مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته های سنا را رد جنگ ایران و قدرت های قطعنامه به عنوان قانونگذاران بحث اندازه گیری به دفاع از قانون اساسی قدرت

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دو برابر پایین چهارشنبه در ادعای خود از یک جانبه قدرت به جنگ با یک صدای جیر جیر اصرار سنا به تصویب ایران جنگ قدرت وضوح.

سنا در روز چهارشنبه مورد بحث و avanced اندازه گیری—معرفی در ماه گذشته توسط سناتور. Tim Kaine (D-Va.)—یک روز قبل از آن مواجه رای در اتاق. این امر نیاز به رئیس جمهور برای حذف نیروهای درگیر در جنگ مقابل ایران در 30 روز “مگر اینکه به صراحت مجاز توسط یک اعلام جنگ و یا خاص مجوز برای استفاده از نیروی نظامی.”

عبور از قطعنامه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ارسال خواهد “بسیار بد سیگنال. دموکرات ها هستند و تنها با انجام این کار به عنوان تلاش برای شرمسار حزب جمهوری خواه.”

به عنوان سیاسی گزارش اندازه گیری خواهد شد به احتمال زیاد پاس داده شده به حمایت از آن است و از همه دموکرات و چند جمهوری خواهان—سنسور. سوزان کالینز (مین) تاد جوان (Ind.), مایک لی (یوتا), رند (Ky.), و جری موران (کن.)—هر چند به احتمال زیاد با حمایت کافی برای تضمین حق وتو-اثبات اکثریت.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

Kaine اشاره کرد مورن حمایت در یک توییت در روز یکشنبه است. در یک صدای جیر جیر پس از قطعنامه پیشرفته چهارشنبه Kaine گفت که آن را “می فرستد یک پیام قوی به آمریکا.”

دیگر سناتور دموکرات تبلیغ این اقدام در رسانه های اجتماعی از جمله بهداشت ، پتی موری (شستشو.), که گفت در توییتر موضوع: “کنگره موظف است به فشار تهمت و دولت به صورت یک استراتژی و بررسی قدرت خود را اگر آن را نمی کند در حال حاضر یک فوتی و فوری است که تا کنون از آن نیست. عبور از این جنگ قدرت وضوح خواهد به ما کمک کند که دقیقا.”

در میان مترقی گروه حمایت از قطعنامه لرزنده گروه FCNL که گفت که آن را به ارائه “یک فرصت نادر.”

“اگر سنا سناتور. Tim Kaine جنگ قدرت قطعنامه” گفت: گروه “هر دو مجلس را گرفته اند و یک پایه برای صلح و قانون اساسی خود باشند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر