تهمت و سوء استفاده از بهداشت عمومی و نژادی بحران به سکوت, عمومی, افزایش, آلودگی, Steamroll آسیب پذیر جوامع

واشنگتن – امروز رئیس جمهور است که انتظار می رود به ثبت نام گسترده اجرایی به منظور تحت پوشش “اقتصادی اضطراری” معافیت بزرگ, نفوذی بسیار آلوده و مخرب پروژه از نظارت عمومی و محیط زیست guardrails در محل پس از سال 1970 تحت ملی و سیاست محیط زیست عمل می کنند (NEPA). قوانین دیگر از جمله گونه های در معرض خطر عمل ممکن است چشم پوشی و همچنین.

NEPA نیاز به دقیق زیست محیطی تجزیه و تحلیل فدرال مجاز از جمله پروژه های خطوط لوله نفت و گاز لیزینگ بزرگراه فدرال چوب برداشت و بیشتر. این قانون همچنین نیاز دولت فدرال به درخواست های ورودی از جوامع محلی در این تصمیم گیری – مرکزی به آرمان های دموکراسی است. اما NEPA می کند بسیار بیشتر از آن است. قانون کمک می کند تا اطمینان از ایمنی کارگر در نیروگاه های جدید کمک می کند تا جلوگیری از تبعیض داری از بزرگراه ها و خطوط لوله و تضمین می کند که فدرال مدیران زمین را یک “نگاه سخت” در عواقب زیست محیطی ساخت و ساز جاده چوب برداشت و سوخت های فسیلی توسعه است.

به عنوان کشور و جهان نبرد یک نسل تعریف همه گیر است که ادعا کرده بیش از 100,000 آمریکا زندگی این حکم اجرایی خواهد افزایش عمومی در معرض خطر مرگ و میر با توجه به COVID-19. افزایش آلودگی هوا در DNA از امروز اجرایی سفارش: یک دانشگاه هاروارد مطالعه نشان داد که یک افزایش کوچک فقط یک ميکروگرم از ریز ذرات در هر متر مکعب افزایش COVID-19 مرگ و میر عظیم 15 درصد است. Waiving الزامات NEPA را به طور چشمگیری افزایش احتمال که بیشتر مردم خواهد شد بیمار توسط فقیر کیفیت هوا ناشی از پروژه های فدرال.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

و در میان ملت عذاب ظهور در مخالفت با تبعیض آمیز و خشونت پلیس این افزایش مرگ و میر را به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار جوامع از رنگ. این جوامع بیش از حد اغلب در معرض سطوح خطرناک از آلودگی از طریق حرفه و یا اقامت. بیش از 1.8 میلیون Latinx مردم زندگی می کنند در یک نیم مایل از نفت و گاز تاسیسات و 68 درصد از آمریکایی های آفریقایی تبار زندگی می کنند در 30 مایلی از سوخت زغال سنگ نیروگاه. NEPA تضمین نامتناسب این اثر به جوامع رنگ در نظر گرفته شده قبل از فدرال تصویب.

“این اخیر اقدامات اجرایی سیمان مغلوب ساختن پیشی جستن اداره میراث به عنوان مهمترین و سنگدلانه و وحشیانه رژیم در دوران مدرن” گفت: سوزان جین قهوه ای, Wildlands مدیر برنامه با غرب حقوق محیط زیست مرکز. “مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قادر به محافظت از آمریکایی ها در’ بهداشت عمومی قادر به محافظت از حقوق مدنی را از مردم و مردم از رنگ و در حال حاضر با شکست مواجه خواهد شد همه ما با رها کردن این سیاست معقول است که نیاز به آژانس های فدرال به نگاه قبل از آنها بردارد. بر خلاف رئیس جمهور شم rationalizations, تنومند زیست محیطی بررسی خواهد بازی بخشی جدایی ناپذیر در بهبود اقتصادی پس از coronavirus بحران است. تضعیف NEPA بیشتر تنها حاشیه راندن جوامع و تعمیق نابرابری ساختاری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de