مغلوب ساختن پیشی جستن چکش کوبا در حالی که کوبا درمان بیمار در سراسر جهان

یک تیم از 85 کوبا پزشکان و پرستاران وارد پرو در ژوئن 3 به کمک آند ملت در مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس. که همان روز وزیر امور خارجه مایک Pompeo اعلام کرد یکی دیگر از سفت کردن تحریم های پیچ. در این زمان او هدفمند هفت کوبا اشخاص از جمله Fincimex یکی از اصلی موسسات مالی دست زدن حواله به کشور است. نیز هدف قرار داده بود ماریوت بین المللی بود که دستور به توقف عملیات در کوبا و دیگر شرکت ها در بخش گردشگری یک صنعت است که به منزله 10 درصد از کوبا تولید ناخالص داخلی و ویران شده است در سطح جهانی با این بیماری همه گیر.

به نظر می رسد که بیشتر به کوبا کمک می کند تا جهان بیشتر آن می شود ساخته شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. در حالی که کوبا متحمل شده است آمریکا تحریم برای نزدیک به 60 سال تهمت است revved مخاطرات با “حداکثر فشار” استراتژی است که شامل بیش از 90 اقتصادی اقدامات قرار داده شده علیه این کشور از ژانویه 2019. Josefina ویدال کوبا سفیر کانادا به نام اقدامات “بی سابقه ای در سطح خود را از تجاوز و دامنه” طراحی شده و به “محروم کردن کشور از درآمد برای توسعه اقتصاد است.” پس از آغاز به کار این تحریم هزینه کوبا بیش از $130 میلیارد دلار با توجه به یک سال 2018 برآورد. در 2018-2019 به تنهایی تاثیر اقتصادی شد 4 میلیارد دلار یک شکل است که شامل نمی شود تاثیر ژوئن 2019 مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ممنوعیت سفر با هدف آسیب رساندن به صنعت گردشگری.

“به نظر می رسد که بیشتر به کوبا کمک می کند تا جهان بیشتر آن می شود ساخته شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است.”

در حالی که تحریم کرده اند قرار است بشردوستانه معافیت بخش بهداشت و درمان شده است در امان ماند. کوبا شناخته شده است در سراسر جهان برای خود جهانی بهداشت سیستم اما این تحریم منجر به کمبود دارو و تجهیزات پزشکی به خصوص برای بیماران مبتلا به ایدز و سرطان. پزشکان در کوبا موسسه ملی سرطان مجبور به قطع اندام تحتانی از کودکان مبتلا به سرطان به این دلیل که شرکت های آمریکایی که در انحصار این تکنولوژی نمی تواند آن را به فروش به کوبا. در میان همه گیر ایالات متحده مسدود شده کمک مالی از facemasks و COVID-19 تشخیصی کیت از چینی میلیاردر Jack Ma.

