مغلوب ساختن پیشی جستن به طور خلاصه عینک, ماسک, در روز پنج شنبه. در اینجا عکس

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: او عینک یک ماسک در حالی که تور Ford Motor Co. گیاه در میشیگان. او تصمیم گرفت به پوشیدن آن در مقابل خبرنگاران. اما یک عکس از رئیس جمهور دستگیر شد و بعد از آن به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی.

چه خبر:

مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید Ford Motor Co. گیاه در میشیگان, میشیگان, پنج شنبه. او به طور خلاصه صحبت با خبرنگاران در مورد سفر خود را. اما نبود او با پوشیدن یک ماسک زمانی که او در صحبت با خبرنگاران. او گفت: “نمی خواهم به مطبوعات لذت بردن از دیدن آن است.”

فورد سیاست مورد نیاز است هر کس به پوشیدن تجهیزات حفاظت شخصی در تاسیسات برای جلوگیری از گسترش coronavirus هر چند با توجه به هافینگتون پست.

اما یک عکس از مغلوب ساختن پیشی جستن پوشیدن ماسک ظاهر در رسانه های اجتماعی ساعت بعد.

فورد رئیس بیل فورد گفت: Trump عینک, ماسک, پشت صحنه, زیر دستورالعمل های تعیین شده در خارج از شرکت.

“او عینک یک ماسک در هنگام مشاهده خصوصی از سه فورد GTs از سال” فورد در بیانیه ای گفت: با توجه به NPR. “رئیس جمهور بعد از حذف ماسک باقی مانده از این دیدار است.”

تصویر بزرگتر:

مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده است برخی از تردید به پوشیدن ماسک در مکان های عمومی, به طور خاص در جلسات مطبوعاتی و اجتماعات بزرگ. ماه گذشته او گفت که او انتظار ندارد به پوشیدن ماسک در دفتر بیضی با توجه به اخبار بی بی سی.

“به نحوی نشستن در دفتر بیضی پشت که مصمم میز بزرگ مصمم میز من فکر می کنم با پوشیدن یک ماسک صورت به من خوش آمد می گوید رئیس جمهور و نخست وزیر دیکتاتورها پادشاهان و ملکه و من نمی دانم به نوعی من آن را نمی بینم برای خودم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de