مغلوب ساختن پیشی جستن به سلامتی مستند شورشی مشک; Fauci هشدار کنگره جدید کروناویروس خوشه

در حالی که کاخ سفید coronavirus نیروی کار هشدار داد کنگره از عواقب وخیم باید متحده بازگشایی برای کسب و کار بیش از حد به زودی رئیس جمهور توییتی پشتیبانی سهشنبه برای مستند شورشی Elon Musk مدیر عامل شرکت است که به مبارزه طلبیده محلی سفارشات قرار داده و تسلا بازگشت به کار.

“کالیفرنیا باید اجازه تسلا & Elon Musk باز کردن گیاه در حال حاضر” مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال شده در توییتر. “می توان آن را سریع و با خیال راحت!”

مشک دوباره تولید تسلا منطقه خلیج امکانات تولید در دوشنبه نقض سفارشات از آالمدا کانتی عمومی وزارت بهداشت به تعلیق عملیات غیر ضروری کسب و کار مرتبط با مطبوعات گزارش شده است.

“تسلا شروع مجدد تولید امروز در برابر آالمدا کانتی قوانین. من خواهد بود در خط با هر کس دیگری. اگر کسی دستگیر شده است از من بپرسید که در آن تنها بود من” مشک توییتی.

شهرستان تسلا هشدار داد و ابراز امیدواری کرد که خودرو و انرژی تولید خواهد “پیروی بدون بیشتر اجرای اقدامات” AP گزارش شده است.

رئیس جمهور صبح سه شنبه جیر آمد به عنوان کارشناسان بهداشت از دولت گفت: مجلس سنا که به سرعت بازگشایی است به احتمال زیاد به علت جدید کروناویروس خوشه که می تواند تبدیل به شیوع اگر به درستی کنترل می شود.

“عواقب می تواند واقعا جدی” اگر ملت باز می شود تا بیش از حد سریع, Dr. Anthony Fauci گفت: با توجه به AP. این متخصص بیماری های عفونی و عضو مجلس coronavirus نیروی کار هشدار داده است که جوامع نیاز به آماده می شود برای درمان موارد جدید است که به ناچار به نظر می رسد به عنوان شهرها و ایالات متحده بازگشت به کسب و کار به عنوان معمول است.

Fauci شهادت از راه دور از انزوا با توجه به شیوع در کاخ سفید است.

مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری مدیر دکتر رابرت Redfield قانونگذاران گفت: “ما نه از جنگل هنوز” نیویورک تایمز گزارش داد.

ردفورد گفت که در آغاز همه گیر CDC قادر به قادر به مدیریت موثر قرارداد ردیابی — نقشه برداری و ردیابی گسترش coronavirus — اما همانطور که بیشتر و بیشتر آمریکایی ها آزمایش مثبت برای COVID-19 آنها دیگر قادر به پاسخگویی به ظرفیت. “ما از دست مهار,” او گفت:.

تسلا است که نه تنها شرکت را به مقاومت در برابر دستورالعمل های بهداشتی.

این آخر هفته کالیفرنیا متخصص قلب و عروق posted a photo on Twitter کامل ایالات پرواز هواپیمایی آخر این هفته که به سرعت ویروسی رفت. دکتر از بازگشت از coronavirus کانون شهر نیویورک جایی که او تا به حال به طور داوطلبانه برای کمک به.

پس از عکس موجب اعتراض عمومی شرکت هواپیمایی آغاز شده اجازه می دهد مسافران برای rebook و یا دریافت اعتباری سفر اگر پرواز خود را در نزدیک به ظرفیت کامل واشنگتن پست گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im