مغلوب ساختن پیشی جستن-متصل سوخت های فسیلی شرکت های مجاز به تاخیر در پرداخت از 56 میلیون دلار در آلودگی جریمه در طول همه گیر

شرکت های نزدیک به تهمت مقامات دولت در میان 10 شرکت که مجاز به تاخیر در پرداخت میلیون ها دلار جریمه برای آلودگی آنها ایجاد می شود, با توجه به نگهبان و دولت ناظر پاسخگو باشد.ما.

این شرکت موافقت کرده بود به پرداخت جمعی در مجموع 56 میلیون دلار در مجازات مدنی برای کمک به آلودگی در جوامع در سراسر کشور, اما آنها مطلع شدند در ماه آوریل توسط وزارت دادگستری است که آنها می توانید مکث پرداخت های خود را در طول بیماری همه گیر.

“هنگامی که ما در مواجهه با بحران بهداشت عمومی است که باعث مشکلات تنفسی این زمان به شرکت های هلدینگ به یک استاندارد بالاتر از درجه کیفیت پایین تر است.”
—کریس Saeger پاسخگو.ما

جالب اینجاست که گفت: پاسخگو باشد.ما که کشف این ترتیب از طریق یک درخواست قانون آزادی اطلاعات به شرکت ها اعطا می شود نرمی برای کمک به انواع آلودگی است که می تواند coronavirus کشنده تر است.

“این دقیقا همان زمان به مطمئن شوید که پشتیبانی از جریان به فدرال و ایالتی و محلی که نیاز به یک دست با پاسخ به coronavirus بحران و مشکلات زیست محیطی که این منافع خاص را ناشی از” Chris Saeger از پاسخگو باشد.به ما گفته نگهبان. “هنگامی که ما در مواجهه با بحران بهداشت عمومی است که باعث مشکلات تنفسی این زمان به شرکت های هلدینگ به یک استاندارد بالاتر از درجه کیفیت پایین تر است.”

به عنوان رویاهای مشترک گزارش محققان دانشگاه هاروارد در ماه گذشته نشان داد که مردم زندگی در شهرستان ها با سطح بالایی از مضر ذرات ماده 15 درصد بیشتر احتمال دارد به مرگ اگر آنها قرارداد Covid-19.

این شرکت که اعطا شده است یک اجرای تعطیلات عبارتند از:

  • K. P. Kauffman یک دنور-بر اساس شرکت نفت که مدیون دولت 1 میلیون دلار برای کمک به دود در این منطقه است ،
  • Dominion انرژی که مدیون 1.4 میلیون دلار برای اجازه می دهد خاکستر ذغال سنگ به نفوذ به آبهای زیرزمینی در ویرجینیا تهدید جمعیت با آلودگی از جیوه کادمیوم و آرسنیک; و
  • ArcelorMittal که مدیون 5 میلیون دلار برای کیفیت هوا نقض.

ArcelorMittal که در آن اداره ویلبر راس قبلا عضو هیئت مدیره گفت: پاسخگو باشد.ما که آن را در حال حاضر پرداخت این جریمه با وجود اینکه ارائه شده به فرمت. دادستان کل ویلیام بار بود که یک عضو هیئت مدیره در قلمرو انرژی قبل از پیوستن به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و پرداخت شد $500,000 توسط شرکت.

کوین Kauffman, مدیر عامل شرکت K. P. Kauffman شده است عمده کمک کننده به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و شرکت خود را صرف $200,000 لابی سازمان حفاظت محیط زیست در سال گذشته است.

“فقط به خاطر اینکه این شرکت ها دارای نفوذ گسترده در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به این معنا نیست که آنها باید اجازه قلاب برای آسیب آنها ناشی از محیط زیست ما” گفت: Kyle Herrig رئیس جمهور پاسخگو است.ما.

هزینه پرداخت dealy پیشنهاد برای سوخت های فسیلی شرکت به شرح زیر گزارش می دهد که برگ برنده دولت است که اجازه می دهد نفت و گاز شرکتهای فعال در زمینهای عمومی به مجموعه خود خانواده سلطنتی نرخ مصرف بودجه و دور از خدمات عمومی در چند کشورهای غربی.

در ضمن Wes Gobar همیشه سبز اقدام اشاره کرد, مردم سراسر ایالات متحده در حال مواجهه با بیکاری و مسکن ناامنی با حزب جمهوری خواه و کاخ سفید نشان دادن علاقه کمی در تامین امنیت برای کمک به آنها.

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال کار سخت تر برای به خوبی متصل شده شرکت ها آلوده تر از آن است که برای کسب و کارهای کوچک و میلیون ها نفر از آمریکایی ها در تلاش برای پایان می رسد دیدار در طول این همه گیر و بحران اقتصادی” گفت: Herrig.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de