مغلوب ساختن پیشی جستن به Backdoor نجات به آلوده کنندگان عمده با سایه گذشته

واشنگتن – یکی از بزرگترین ذینفع از یک نرم افزار جدید-صنعت داخلی بخش سیاست یک شرکت انرژی با یک لیست طولانی از محیط زیست نقض شده است و جریمه برای racketeering, با توجه به یک گزارش جدید از سیاسی.

سیاست جدید اجازه می دهد تا شرکت های نفت و گاز به توقف خود را اجاره بدون پرداخت اجاره به دولت که به مقدار عظیم به دور میباشد. از 69 اجاره است که بهره مندی از سیاست در وایومینگ Chesapeake اکتشاف بود که صاحب اکثریت 67 از اجاره.

چساپیک انرژی — شرکت مادر Chesapeake اکتشاف — شده است ارزیابی $13.8 میلیون در تخلفات زیست محیطی از سال 2000. برخی از بزرگترین جریمه شدند برای پاک کردن آب عمل نقض پس از Chesapeake گرفتار شد به طور غیر قانونی آزادسازی زباله صدمه زدن به رودخانه ها و تالاب ها. Chesapeake نیز ملزم به پرداخت 25 میلیون دلار جریمه در میشیگان پس از آن با توطئه یکی دیگر از شرکت نفت برای جلوگیری از جنگ مناقصه در سال 2015.

“شرکت های بزرگ آلوده تجاری هستند در این بیماری همه گیر کوروناویروس در حالی که بقیه کشور فقط تلاش برای زنده ماندن با تشکر از دیگری فاسد تصمیم مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت:” کایل Herrig رئیس جمهور پاسخگو است.ما. “این دولت است که کار سخت تر برای شرکت ها منافع خاص از او برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها که در حال تلاش برای پایان می رسد دیدار.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

در آوریل اداره مدیریت زمین (پل) صادر شده و هدایت به سرزمین های نفت و گاز حفاری در مورد نحوه درخواست برای کاهش نرخ حق امتیاز و یا اجاره تعلیق در طول COVID-19 همه گیر در نتیجه اجازه می دهد شرکت هایی که تمرین در زمین های عمومی به توقف خود را اجاره اجاره-رایگان.

پاسخگو باشد.ما بوده است و پیگیری دولت در پاسخ به COVID-19. TrumpBailouts.org اسناد و مدارک میلیارد دلار شرکت ها و دیگر شرکت های بزرگ که با دریافت مالیات دهندگان کمک های تحت مراقبت در عمل و چه مزایا و دارایی های آنها در حال رفتن به COVID-19 بحران است که اکثر کسب و کارهای کوچک هرگز نمی تواند دسترسی داشته باشید.

اینجا را کلیک کنید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع از این نسخه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de