مغلوب ساختن پیشی جستن DeVos چشم پوشی از مربیان در چه آن را برای بازگشایی مدارس با خیال راحت

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امروز برگزار شد میزگرد بحث و گفتگو در بازگشایی ساختمان مدرسه. بیانیه زیر را می توان به لیلی Eskelsen گارسیا یک ششم معلم کلاس که در خدمت به عنوان رئیس جمهور از 3 میلیون عضو ملی انجمن آموزش و پرورش:

“مربیان می خواهند چیزی بیش از به پشت در کلاس های درس و در محیط های دانشگاهی با دانشجویان ما, اما ما باید آن را در راه است که نگه می دارد در دانش آموزان, مربیان و جوامع امن است. واقعیت این است که هیچ کس نباید گوش به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و یا بتسی DeVos وقتی که می آید به آنچه که بهترین است برای دانش آموزان است. مغلوب ساختن پیشی جستن است نه یک بار ثابت معتبر و مهربان یا متفکر وقتی که می آید به این بیماری همه گیر. او نادیده گرفته ما سازمان های اطلاعاتی هشدار دهنده او را از این بیماری همه گیر. او پرهیاهو و نادیده پزشکان و پرستاران در مورد نحوه مقابله با ویروس است. او نادیده رهبران محلی در مورد بازگشایی اقتصاد با خیال راحت. او نادیده مربیان در چه آن را به بازگشایی مدارس و کالج ها با خیال راحت. مغلوب ساختن پیشی جستن ثابت کرده است که ناتوان از فهم است که مردم در حال مرگ هستند — که بیش از 130,000 آمریکایی ها در حال حاضر مرده است. در عوض همه چیز در مورد انتخاب مجدد او. اولویت شماره یک ما است که ما را از دانش آموزان ما امن است.

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را به وضوح نشان داد اولویت در طول این بحران این است که فشار خود را رادیکال دستور کار کوپن طرح های به خصوصی سازی آموزش عمومی توسط هر معنی لازم از جمله funneling coronavirus تسکین کمک های مالی از مدارس دولتی به ثروتمند مدارس خصوصی. آن را باید فرار هیچ کس توجه است که کوپن همه بیش از حد اغلب استفاده شده است بیشتر به تبعیض نژادی و ترویج تبعیض است. در واقع ریشه های تاریخی از کوپن را می توان در یک Virginia شهرستان که خود را تعطیل, مدارس دولتی و افتتاح سفید-تنها آکادمی برای جلوگیری از یکپارچه سازی مدارس به عنوان مورد نیاز پس از Brown v. هیئت مدیره آموزش و پرورش. و در حال حاضر DeVos و مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست کنگره به صندوق دلار برای دلار اعتبار مالیاتی برای کسب و کار به صندوق مدرسه کوپن در آینده COVID-19 امداد بسته حتی پس از این کسب و کار تنها با دریافت میلیاردها دلار کمک مالی. این یک حمله مستقیم در کشور ما کودکان است.

“اگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بتسی DeVos ثابت کرده اند هر چیزی بیش از چهار سال گذشته آن است که آنها در مورد مراقبت از دانش آموزان است. آنها باید صفر اعتبار برای چگونه به بهترین حمایت از دانش آموزان و چگونه به دوباره باز کردن کلاس های درس با خیال راحت. من به جرات دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بتسی DeVos به نشستن در کلاس درس که در آن کودکان و نوجوانان ندارد و آنچه آنها نیاز به امن و مدرسه ندارد پول به اندازه کافی برای ارائه یک کانون و یا یک دستگاه آنها را به خاطر سنا شکست به پایان کار خود را. که در آن آنها و مربیان ندارد و ماسک و PPE آنها نیاز دارید. جایی که آنها نمی تواند به لحاظ اجتماعی فاصله دارد 40 بچه ها در کلاس. و سپس ببینید که چگونه آنها احساس مورد cavalierly خواستار بازگشایی مدارس در حالتی که. آمریکا باید گوش دادن به کارشناسان بهداشت و درمان در زمانی که به بازگشایی مدارس و مربیان در مورد نحوه بازگشت به فرد در آموزش.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>