مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان حفاظت محیط زیست ‘مخالف منطق’ با انتشار استاندارد حکومت—حتی به عنوان کارشناسان هشدار می دهند آلودگی هوا باعث می شود Coronavirus کشنده تر

در پاشنه از یک دانشگاه هاروارد مطالعه نشان داد که اثرات طولانی مدت آلودگی هوا می تواند coronavirus بیماران بیشتر احتمال دارد به مرگ از بیماری جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان حفاظت محیط زیست مسخره خود دانشمندان ارشاد روز شنبه اعلام کرد آن را تشدید مقررات صنعتی دوده تولید گازهای گلخانه ای.

به گزارش نیویورک تایمز سازمان حفاظت محیط زیست مدیر Andrew Wheeler مشخص شد که دانشمندان در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی به نظر می رسید “به یک تعصب” زمانی که آنها در یک مطالعه منتشر شده در هفته گذشته نشان می دهد که قرار گرفتن در معرض کوچک صنعتی ذرات به نام ساعت 2.5 است ساخت برخی از آمریکایی ها بیشتر احتمال دارد به مرگ از coronavirus.

“اگر لازم بود یک لحظه برای همه آمریکایی ها صرف نظر از سیاسی اجبار به تقاضای تهمت سازمان حفاظت محیط زیست متوقف برش ملت های هوایی با کیفیت استاندارد و در نهایت محل حق بیمه بر بهداشت عمومی و حفاظت از آن را در حال حاضر.”
کن طبخ EWG

به عنوان یک نتیجه, نیروگاه ها و تولید کنندگان خودرو خواهد شد لازم نیست برای کاهش تولید گازهای گلخانه ای.

“این تصمیم توسط Andrew Wheeler به تن-ناشنوا آن را به عنوان بی پروا” گفت: کار گروه محیط زیست رئیس جمهور کن طبخ, در بیانیه ای. “در حال حاضر طولانی مدت قرار گرفتن در معرض PM 2.5 در حال افزایش است تعداد افرادی که در حال مرگ هستند از coronavirus. اگر لازم بود یک لحظه برای همه آمریکایی ها صرف نظر از سیاسی اجبار به تقاضای تهمت سازمان حفاظت محیط زیست متوقف برش ملت های هوایی با کیفیت استاندارد و در نهایت محل حق بیمه بر بهداشت عمومی و حفاظت از آن را در حال حاضر.”

حتی قبل از coronavirus رسما به نام COVID-19 شروع به گسترش در سراسر ایالات متحده در ماه گذشته, کشته شدن بیش از 25000 نفر در این کشور تا کنون دانشمندان هشدار داد که ساعت 2.5 آلودگی منجر به ده ها هزار نفر از مرگ و میر زودرس در ایالات متحده در هر سال است.

به عنوان بار گزارش دانشمندان معتقدند کاهش تولید گازهای گلخانه ای توسط تنها نه میکروگرم در هر متر مکعب را نجات دهد بیش از 12 ، 000 نفر در هر سال است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

ویلر تصمیم “مخالف منطق” انجمن حمایت از محیط زیست آمریکا گفت.

“حتی قبل از COVID-19 داده ها به وضوح نشان داد که امریکا موجود در هوا با کیفیت استاندارد بودند انجام نمی دهد به اندازه کافی برای محافظت از سلامت ما گفت:” مورگان Folger از محیط زیست آمریکا است. “به جای غیرانتفاعی و مسئولیت و ماموریت برای محافظت از سلامت ما و محیط زیست, سازمان حفاظت محیط زیست باید با گوش دادن به دانشمندان و تقویت دوده حمایت.”

ویلر گزارش آمد به تصمیم خود را زیر گسترده لابی خودروسازان و صنعت سوخت فسیلی به خصوص پس از سازمان حفاظت محیط زیست دانشمندان منتشر شده در سپتامبر گذشته 457-صفحه ارزیابی نشان می دهد که ساعت 2.5 آلودگی کمک می کند تا در مورد علت 45,000 مرگ و میر در هر سال است.

مدیر “هولناک” پایبندی به توصیه های صنعت آلاینده به جای دانشمندان و کارشناسان به دنبال یک الگوی آشنا اتحادیه دانشمندان نگران (UCS) گفت.

“ویلر زیادی را صرف کار خود را به لابی گری به نمایندگی از قدرتمند صنایع مانند زغال سنگ تولید کنندگان و آن را روشن می بیند کار خود را در سازمان حفاظت محیط زیست به عنوان ادامه آن کار می کنند,” دکتر گفت: Gretchen گلدمن مدیر تحقیق و پژوهش برای UCS. “تقریبا هر تصمیم او ساخته شده است و هدف از ساخت آن را آسان تر و ارزان تر به آلوده در سرپیچی از علوم منافع عمومی و سازمان حفاظت محیط زیست بهداشت عمومی ماموریت او قرار است به انجام. در این صورت ما زمان بحران از این بی تفاوتی به سلامت ما غیر قابل توجیه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de