محتوا برای خرابکاری در کوبا داخلی بخش بهداشت و درمان مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده است حمله به کوبا, بین المللی کمک های پزشکی از تیم مبارزه با کروناویروس امروز برای کسانی که سفر در سراسر جهان از سال 1960 ارائه خدمات به جوامع محروم در 164 کشور جهان است. آمریکا هدف این است که به کاهش درآمد این جزیره که در حال حاضر ارائه این خدمات پیشی گرفته است گردشگری کوبا به عنوان یک منبع درآمد. برچسب زدن به این داوطلب پزشکی تیم “قربانیان قاچاق انسان” از آنجا که بخشی از حقوق خود را برای پرداخت کوبا بهداشت و درمان سیستم مغلوب ساختن پیشی جستن دولت متقاعد شده و اکوادور و بولیوی و برزیل به پایان خود توافق نامه های همکاری با کوبا پزشکان. Pompeo سپس تحسین رهبران این کشورها برای امتناع “به نوبه خود چشم” به کوبا را به اتهام سوء استفاده. این triumphalism کوتاه بود: یک ماه پس از آن نقل قول Bolsonaro دولت در برزیل التماس کوبا به ارسال مجدد خود را با پزشکان در میان همه گیر. ایالات متحده و متحدان در سراسر جهان از جمله در قطر, کویت, آفریقای جنوبی, ایتالیا, هندوراس و پرو سپاسگزاری پذیرفته شده این کوبا کمک کند. آنقدر بزرگ است که به تحسین پزشک کوبایی که یک کمپین جهانی است فنر به آنها جایزه صلح نوبل جایزه.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است و نه فقط libelling پزشکان اما کل کشور است. در ماه مه وزارت امور خارجه آمریکا نام کوبا را به عنوان یکی از پنج کشور “همکاری نمی کنند به طور کامل” در ایالات متحده در مبارزه با تروریسم تلاش. اصلی بهانه ای بود که این کشور میزبانی از اعضای کلمبیا ارتش آزادی بخش ملی (ELN). در عین حال حتی وزارت امور خارجه خود آزادی مطبوعات اشاره می کند که ELN اعضای در کوبا به عنوان یک نتیجه از “صلح مذاکره پروتکل.” کوبا وزیر خارجه برونو رودریگز به نام اتهامات نادرست و “تسهیل ناسپاس نگرش دولت کلمبیا” که شکست مذاکرات با ارتش آزادیبخش ملی در سال 2019. همچنین باید اشاره کرد که اکوادور اصلی میزبان ELN-کلمبیا مذاکرات اما کوبا خواسته شد تا در مرحله پس از مورنو دولت استعفا مسئولیت های خود را در سال 2018 است.

طبقه بندی کوبا به عنوان “همکاری” با مبارزه با تروریسم می تواند منجر به کوبا قرار می گیرد در ایالات متحده آمریکا با حامیان مالی از تروریسم در لیست است که حامل مجازات های سخت تر. این ایده شناور توسط ارشد تهمت رسمی دولت آمریکا در ماه گذشته. کوبا شده بود در این لیست از سال 1982 تا سال 2015 با وجود این واقعیت است که با توجه به مقام پیشین وزارت خارجه, Jason Blazakis “آن را از نظر قانونی مشخص شد که کوبا بود به طور فعال درگیر در خشونت های است که می تواند به عنوان تعریف تروریسم تحت هر معتبر تعریف کلمه.”

البته ایالات متحده آمریکا است که در هیچ موقعیتی به ادعا می کنند که کشورهای دیگر نیست و همکاری در مبارزه با تروریسم. ایالات متحده پناه لوئیس پوسادا Carriles متفکر بمب گذاری در یک کوبا غیر نظامی هواپیما در سال 1976 که به کشته شدن 73 نفر است. اخیرا ایالات متحده هنوز حتی به نظر در مارس 30 حمله به سفارت کوبا در واشنگتن دی سی, هنگامی که یک مرد از کار اخراج شده در ساختمان با یک تفنگ اتوماتیک.

در حالی که قطعا وجود دارد پردازان جناح راست مانند وزیر Pompeo و سناتور روبیو سازماندهی مغلوب ساختن پیشی جستن حداکثر فشار مبارزات انتخاباتی خود را برای مغلوب ساختن پیشی جستن, کوبا, همه چیز در مورد انتخابات در ایالات متحده. سخت خود را در برابر این جزیره کوچک ملت کمک کرده اند ممکن است نوسان فلوریدا فرمانداری مبارزات انتخاباتی در انتخابات میان دوره ای و در عین حال روشن نیست که این خدمت او را به خوبی در انتخابات ریاست جمهوری سال است. با توجه به عقل متعارف و نظر سنجی جوان کوبایی-آمریکایی ها—که مانند بسیاری از افراد جوان نمی تمایل به رای دادن در midterms—به طور فزاینده ای شک و تردید از ایالات متحده, تحریم, و به طور کلی کوبا نیست مهم موضوع برای کوبایی-آمریکایی است. مغلوب ساختن پیشی جستن برنده کوبا-آمریکا انتخابات 2016 هیلاری کلینتون در زمان بین 41 و 47% درصد از رای دهندگان به طور قابل توجهی بالاتر از هر حزب دموکرات در دهه.

