‘تهمت Death Clock’ رونمایی شد به خار پاسخگویی برای رئیس جمهور کشنده Covid-19 شکست

طراحی با الهام از این بیلبورد به اندازه ساعت بدهی ملی در شهر نیویورک آمریکا فیلمساز و نویسنده Eugene Jarecki روز چهارشنبه راه اندازی آنلاین “مغلوب ساختن پیشی جستن Death Clock” برای اندازه گیری هزینه در زندگی بشر از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت او را “بی پروا دست زدن به” مداوم coronavirus بیماری همه گیر.

“[ساعت] نمایش تعداد افرادی که فوت کرده اند در کشور از Covid-19 و برآورد آن بخش که زندگی شده اند ذخیره کرده بود که رئیس جمهور و دولت او عمل کرده و فقط یک هفته قبل از آن.”
—Eugene Jarecki خالق

به عنوان از مطبوعات, زمان, ساعت شمارش شد 43,814. زیر بزرگ و اعداد قرمز به نمایندگی از “برآورد سهم ایالات متحده Covid-19 مرگ و میر به علت POTUS انفعال” است توضیح:

در ژانویه سال 2020 مغلوب ساختن پیشی جستن دولت توصیه شد که اقدام فوری لازم بود برای جلوگیری از گسترش Covid-19. با توجه به NIAID مدیر Dr. Anthony Fauci, “وجود دارد بسیاری از پوش بک” به این توصیه. رئیس جمهور تهمت کاهش یافته است به عمل تا 16 مارس برگزار شود. اپيدميولوژيستها در حال حاضر تخمین می زنند که تا به حال کاهش اقدامات اجرا شده یک هفته قبل از آن 60 درصد از آمریکایی Covid-19 مرگ و میر می توانست اجتناب شده است.

در یک op-ed منتشر شده توسط واشنگتن پست, Jarecki بیشتر توضیح انگیزه برای مرگ, ساعت, چگونه در شکل نمایش داده شده در بالای سایت محاسبه شده است و امیدواریم که این پروژه کمک خواهد کرد که جرقه خواسته برای “بیشتر پاسخگو و مسئول رهبری” در میان این بحران جهانی است.

“این بیماری همه گیر در حال انجام است و زندگی می کند در حال حاضر بی ارزش از دست تقاضا ما به دنبال بیشتر مسئول بحران رهبری” Jarecki نوشت. “فقط به عنوان نام سربازان افتاده هستند اچ در یادبود به ما یادآوری از هزینه جنگ کمیت زندگی از دست رفته به رئیس جمهور با تاخیر coronavirus پاسخ خواهد خدمت حیاتی تابع های عمومی.”

“اجازه دهید به اعداد صحبت می کنند برای خود من و تیم من ساخته شده یک آنلاین کانتر در TrumpDeathClock.com برآورد تلفات کاخ سفید را به تاخیر پاسخ,” او اضافه شده است. “سایت و نمایش تعداد افرادی که فوت کرده اند در کشور از Covid-19 و برآورد آن بخش که زندگی شده اند ذخیره کرده بود که رئیس جمهور و دولت او عمل کرده و فقط یک هفته قبل از آن.”

Trump Death Clock

ساعت اندازی آمد از مغلوب ساختن پیشی جستن ساخت روشن در یک شنبه شب در مصاحبه با شبکه خبری ABC که او حاضر به فدا کردن زندگی مردم در سراسر ایالات متحده به سهولت محدودیت در حرکت و بازگشایی ایالات متحده کسب و کار. در طول تلویزیونی ظاهر مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که “وجود خواهد داشت بیشتر مرگ است.”

این پروژه همچنین به دنبال گزارش روز شنبه که کاخ سفید Coronavirus کارگروه به ریاست معاون رئیس جمهور مایک پنس است پیچ در پیچ پایین و انتظار برای نتیجه گیری عملیات 1 ژوئن با وجود نزول دوشنبه داخلی دولت سند نشان آمریکا روزانه مرگ و میر از Covid-19 می که همان روز. روز چهارشنبه پس از انتقاد گسترده تهمت معکوس چه پنس بود نشان داد و گفت: نیروی کار را در محل باقی می ماند “به طور نامحدود.”

“این درد و رنج را نمی توان فراموش شده” Jarecki نوشت: در این پست. “از امروز ده ها هزار نفر از آمریکایی ها از دست داده اند و زندگی خود را به عنوان یک نتیجه از دولت را شکست و به عمل هر چه زودتر پس از آن جای تعجب نیست که رئیس جمهور excoriates خبرنگاران که از او بپرسید که چرا او منتظر تا زمانی را برای اجرای این دستورالعمل.”

“مغلوب ساختن پیشی جستن را شکست زمانی که او تحت بررسی است که برای منحرف کردن حمله و منحرف” او ادامه داد. “اما این کار را زمانی که تصمیم گیری که منجر به از دست دادن از آمریکا زندگی می کند ؟ چگونه خواهد رئیس جمهور برگزار می شود مسئول است؟”

Jarecki نتیجه نظر او قطعه توسط نشان می دهد که نمایش ساعت خود بر روی تابلوهای تبلیغاتی و ساختمان خواهد بود “بیانیه قدرتمند” را به افتخار کسانی که فوت کرده اند, از بیماری های عفونی و تقاضا بهتر رهبری از دولت. با توجه به نگهبانکه گزارش شده در این پروژه چهار شنبه:

Jarecki در حال حاضر فکر کردن در مورد به شکل فیزیکی به خود را مغلوب ساختن پیشی جستن Death Clock زیر نمونه ای از ساعت بدهی ملی. او گفت: نگهبان است که به عنوان او در حال توسعه ایده خود و همکاران و او را تشویق به ایجاد یک فیزیکی واقعی ردیاب است که ممکن است قرار داده شده در کامل مشخصات عمومی در نیویورک و دیگر شهرهای بزرگ در سراسر کشور است.

این روزنامه اشاره کرد که Jarecki فرمول بر اساس یک مارس op-ed که یک جفت از برجسته اپیدیولوژی منتشر شده در نیویورک تایمز, “اجرا می شود خطر ابتلا به آمدن در سراسر به عنوان تقلیل و با انگیزه سیاسی توسط animus. اما Jarecki که کار قبلی در فیلم با تمرکز بر موارد نقض حقوق بشر در زندگی اجتماعی اصرار دارد که ساعت خود تاسیس شده است بر معتبر علمی تفکر از بالا کارشناسان بهداشت عمومی و اپيدميولوژيستها و آن است که حزب محافظه کار در آن برآورد.”

به عنوان برای هر پتانسیل خرید اینترنتی از عموم متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از مرگ ده ها هزار نفر از آمریکایی ها Jarecki گفت: نگهبان این بود که تمرکز خود را.

“من نمی توانم فکر می کنم در مورد که” او گفت:. “من احساس می کنم من آن را مدیون افرادی که جانشان را از دست دادند به تقاضای پاسخگویی و مسئولیت بیشتر رهبری رفتن به جلو به طوری که آنها نمی میرند بیهوده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im