مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع هند مودی کاهش وزن در قانون تابعیت

دهلی نو — دفاع از میزبان که باران او با نمایش با شکوه و تجمل رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش یافته است سه شنبه به صحبت کردن علنی در برابر یک بحث جدید هندی قانون تابعیت تحت فشار قرار دادند توسط نارندرا نخست وزیر است که موجب مرگبار اعتراض به تبعیض علیه مسلمانان است.

خواسته در مورد قانون یک روز پس از خشونت در پایتخت هند دست کم هفت نفر جان خود مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: “من نمی خواهم به بحث در مورد آن. من می خواهم به ترک که به هند است.”

این قانون فراهم می کند سریع تابعیت برای برخی از متولد اقلیت های مذهبی اما نه مسلمانان افزایش ترس این کشور است ومیگوید نزدیکتر و مذهبی به آزمون شهروندی.

در مورد اعتراضات او به عنوان پیچیده یک گردباد سفر دو روزه به هند مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او تا به حال مطرح شده به موضوع آزادی مذهبی با مودی و نخست وزیر شد “باور نکردنی” در مورد این موضوع.

“او می خواهد مردم را به آزادی مذهبی” گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن. رئیس جمهور خود را به طور موقت پیشنهاد محرومیت همه مسلمانان از ورود به آمریکا در طول مبارزات انتخاباتی 2016 و با موفقیت اجرا ممنوعیت سفر که مسافران از اهداف خاص اکثریت کشورهای مسلمان.

تهمت بود و پیچ در پیچ تا 36 ساعته سفر به قاره که او را دیدم باران با ستایش و چاپلوسی در هر توقف. شهرستانها بودند و گچ بری با تابلوهای تبلیغاتی نوید ورود او خود را در مسیر سفر به صف شدند با جمعیت مشتاق و استادانه-لباسهای رقصندگان و نوازندگان از جمله برخی بر شتر او را سرگرم در هر نوبت.

کاخ سفید مشاور ارشد Jared کوشنر و همسرش, Ivanka Trump می رسند Rashtrapati Bhavan ریاست جمهوری کاخ برای مراسم خوش آمدید برای رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دهلی نو, هندوستان, سهشنبه, فوریه. 25, سال 2020 است.
الکس براندون آسوشیتد پرس

اما به عنوان برگ برنده حضور در یک تجمع عظیم در احمدآباد و تور gleaming تاج محل در روز دوشنبه حداقل هفت کشته شدند از جمله یک افسر پلیس و نزدیک به 100 نفر دیگر بنا به گزارش ها مجروح در درگیری بین صدها نفر از حامیان و مخالفان دولت جدید هند شهروندی است.

در روز سه شنبه معترضان در مناطق مختلف شمال شرق دهلی نو به مبارزه طلبیده دستور منع مجلس از بیش از پنج نفر و سنگ پرانی و تنظیم برخی از مغازه ها و وسایل نقلیه در آتش, یک افسر پلیس گفت:. برخی از خانه ها با سنگ مورد حمله قرار گرفتند.

مغلوب ساختن پیشی جستن برای بازگشت به مناقشات سیاسی داخلی به عنوان او به شدت انتقاد کرد و در یک جفت از لیبرال متمایل به دیوان عالی کشور و دموکراتیک رقبا هشدار اقتصادی فاجعه اگر او از دست می دهد و خود را از انتخاب مجدد مسابقه در ماه نوامبر.

خواه رئیس جمهور همچنین گفت که او تا به حال نشده است با همتایان اروپایی خود هوش نشان می دهد روسیه دخالت در سال 2020 انتخابات یا به تقویت او و یا نامزد حزب دموکرات برنی ساندرز.

“هیچ کس تا کنون به من گفت که او گفت:” در یک کنفرانس خبری. او افزود: “من می خواهم بدون کمک از هر کشور و من شده اند با توجه به کمک از هر کشور” با وجود روسیه مستند دخالت در انتخابات 2016 برای کمک به او برنده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن شوخی بود در آغاز این کنفرانس خبری گفت که او خواهد بود “بسیار محافظه کار” در پاسخ خود را برای جلوگیری از انحراف توجه از خود را “فوق العاده دو روز” در هند است.

به جای او به سرعت راه اندازی به حملات از جمله انتقاد دیوان عالی کشور اموزش Bader Ginsburg و Sonia Sotomayor دومی برای یک تاول مخالفت بود که انتقادی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با عجله به ادعای شرایط اضطراری زمانی که درخواست دیوان عالی کشور به بررسی موارد.

“چه عدالت ستمیر گفت: روز گذشته بسیار نامناسب خواند و گفت: به پیشنهاد او و Ginsburg باید بهانه ای خود را از موارد مربوط به او و یا دولت او.