به عنوان یک استراتژی انتخاباتی این نشانه هایی است که مغلوب ساختن پیشی جستن پرخاشگری نسبت به کوبا ممکن است پرداخت. البته این استراتژی ممکن است فقط در مورد رای بلکه در مورد تامین مالی و تضمین این که کوبا-سیاسی آمریکا ماشین آلات است بصورتی پایدار و محکم پشت مغلوب ساختن پیشی جستن.

این استراتژی قطعا پرداخت نمی کردن وقتی که می آید برای دستیابی به هدف تغییر رژیم. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مسلما دورتر از دستیابی به تغییر رژیم در کوبا در حال حاضر از ایالات متحده است که تا کنون در بیش از 60 سال از مداخله. در طول تهمت تصدی کوبا با آرامش انتقال از ریاست جمهوری رائول کاسترو که از میگوئل دیاز-Canel. در سال 2019 کوبا اکثریت رای دهندگان به تصویب یک قانون اساسی جدید. اینها نشانه هایی از یک کشور در آستانه سقوط است.

“در مجموع از 26 کشور در حال حاضر کوبا پرسنل پزشکی مراقبت از بیمار خود را. که نوع نیت است که پول نمی تواند خرید و آن را تا حد زیادی ارائه یک تضاد کامل با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت رفتار شرم آور در طول بیماری همه گیر.”

همه تهمت است و زمانی است که زندگی سخت تر برای این جزیره را 11 میلیون نفر جمعیت است که مردم در سراسر جهان شده اند توفان تاثیر اقتصادی از coronavirus. گردشگری سقوط کرده است. درآمد حاصل از وجوه ارسالی دارای چهار (هر دو به دلیل جدید ایالات متحده محدودیت و درآمد کمتر در دست از کوبا خارج از کشور). ونزوئلا یک بار عمده منوال است فرو رفته در خود بحران است. اما اقتصاد کوبا که پیش بینی شد قرارداد توسط 3.7% قبل از همه گیر ضربه بوده و از طریق بدتر به خصوص در طول سال 1991 تا سال 2000 بحران اقتصادی شناخته شده به عنوان “دوره ویژه” پس از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی.

تغییر در کاخ سفید به ارمغان بیاورد برخی از تسکین اگر چه جو بایدن است بنا نه دوسوگرا موقعیت و گفت او خواهد بازگرداندن روابط به عنوان رئیس جمهور اوباما انجام داد اما اضافه کرد که او به استفاده از تحریم به عنوان مجازات برای کوبا حمایت خود را از دولت ونزوئلا.

روشن است که از هم اکنون تا ماه نوامبر و شاید برای چهار سال تهمت و دولت خواهد کوبیدن آن جزیره همسایه. کوبا ادامه خواهد داد و به دنبال جهانی در محکومیت محاصره (2019 در سازمان ملل شد 187 برابر در مقابل 3 به نفع ایالات متحده و برزیل و اسرائیل) و در ادامه برای نشان دادن آنچه که یک همسایه خوب به نظر می رسد. آن را در پاسخ به این آخرین اقدامات تحریک آمیز در راه که تنها کوبا می کند: با بیشتر همبستگی جهانی ارسال Covid-19 شفا گردان به گینه و کویت یک روز پس از ژوئن 3 دور از تحریم ها ، در مجموع از 26 کشور در حال حاضر کوبا پرسنل پزشکی مراقبت از بیمار خود را.

که نوع نیت است که پول نمی تواند خرید و آن را تا حد زیادی ارائه یک تضاد کامل با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت رفتار شرم آور در طول بیماری همه گیر. بازگشت در ماه مارس به کوبا پزشکان وارد ایتالیا سابق رئیس جمهور اکوادور, رافائل کوریا در توئیتر خود نوشت: “یک روز ما به فرزندان ما که پس از چند دهه از فیلم ها و تبلیغات در لحظه ای از حقیقت زمانی که بشریت نیاز به کمک در زمانی که قدرت های بزرگ بودند در خفا کوبا پزشکان شروع به وارد بدون پرسیدن هر چیزی در بازگشت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net