تهمت نیست اعتقاد به دموکراسی—در اینجا خود را 25-مرحله انتخاب مجدد طرح

مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد هر چیزی را برای انتخاب مجدد. مخالفان خود را محدود هستند زیرا آنها بر این باورند در دموکراسی است. مغلوب ساختن پیشی جستن هیچ محدودیتی ندارد چرا که او نمی کند.

در اینجا برگ برنده انتخابات راهکار در 25 گام های ساده:

1. اعلام خود را بالاتر از قانون است.

2. استفاده از نژادپرستانه fearmongering. تقاضای “نظم و قانون” و توصیف معترضان به عنوان “اراذل و اوباش”, “lowlife” و “تظاهر کنندگان و غارتگران”. توصیف Covid-19 به عنوان “کونگ آنفولانزا”. پاسخ پست از سفید supremacists. در مبارزات انتخاباتی خود از تبلیغات استفاده از یک نماد در ارتباط با نازی ها.

3. تعیین یک دادستان کل بیشتر وفادار به شما نسبت به امریکا و سیاسی وزارت دادگستری پس از آن با گذشت خود را وفاداران و پایین می آید سخت و بر دشمنان خود را. باید آن را روشن کردن جمله از یک دوست صمیمی محکوم به دروغ گفتن تحت سوگند. سفارش تحقیقات صنایع شما را دوست ندارم.

4. آتش ما وکلای مدافع که در حال بررسی شما.

5. آتش مستقل و بازرسان به طور کلی کسانی که به دنبال آنچه شما انجام داده ام. له هر خبرچین شما در پیدا کردن.

6. رفتار و چشم پوشی جامعه اطلاعاتی. انتصاب یک مدیر اطلاعات ملی بیشتر وفادار به شما نسبت به امریکا است. تقاضا که رئیس FBI تعهد وفاداری به شما.

7. بسته فدرال دادگاه با قضات و قضات بیشتر وفادار به شما را نسبت به قانون اساسی است.

8. سیاسی وزارت دفاع تا ژنرال را پشت هر آنچه شما سفارش. مراجعه کنید به آنها را به عنوان “من ژنرال”. آنها را در کمک به روشن کردن معترضان. دستور نظامی برای نظارت معترضان. بگویید فرمانداران شما را در نظامی برای متوقف کردن داعش است.

9. پاکسازی حزب خود را از هر کسی بی وفا به شما و تبدیل آن به یک بی فکر بی مخ, درخت فرقه است.

10. چگونه به خلاص شدن از انباشته از تجربه و تخصص در دولت است. رفتار حرفه ای بندگان عمومی است. توخالی از وزارت خارجه به وزارت دادگستری و بهداشت و خدمات انسانی و بهداشت عمومی.

11. پاداش اهدا کنندگان و دوستان با کمک مالی, مالیات, معافیت, یارانه, دولت, قرارداد نظارتی rollbacks و آلو شغل. قرار داده و خود را به لابی در اتهام از خود سازمان. توزیع $500bn در همه گیر کمک به شرکت ها در راز و بدون هر گونه نظارت است.

12. نیم پز دیکتاتورها. آیا انتقاد خود را از نقض حقوق بشر. حاضر به کار با رهبران دیگر دموکراسی. خروج از معاهدات بین المللی.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

13. ایجاد سپر بلا. اهریمن جلوه دادن مهاجران و قفل کردن پناه جویان در مرز حتی اگر با آنها هستیم. قرار دادن یک سفید ملی در شارژ از سیاست های مهاجرتی است. سرزنش مسلمانان مکزیکی و چینی.

14. لکه دار کردن و تمسخر همه منتقدان. توصیف مخالفان به عنوان “انسان تفاله”. حمله رسانه های جریان اصلی به عنوان purveyors از “خبر جعلی” و “دشمنان مردم”.

15. التماس کردن توطئه علیه خود را ظاهرا به رهبری سلف خود و حریف خود را در انتخابات است. بدون هیچ گونه شواهد متهم سلف خود از “خیانت”. ساخت یک “دولت عمیق” به شما.

16. بی اهمیت جلوه دادن تهدید واقعی برای ملت مانند یک به سرعت در حال گسترش بیماری همه گیر. دروغ خود را شکست مطلق به آن داشته باشد. پوزه کارشناسان بهداشت عمومی. اصرار مردم برای رفتن به محل کار حتی به عنوان همه گیر بدتر در بخش هایی از کشور است.

17. تشویق حامیان مسلح به “آزاد” متحده از مقامات منتخب که با شما اختلاف نظر دارند.

18. رشوه کشورهای دیگر خود را به بررسی انتخابات حریف و سیل رسانه های اجتماعی با دروغ در مورد او.

19. استفاده از راست گرا که گرایش تبلیغ ماشین آلات مانند فاکس نیوز و تئوری توطئه واسطه یکی امریکا اخبار به سیل زده این کشور را با دروغ است. اطمینان حاصل شود که از نظر اخلاقی ورشکسته اجرایی Facebook اجازه می دهد تا شما را به گسترش دروغ های خود را در بزرگ ترین رسانه های ماشین در جهان است.

20. سرکوب آرای مردم به احتمال زیاد برای رای دادن بر علیه شما. ارعاب رای دهندگان از رنگ. تشویق فرمانداران جمهوریخواه به پاکسازی رای دهندگان رول تقاضا voter ID و حوزه های رأی گیری.

21. به دنبال جلوگیری از پست الکترونیکی-در برگه های رای در طول بیماری همه گیر. ادعای آنها باعث خواهد شد که رای دهندگان تقلب بدون مدرک. تهدید به بستن خدمات پستی ایالات متحده.

22. دریافت ولادیمیر پوتین برای هک به انتخابات در ایالات متحده ماشین آلات به عنوان او را در سال 2016 اما در حال حاضر می توانید انجام دهید با تجربه تر و عیاری. وعده او که در بازگشت شما بیشتر بی ثبات کردن امریکا و همچنین ناتو است. او اجازه می دهد به قرار دادن یک فضل در کشتن نیروهای ایالات متحده در افغانستان است.

23. اگر آن را هنوز هم به نظر می رسد مثل شما رای دادند سعی کنید برای به تعویق انداختن انتخابات است.

24. اگر شما رای دادند از دفتر وجود این همه حاضر به ترک. مسابقه انتخابات ادعای تقلب گسترده می گویند این یک توطئه خود را فرقه یک حزب سیاسی برای حمایت از خود را به دروغ خود را دریافت تبلیغات به تکرار آنها خود را در وزارت دادگستری به بازگشت شما خود را دریافت کنید قضات و قضات به تأیید شما دریافت ژنرال خود را برای سرکوب هر گونه پس از آن شورش.

25. اعلام پیروزی.

یادداشتی به آمریکا: مراقب باشید مغلوب ساختن پیشی جستن راهکار. گسترش این حقیقت است. اقامت مراقب باشند. مبارزه برای دموکراسی ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>