‘تهمت Death Clock’ به رهبری به DC در جولای 4th به برجسته رئیس جمهور وحشتناک همه گیر پاسخ

با Covid-19 همه گیر صعودی در مناطق در سراسر ایالات متحده فعالان پیشرو طرح به ویژه رئیس جمهور “بی پروا و مرگبار” اداره بهداشت عمومی emrgency با نمایش “مغلوب ساختن پیشی جستن Death Clock” در خارج از کاخ سفید و تهمت هتل بین المللی میان جولای 4th, جشن های آخر این هفته است.

از “ساعت” quantifies تعداد Covid-19 مرگ و میر ناشی از آن است که فعالان می گویند می تواند به طور مستقیم نسبت به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را با تاخیر پاسخ به کوروناویروس. همانطور که از نوشتن این رقم 76,895.

ساعت راه اندازی در مه, ایجاد فیلمساز آمریکایی و نویسنده Eugene Jarecki که توضیح داده شده در واشنگتن پست op-ed در آن زمان “این درد و رنج را نمی توان فراموش شده است.”

این سایت برای “مغلوب ساختن پیشی جستن Death Clock” می دهد در پس زمینه است که موجب نمایش خلاق:

در ژانویه سال 2020 مغلوب ساختن پیشی جستن دولت توصیه شد که اقدام فوری لازم بود برای جلوگیری از گسترش COVID-19. با توجه به NIAID مدیر Dr. Anthony Fauci, “وجود دارد بسیاری از پوش بک” به این توصیه. رئیس جمهور تهمت کاهش یافته است به عمل تا مارس 16th. کارشناسان تخمین می زنند که تا به حال کاهش اقدامات اجرا شده یک هفته قبل از آن 60 درصد از آمریکایی COVID-19 مرگ و میر می توانست اجتناب شده است.

رفته به ادامه مطالب

مخاطرات هرگز بالاتر و غیر انتفاعی و مستقل روزنامه نگاری از رویاهای مشترک نیاز به کمک شما. لطفا کمک به ما برسد ما در اواسط سال مبارزات انتخاباتی هدف امروز:

ساعت ساخته شده است که حضور قبلی از جمله در میدان تایمز و اخیرا در تابلوهای تبلیغاتی در Tulsa, اوکلاهما, که در آن تهمت برگزار ژوئن 20th تجمع و bragged در مورد دولت او در پاسخ به این کوروناویروس. “هر کجا که او می رود و ما را به یاد او از هزینه های خود را بی توجهی” سازمان گفت: در آن زمان.

هشت ساعت اقدام برنامه ریزی شده برای روز شنبه در پایتخت کشور گفت: عمومی شهروند یک شریک در تلاش خواهد لگد کردن در ظهر. آن را ویژگی های یک کامیون با صفحه نمایش های ویدئویی در هر دو طرف است که صفحه نمایش زمان واقعی تعداد مرگ و میر است که سازمان پین در مغلوب ساختن پیشی جستن را با تاخیر و بی منطق پاسخ. نام Covid-19 قربانیان خوانده خواهد شد بیش از یک بلندگو نیز هست.

در یک op-ed برای رویاهای مشترک در مه, Kenneth R. پرز رئیس سابق اقتصاد ارتباطات کارگران امریکا مورد بحث مرگبار تاخیر توسط کاخ سفید نوشته “مقیاس قابل پیشگیری مرگ و میر ناشی از مغلوب ساختن پیشی جستن از سیاست های حیرت انگیز است.” اما او افزود: “این فاجعه ای است که نه فقط در مقیاس از مرگ و میر—اما این است که این مرگ و میر می تواند مانع شده اند.”

“خط پایین سوال باقی می ماند” نوشت: پرز “می تواند یک رئیس جمهور هر چیزی—حتی باعث مرگ و میر قابل پیشگیری از ده ها هزار نفر از مردم در سراسر آمریکا—و فرار از هر نوع پاسخگویی? پاسخ به ما بستگی دارد,” او گفت:.

آمریکا دارای بیشترین تعداد Covid-19 موارد و مرتبط با مرگ و میر در جهان است. از بیش از 10 میلیون تأييد جهانی موارد بیش از 2.7 میلیون نفر در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز Covid ردیاب. همانطور که از نوشتن این وجود دارد 128,951 کل Covid-19 مربوط به مرگ و میر در کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>