مغلوب ساختن پیشی جستن را انکار می کند ایالات متحده به اتهام دخالت در ونزوئلا طرح

مارس 5 (UPI) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تکذیب کرد آمریکا دخالت در اتهام ونزوئلا تهاجم طرح شامل حداقل دو آمریکایی که دستگیر شده بودند توسط کاراکاس.

ونزوئلا گفت: این اسیر سابق ایالات متحده سربازان نیروهای ویژه ایران بری و لوقا Denman پس از خنثی کردن یک حمله از “مزدوران” در روز یکشنبه سرزنش دشمنان کلمبیا و ایالات متحده برای عملیات.

مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: روز شنبه او به تازگی اطلاع از این حادثه و این که آن را تا به چیزی برای انجام با ایالات متحده است.

“ما فقط در مورد آن شنیده است. اما هر چه که باشد ما به شما اجازه می دانم” او گفت:. “اما آن را تا به چیزی برای انجام با دولت ما.”

وزیر دفاع Mark T. Esper تکرار مغلوب ساختن پیشی جستن در طول یک جلسه در روز سه شنبه بیان کرد “ایالات متحده تا به حال هیچ چیزی برای انجام با آنچه اتفاق افتاده در ونزوئلا است.”

در همین حال وزارت امور خارجه همچنین متهم رژیم بحرانزده جمهور ونزوئلا, نیکولا Maduro, در بیانیه ای از انجام “عمده کمپین دروغ” است که “ساخت آن را دشوار برای جدا کردن حقایق از تبلیغات.”

مادورو گفت: در طول یک آدرس تلویزیونی دوشنبه شب که این دو آمریکایی در میان یک گروه از “تروریست ها” که دستگیر شدند قبل از آنها می تواند ترور او. ونزوئلا مقامات گفت: هشت نفر نیز کشته شدند.

اردن Goudreau, an ex-سبز کلاه بره و صاحب شرکت های امنیتی خصوصی Slivercorp ایالات متحده آمریکا است که برای آن دو اسیر آمریکایی ها کار کرده و دارای مسئولیت عملیات “گیدئون” طرح قیام علیه مادورو گفت: متصل است به líder ژوئن Guaido که حمایت ایالات متحده و بیش از 50 کشور جهان است.

Guaido متهم مادورو روز سه شنبه طی مجازی جلسه شورای ملی از انجام یک “قتل عام.”

“نیکولا Maduro, شما مسئول,” او گفت:. “آنها می دانستند که در مورد این عملیات آنها نفوذ آنها و صبر برای آنها را به قتل عام آنها را.”

Guaido همچنین گفت: رژیم مادورو در تلاش برای “ایجاد سردرگمی” برای پنهان کردن ونزوئلا در حال حاضر از وضعیت حقوق بشر.

“آنها می خواهند را نامرئی کمبود بنزین و مبارزه از صدها نفر از هزاران نفر از ونزوئلا,” او گفت:.

ایالات متحده شده است اعمال فشار به نیروی مادورو به مرحله پس از انتخاب مجدد او تلقی شد نامشروع در اوایل سال گذشته و حمایت Guaido به عنوان رئیس جمهور موقت تا انتخابات دموکراتیک جدید برگزار می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de