توسط لوری tanya warren

واشنگتن — که کف زدن در حال حاضر ؟

در آستانه از سنا تبرئه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد شد و رها کردن “بی امان خوشبینی” در سوم خود دولت از آدرس اتحادیه سخنرانی طراحی شده به محوری از استیضاح به درایو خود را برای انتخاب مجدد. مغلوب ساختن پیشی جستن است صحبت کردن از موضع قدرت با تقریبا کنترل کامل حزب جمهوری خواه. موضوع سخنرانی: “بزرگ به آمریکا باز گشت.”

آن خواهید بود یک تجربه متفاوت برای دموکرات ها نزدیک به همه آنها رای دادند برای مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح در خانه. که در آن تهمت را نقطه به توافق وحدت پیش از سال 2020 انتخابات دموکرات و دشوار خود را نامزد خواهد شد بر روی صفحه نمایش پس از یک شب طولانی از عدم قطعیت در آیووا را کیکآف قفقاز.

تضاد با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه در سال گذشته خواهد بود استارک. سپس دموکرات پیروز شد تنها چند روز پس از به دست گرفتن کنترل از خانه. سخنران نانسی پلوسی مجبور کرده بود مغلوب ساختن پیشی جستن به بازگشایی دولت است. او smirking دست چشم به چشم او با تمسخر رئیس جمهور ایالات متحده در مقابل جهان است.

آنچه به دیده بان طول تهمت سخنرانی در 9 p. m. EST شنبه:

مغلوب ساختن پیشی جستن و PELOSI

آنها صحبت نکرده پس پلوسی ایستاده بود اشاره کرد در مغلوب ساختن پیشی جستن در سراسر یک جدول در کاخ سفید و با صراحت پیشنهاد او کنترل می شود رئیس جمهور روسیه است. “همه راهها به پوتین,” او گفت: قبل از تعقیب ،

فوق العاده لحظه اکتبر گذشته دستگیر شد و در حال حاضر معروف عکس که برنده منتشر شد و Pelosi سیلی در سراسر بالای صفحه توییتر. در زمان های دیگر او را مورد سوال خود را در “مردانگی” و او را به نام او را “دیوانه”.

استیضاح تنها ملتهب چیز است. پلوسی در هفته گذشته گفت: تهمت هرگز درست تبرئه چون سنا نیست برگزاری یک دادگاه با شهود. اما او گفت با رغبت “او خواهید بود استیضاح برای همیشه.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در ضمن آماده است به ادعای بیگناهی در عین حال یکی دیگر از “شکار ساحره” توسط دموکرات ها که او می گوید: فقط می خواستم برای سرنگونی 2016 انتخابات.

سازمان دیده بان آنها را برای هر جرقه از مدنیت. پلوسی و بسیاری دموکراتیک زنان انتظار می رود به پوشیدن suffragette سفید به سخنرانی.

تن

کاخ سفید در هفته گذشته گفت: به دنبال “می-آیا خوش بینی در مواجهه با غیر قابل توجیه بدبینی ما در حال شنیدن از برخی در کنگره است.”

اما مقامات را تضمین نمی کند که برنده خواهد چوب به سخنرانی خود. رئیس جمهور خواهد شد در همان اتاق به عنوان شاکیان در یک لحظه از پیروزی قریب الوقوع. او قوی است و اغلب اظهار داشت حس شکایت و شناخته شده است برای رفتن-اسکریپت.

به دنبال خروش کف زدن و تشویق از جمهوری خواهان که تقریبا به طور کامل گیر با قصاص-محبت جمهور.

تصویر بزرگ

مغلوب ساختن پیشی جستن است که مطمئن شوید که برای استفاده از این گفتار سعی کنید به یاد این کشور از آنچه که او انجام شده است.

کاخ سفید نمی خواهد می گویند آن است که آیا مدل مغلوب ساختن پیشی جستن از سخنرانی رئیس جمهور بیل کلینتون در سال 1999 در میان خود استیضاح محاکمه. کلینتون هرگز با اشاره به من-word.

نگاه برای مغلوب ساختن پیشی جستن مانند کلینتون برای ترویج یک اقتصاد قوی. مغلوب ساختن پیشی جستن انتظار می رود که منجر به بحث در مورد آنچه که کاخ سفید خواستار “یقه آبی بوم.” شده اند وجود دارد سود در یقه آبی دستمزد تحت مغلوب ساختن پیشی جستن هر چند برخی از دستاوردهای آن را پژمرده به عنوان برگ برنده تجارت جنگ صدمه ساخت.

سازمان دیده بان برای دیدن اگر تهمت می توانید چوب را به جاده بالا فصاحت در سبک خود را. کلینتون به پایان رسید خود را با درخواست از ملت به پیش بینی دولت از اتحادیه گفتار 100 سال از آن شب از “قله کوه آمریکایی قرن.”

