شده است بین 160 و 545 از جمله 118 یکشنبه پس از 282 شنبه. رکورد شد 1,172 در آوریل 21.

مدارس ابتدایی باز خواهد شد در ژوئن 1 و ثانویه آنهایی که در ژوئن 15, نخست وزیر بوریس جانسون گفت: در طول یک جلسه در روز یکشنبه ،

“در خط با این روش گرفته شده در بسیاری از کشورهای دیگر ما می خواهیم شروع به گرفتن فرزندان ما را به کلاس درس در راه است که به عنوان کنترل و به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است” جانسون گفت. “ما گفت: ما آغاز خواهد شد در اوایل سال تنظیمات و پذیرش سال یک و شش سال در مدارس ابتدایی است.”

جانسون بود که در بیمارستان بستری در بخش مراقبت های ویژه با این ویروس شده است برای انتقاد از دولت خود را از دست داده و همه گیر و فرزندان او را به آتش Dominic کامینگز سیاسی به رئیس خود را کمک.

نگهبان و آینه روزانه گزارش Dominic کامینگز و همسرش سفر 260 مایل در سراسر انگلستان به ماندن در پدر و مادر خود را’ ملک در حالی که بیمار با علائم کروناویروس.

جانسون گفت: او نمی خواهد آتش او را.

“به اندازه کافی به اندازه کافی است” محافظه کار مجلس استیو بیکر نوشت: در یک نظر قطعه برای منتقد سایت. “دومینیک کامینگز باید قبل از او می کند هر گونه آسیب بیشتری به انگلستان, دولت, نخست وزیر, ما نهاد یا حزب محافظه کار.”

مرگ و میر شده است ثبات در جای دیگر در اروپا است.

اسپانیا در جایگاه چهارم پس از گزارش 74 یکشنبه, 50 شنبه و 688 جمعه برای صعود به 28,752. وزارت بهداشت در روز جمعه گزارش 56 اضافی مرگ و میر در 24 ساعت گذشته و پرش بزرگ است که با توجه به مناطق مختلف “تمیز کردن” تاریخی خود می دهد. بالا بود 961 در 2 آوریل.

اسپانیایی وزیر بهداشت سالوادور Illawarned هر چند این وضعیت بهبود یافته است “این ویروس هنوز هم در میان ما, “او گفت: در یک کنفرانس خبری سهشنبه

سازمان ملل در صفحه 10 گزارش اضافی مرگ و میر در دو ارقام شماره 5 فرانسه با 35 شماره 7 بلژیک با 43 و شماره 8 آلمان با 5. فرانسه بالا بود 1,438 در 15 آوریل است.

آلمان با سخت اقدامات ایمنی و آزمایش های گسترده تا حد زیادی کنترل شیوع آن با رکورد 333 در 8 آوریل.

سوئد است که تلاش “گله ایمنی” گزارش شش مرگ و میر بیشتر در مکان 16 با 3,998 و همچنین 271 موارد جدید. همسایه نروژ گزارش صفر مرگ و میر برای دومین روز متوالی به ماندن در 235 و همچنین شش بیشتر موارد.

روسیه همچنان به افزایش موارد با 9,434 بیشتر در روز شنبه و 8,599 روز یکشنبه در مجموع 344,481 در مقام سوم. روسیه گزارش 153 مرگ و میر بیشتر به افزایش 3,541 در 17.

در کل بیش از نیمی از مرگ و میر در سراسر جهان شدند در اروپا با 169,844 از جمله اضافی 569 از 2,647 کل در روز یکشنبه. در روز شنبه تعداد کل مرگ و میر 4,183.

آسیا نیز به طور قابل توجهی تثبیت شده است. تنها 394 مرگ و میر گزارش شده یکشنبه به کل 27,442.

در چین سه مورد گزارش شده در روز یکشنبه ،

رئیس یک شرکت چینی آزمایشگاهی در ووهان دوباره رد پیشنهادات است که از آن به بیرون درز پاتوژن گفت: موسسه “هرگز تا به حال کشف شده و یا نگهداری” ویروس قبل از آن فوران در چین مرکزی در اواخر سال گذشته.

وانگ Yanyi مدیر ووهان موسسه ویروس شناسی گفت: آن را “خالص ساخت” که coronavirus به بیرون درز از آزمایشگاه در مصاحبه ای با رسانه های دولتی در روز شنبه.

هفته گذشته برای شهر ووهان در حال کار برای تست همه 11.1 میلیون نفر. پس مارس 14 حامل بدون علامت که افراد آلوده هیچ نشانه ظاهری از بیماری شده اند به دنبال — پس از تایید آن خوشه COVID-19 عفونت از آنجا که این شهر را آزاد از مجازی مستند در 8 آوریل.

کره جنوبی گزارش کرده است تنها چهار مرگ و میر در یک هفته از جمله دو روز یکشنبه و در مجموع 262. موارد پایه در 11,165.

چند هفته پیش این کشور تا به حال آرامش اجتماعی آن فاصله. اما چند نفر که بازدید کاباره ها در سئول Itaewon سرگرمی منطقه در طول تعطیلات آخر هفته اول ممکن است آزمایش مثبت برای ویروس.

همه کافه ها و کاباره ها تعطیل شدند و مقامات کره جنوبی تا به حال دنبال کردن 46,000 افرادی که در تماس با شناخته شده آلوده موارد مرتبط به کاباره ها و تست آنها را برای COVID-19.

موارد مربوط به کلوپ شبانه افزایش به 225 — 96 اعتقاد به قرارداد این ویروس از بازدید از باشگاه ها و 129 نفر دیگر با آمدن به تماس نزدیک با تایید موارد — کره مراکز کنترل بیماری و پیشگیری یکشنبه اعلام کرد.

هند گزارش 7,113 جدید کروناویروس موارد در 24 ساعت گذشته — در این کشور یکی از بزرگترین روز خروش. مرگ و میر می ایستد در 4,024 از جمله اضافی 156 یکشنبه و 142 روز شنبه در محل 15.

دولت اعلام کرده است که خطوط هوایی داخلی خواهد بود قادر به ادامه خدمات با شروع این هفته است. مسافران ورودی هنوز هم موضوع را به اجباری 14-روز قرنطینه در برخی از کشورها.

در جای دیگر در آسیا و ایران گزارش 58 اضافی مرگ و میر برای نهم در 7,417.

مرگ و میر شده است حداقل در قاره های دیگر.

در اقیانوسیه نه استرالیا و نیوزیلند در گزارش هر گونه مرگ و میر. استرالیا گزارش کرده 102 با یک گزارش روز شنبه. در New Zeland این تعداد 21 با گذشته مرگ و میر در مارس 6.

“این بسیار مهم است که مردم نمی استراحت در طول تعطیلات آخر هفته که ما رفتن به جلو” نیو ساوت ولز وزیر بهداشت براد Hazzard گفت: پس از یک عفونت و تایید نشده مورد مربوط به یک دانش آموز دبیرستانی که در حال توسعه علائم خفیف گزارش شده است.

پدر و مادر شده اند گفت: برای دور ماندن از محوطه مدرسه و کارگران هستند که خواست به رانندگی و یا راه رفتن به کار می کنند.

در آفریقا و مرگ و میر می ایستد در 3,356 رهبری مصر با 764 و الجزایر با 600.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de