مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا Covid-19 تست است ‘مبالغه’ به عنوان موارد و بستری شدن در بیمارستان در سراسر خروش ما

در meandering وال استریت ژورنال مصاحبه پر از آشکار و عجیب و غریب نهفته است—مانند این ادعا که او شخصا “ساخته شده Juneteenth معروف”—رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه به نام Covid-19 تست “مبالغه” و اعتراف کرد که او با قرار دادن بهداشت و درمان در برخی از هواداران خود را در معرض خطر توسط حرکت های آینده با یک برنامه ریزی تجمع این آخر هفته در Tulsa, Oklahoma.

“من شخصا فکر می کنم تست مبالغه است حتی اگر من ایجاد بزرگترین دستگاه تست در تاریخ” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: وقتی پرسید که آیا او می خواهد فشار برای تست هر کس در نیویورک و میشیگان اگر این کشورها ضربه شد با تجدید حیات coronavirus. “من در ایجاد بزرگترین دستگاه تست در تاریخ است. و من فکر می کنم تست مبالغه شده است.”

فشرده برای توضیح موضع خود را رئیس جمهور گفت: “آزمون ها باعث می شود ما نگاه بد است.”

“ما گزارش هر مورد گفت:” مغلوب ساختن پیشی جستن. “اگر ما آزمون 20 برابر بیشتر از برخی دیگر از کشور ما در حال رفتن به پیدا کردن موارد. آنها تماس بگیرید موارد است. و این تنها به این دلیل که ما تست خیلی بهتر است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس در هر دو دروغ ادعا کرد که در اوایل این هفته که افزایش تست—به جای واقعی افزایش عفونت—پشت اخیر سنبله در Covid-19 نفر در بیش از 20 ایالت سراسر آمریکا است که عقب مانده کشورهای دیگر در آزمون سرانه. کاخ سفید آمده است در زیر ثابت انتقاد از نمایندگان مجلس و کارشناسان بهداشت عمومی برای عدم اجرای تست های سراسر کشور استراتژی است.

“U. S است که در حال حاضر انجام بیش از 3 میلیون coronavirus آزمون یک هفته یک بهبود بزرگ بیش از کمبود و شکست که بدتر از همه گیر در این بهار. اما این کشور یکی دیگر از خطرات خطرناک تست کسری بودجه این سقوط زمانی که مدارس و کسب و کار سعی کنید به بازگشایی” سیاسی گزارش روز شنبه. “با خیال راحت بازگشایی مدارس و کسب و کار می تواند نیاز به 30 میلیون آزمون در هر هفته به جای جاری سه میلیون و برخی کارشناسان می گویند.”

به عنوان Vox‘s دیلن ماتیوز نوشت: روز شنبه بر خلاف تهمت را اخراج اهمیت آن گسترده آزمایش مورد نیاز است به “شناسایی افراد با علائم خفیف به طوری که آنها می تواند منزوی و جلوگیری از گسترش این ویروس به افراد دیگر است.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“شما نیاز به آزمایش برای انجام تماس ردیابی: این کار خسته کننده از مصاحبه با افرادی که تست مثبت برای Covid-19 پیدا کردن با آنها بوده ام در تماس نزدیک و پس از آن اطلاع رسانی به این افراد از قرار گرفتن در معرض بالقوه و درخواست آنها را به خود منزوی و—شما آن را حدس زده—آزمایش” ماتیوز نوشت.

“هنگامی که شما انجام تست های بیشتر شما انتظار می رود این تست مثبت رای دادن به پایین چرا که همراه با برخی از تست مثبت, شما می توانید بسیاری از آنهایی که منفی,” ماتیوز ادامه داد. “بنابراین کارشناسان نگران هستند چرا که در ایالات آریزونا و فلوریدا و تگزاس تست مثبت رای است که در واقع در حال افزایش است. این چیزی است که نشان می دهد افزایش گسترش Covid-19 است که در پشت برخی از افزایش تعداد مورد—نه به سادگی تست های بیشتر در حال انجام است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه در مجله مصاحبه به اعتراف است که با برگزاری یک تجمع در تولسا در روز شنبه با وجود هشدارهای مقامات بهداشت عمومی او قرار دادن هواداران خود را در معرض خطر عفونت است.

“خب مردم باید بدانند که بله” گفت. “اما آن را کوچک. شما می دانید, آن درصد بسیار کمی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: تجمع را برانگیخت نمی خواهد نیاز به پوشیدن ماسک های صورت که رئیس جمهور مشخص می شود به عنوان “شمشیر دو لبه” است که “می تواند به یک از امنیت کاذب.”

به عنوان رویاهای مشترک گزارش هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین نیاز به نگر تجمع کنندگان به نشانه چشم پوشی تعهد به شکایت اگر آنها قرارداد Covid-19 در این رویداد است.

“مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین ممکن خودداری از چنین حرکت اگر آن را می تواند پاسخگو و در نتیجه بیماری و احتمال مرگ و میر که به احتمال زیاد به دنبال” گفت: عمومی شهروند جمهور رابرت Weissman. “به جای آن با هدف فرار از مسئولیت و هر اندازه گیری از پاسخگویی با وادار کردن شرکت کنندگان به چشم پوشیدن از حقوق خود را از طریق شرایط قرارداد که بعید است حتی متوجه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de