در اواخر ماه مارس دادگاه عالی را بشنود دو مورد بیش از احضاریه برای مغلوب ساختن پیشی جستن مالیاتی, بانک و سوابق مالی. رئیس جمهور می خواهد به قضات به رد خواسته برای این پرونده صادر شده توسط خانه کمیته ها و دادستان منطقه منهتن.

در جلسه با رهبران کسب و کار و مغلوب ساختن پیشی جستن رها سنت اجتناب از مناقشات سیاسی داخلی در حالی که سفر در خارج از کشور و انتقاد نامزدهای دموکرات که در حال رقابت برای حق برای به چالش کشیدن خود را از انتخاب مجدد پیشنهاد در ماه نوامبر هشدار بحران اقتصادی اگر یکی از آنها او را شکست داد.

او گفت که او معتقد است که اقتصاد ایالات متحده است که برگزار می شود آینده آمریکا و ادعا کرد که “اگر اشتباه فرد انتخاب شد همه چیز را به توقف” و بیکاری افزایش می یابد.

مغلوب ساختن پیشی جستن را صرف شنبه در دیدار با مودی و ظهور گفت که او خوش بینانه در مورد چشم انداز در نهایت تکمیل یک معامله تجاری با هند با وجود حرکت توسط هر دو طرف است که ایجاد شک و تردید در مورد توانایی رسیدن به یک توافق است. او از ارائه جزئیات در مورد آنچه که مورد بحث قرار گرفت.

“تیم ما را ساخته اند پیشرفت فوق العاده ای در جامع توافقنامه تجارت و من خوشبین هستم که ما می تواند رسیدن به یک معامله خواهد شد که از اهمیت زیادی برای هر دو کشور” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:. او گفت که اگر یک معامله اتفاق می افتد به احتمال زیاد خواهد شد “نسبت به پایان سال است.”

دو کشور درگیر شده اند در یک تجارت بن بست پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در اعمال تعرفه ها در هند فولاد و آلومینیوم-صادرات. هند در پاسخ با مجازات های بیشتری در آمریکا محصولات کشاورزی و محدودیت در دستگاه های پزشکی و سبب شد که ایالات متحده به هند از آن چندین دهه ترجیحات تجاری.

هندی ریاست جمهوری محافظان صبر کنید برای استقبال از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای مراسم استقبال در Rashtrapati Bhavan ریاست جمهوری, کاخ, در, دهلی نو, هندوستان, سه شنبه, فوریه. 25, سال 2020 است.
الکس براندون آسوشیتد پرس

روز آغاز شد و با استادانه درست شده مراسم استقبال در مقابل grand Rashtrapati Bhavan کاخ ریاست جمهوری در دهلی نو ادامه نمایش با شکوه و تجمل دولت هند بود lavished در مغلوب ساختن پیشی جستن یک روز پیش از آن.

توپ اخراج به عنوان رئيس جمهور در ماشین زرهی نورد از طریق دروازه کاخ همراه با قرمز-لباس پاسداران سوار بر اسب. این مراسم شامل صدها نفر از مقامات نظامی راهپیمایی با ابزار و شمشیر و همچنین به عنوان یک مقام رسمی تبریک هند رئیس جمهور و مودی.

“دو روز گذشته که در هر معنی واقعی کلمه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در توصیف این سفر به عنوان “فراموش نشدنی” “فوق العاده” و بیان “عشق.”

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین خطاب به شیوع کروناویروس که آغاز شده است به روح بازار سهام ایالات متحده. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت خواسته بود کنگره برای اضافی $2.5 میلیارد دلار برای کمک به ایالات متحده آماده است “فقط در مورد چیزی باید اتفاق می افتد” و برای کمک به کشور او می گوید بیمار هستند-مجهز برای مقابله با این ویروس گسترش خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن راه اندازی شد برای شرکت در یک مجلل دولت شام در هند کاخ ریاست جمهوری قبل از بازگشت به خانه — آخرین توقف در یک سفر آغاز شد که با “Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن” تجمع در مودی اصلی دولت است.

روز سه شنبه با شرکت در یک تاج گل-تخمگذار مراسم در راج گردنه های یادبود به Mohandas گاندی در دهلی نو در سایت که در آن مشهور رهبر استقلال هند سوزانده شد و پس از ترور او در ژانویه سال 1948. مغلوب ساختن پیشی جستن سفر کرده بود گاندی خانه در روز دوشنبه.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان Deb Riechmann و Darlene Superville در واشنگتن کمک به این گزارش.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه می دهد گل جهات در راج گردنه های یادبود مهاتما گاندی در دهلی نو, هندوستان, سهشنبه, فوریه. 25, سال 2020 است.
الکس براندون آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>