“اجازه دهید آن را می شود گفت: ما پس از آن که ما فکر می کردند که نه تنها در زمان ما بلکه از زمان خود; که ما به عنوان بالا به عنوان آرمان های ما. که ما را در کنار ما بخش و جدید ساعت از شفا و اميد است که ما پیوست و با هم به خدمت و تقویت زمین ما را دوست دارم.”

در آن زمان برخی از گفت و بلاغت بود ،

اوکراین ؟

را مغلوب ساختن پیشی جستن حتی ذکر اوکراین ؟ جمهوری خواهان باید شروع به بیرون آمدن و معتقدند که رئیس جمهور بود “نامناسب” تلاش برای سیاسی دریافت کمک از این کشور در حالی که او برگزار شد تا کمک های نظامی.

خانه استیضاح او برای سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره برای اعمال خود در پاسخ به این خانه بررسی است.

این موضوع به وضوح قرار می دهد جمهوری خواهان در یک اتصال. چند باید گفت که خانه دادستان ثابت خود را, اما حتی پس از این تخلف نیست افزایش به سطح استیضاح و یا حذف از دفتر.

CORONAVIRUS

خواهد او را به هر گونه اشاره ای جدید کروناویروس?

“ما ارائه شده چین کمک کند اما ما نمی توانیم هزاران نفر از مردم در آینده که ممکن است این مشکل coronavirus” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت:. در همان زمان رئیس جمهور تلاش کرده است برای جلوگیری از عصبی چین بودن بیش از حد صریح با توجه به خواص است.

تحت قوانین جدید ایالات متحده شهروندان که سفر در چین در عرض 14 روز گذشته خواهد بود دوباره روت به یکی از 11 فرودگاه تعیین شده که در آن آنها را تحت افزایش سلامت روش های غربالگری.

مذاکرات صلح

مغلوب ساختن پیشی جستن متمرکز شده است دوباره در معرفی خود به آمریکایی ها به عنوان یک رئیس جمهور ساخته شده است که این کشور و رای دهندگان زندگی به طور خاص — بهتر است. بنابراین گوش دادن به هر گونه اشاره ای به سیاست خارجی و مسائل مربوط به امنیت ملی.

مغلوب ساختن پیشی جستن را در قبال طرح صلح یک آزمون خوب. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که تلاش های خود را برای حل مناقشه طولانی مدت بین اسرائیل و فلسطینی ها به دست آوردن حمایت به دلیل آن را یک “پیروزی” برای هر دو طرف. در واقع مغلوب ساختن پیشی جستن طرح به نفع اسرائیل بر روی کلید مسائل و متصل تقریبا غیر ممکن است شرایط را برای اعطای فلسطینی خود امیدوار-برای دولت است. محمود عباس را رد کرد و این طرح به عنوان “بی معنی است.”

اگر تهمت می گوید هیچ چیزی در مورد این طرح در طول سخنرانی است که می تواند سیگنال که تهمت می داند که آن را در مشکل.

ایران

گوش دادن به چگونه سخت مغلوب ساختن پیشی جستن در تهران در پی ایران در بمب گذاری که مجروح سربازان ایالات متحده در عراق است. حمله قصاص برای آمریکا کشته شدن ژنرال ایرانی قاسم سلیمانی. در این ماه از آنجا مضطرب آرام حل و فصل بیش از این منطقه است.

را مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد او به شما در نهایت می خواهید به نشستن و صحبت با ایرانیان سیگنال درب بسته کرد و یا فشار با نوک انگشت شهر تهران?

کاخ سفید گفت که انتظار مغلوب ساختن پیشی جستن تن به “مشخص” و “قوی.”

افغانستان

را مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام خروج نیروهای نظامی?

طالبان می خواهند ایالات متحده و دیگر نیروهای ائتلاف را ترک کنند. وزیر امور خارجه مایک Pompeo می گوید یک توافق نزدیک است اما آن را نمی خواهد اتفاق می افتد بدون کاهش خشونت و مسیر مذاکرات بین طالبان و دیگر افغان ها در مورد صلح آمیز راه رو به جلو برای کشور است.

در اتاق

همیشه وجود دارد برخی از تعلیق بیش از که و که دور باقی می ماند.

دموکرات نامزد ریاست جمهوری الیزابت وارن کمپین گفت: اواخر وقت روز دوشنبه بعید بود که سناتور ماساچوست حضور خواهد مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی آمدن روز پس از آیووا قفقاز. یکی دیگر از دموکرات مدعی دیابت ctq از مینه سوتا یک رویداد در نیوهمپشایر برنامه ریزی های قبلی سهشنبه شب.

دیگر قانونگذاران باید دلایل خود را برای حضور یا نه.

سناتور. Mazie Hirono D-هاوایی گفت: او را به حضور “به شهادت.”

“این بدان معنی است که من نمی clap. من ایمان نمیآورند. من فقط به عنوان یک شاهد,” او گفت:.

آسوشیتد پرس نویسنده Deb Riechmann کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de