مغلوب ساختن پیشی جستن وزیر بهداشت می گوید ما بهداشت و درمان کارگران نمی آلوده’ با Covid-19 (94,000 قرارداد ویروس)

بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر در روز سه شنبه به دروغ ادعا کرد که کارکنان بهداشتی درمانی “نمی آلوده” با Covid-19 “از آنجا که آنها را اقدامات احتیاطی مناسب” را به عنوان او تلاش برای پیدا کردن مورد برای بازگشایی مدارس در پاییز—حتی با کروناویروس موارد فزاینده در سراسر ایالات متحده است.

“اگر ما به اندازه کافی PPE برای بهداشت و درمان کارگران در خط مقدم چگونه ما می تواند احتمالا به اندازه کافی PPE برای تمام کشور معلمان به همان احتیاطی?”
—سارا Karlin-Smith صورتی ورق

“هیچ دلیلی وجود دارد ما نمی توانیم انجام هر یک از این” آذر سابق دارویی لابی و اجرایی گفت: در طول یک رویداد در کاخ سفید است. “ما باید در تنظیمات بهداشت و درمان. ما کارکنان بهداشتی درمانی از آنها دریافت نمی آلوده است چرا که آنها را اقدامات احتیاطی مناسب. آنها را در تعامل اجتماعی فاصله آنها پوشیدن صورت پوشش آنها با استفاده از بهداشت شخصی خوب. این می تواند کار شما می توانید انجام تمام این. وجود دارد هیچ دلیلی مدارس باید در هر راه هر گونه متفاوت است.”

در علاوه بر این به ذکر است که آذر است ادعا در مورد بهداشت و درمان کارگران و نه آلوده شدن شدید کاذب—با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری, بیش از 94,000 بهداشت و درمان کارگران قرارداد Covid-19 و حداقل 500 فوت کرده اند—متخصصان پزشکی رد این استدلال که اقدامات احتیاطی گرفته شده در تنظیمات بهداشت و درمان می تواند به راحتی تکرار در این کشور مدارس.

“ما در حال آموزش در کنترل عفونت و استفاده کرده اند [تجهیزات حفاظت شخصی] برای سال ایم” پراساد Jallepalli, MD, استاد Memorial Sloan Kettering Cancer Center. “این است که تقریبا به عنوان احمق به عنوان ‘به معلمان اسلحه’ پیشنهاد.”

سارا Karlin-اسمیت یک خبرنگار با صورتی ورقپرسید: “اگر ما به اندازه کافی PPE برای بهداشت و درمان کارگران در خط مقدم چگونه ما می تواند احتمالا به اندازه کافی PPE برای تمام کشور معلمان به همان احتیاطی?”

سازمان دیده بان آذر سخنان:

در پاسخ به انتقاد گسترده از آذر نظرات HHS سخنگوی مایکل Caputo توییتی که وزیر “است که کاملا آگاه و سپاسگزار برای فداکاری #HealthcareHeroes ساخت شده است طول این بیماری همه گیر” و افزود که این امر می تواند “احمقانه” به پیشنهاد او “را باور نمی کند این رزمندگان مریض و می میرند.”

قیصر اخبار بهداشت و نگهباندر یک مشترک تحقیقات با عنوان “از دست رفته در خط مقدم” شناسایی بیش از 760 بهداشت و درمان کارگران که به احتمال زیاد درگذشت Covid-19 در ایالات متحده آمریکا—مرگ و میر به طور قابل توجهی بالاتر از CDC رسمی شمارش.

“در برخی از کشورهای پرسنل پزشکی حساب برای به عنوان بسیاری از 20 درصد از شناخته شده coronavirus موارد است. آنها تمایل به بیماران در بیمارستان و درمان آنها و خدمت به آنها غذا و تمیز کردن اتاق خود را. دیگران در معرض خطر کار در خانه های سالمندان و یا شاغل هستند به عنوان صفحه اصلی بهداشت و مشاوران و” رسانه ها گزارش شده است. “برخی از موارد کفن در پنهان کاری… بسیاری از بیمارستان ها غرق شده اند و کارگران گاهی اوقات فاقد تجهیزات حفاظتی و یا رنج می برند از شرایط بهداشتی اساسی که آنها را آسیب پذیر به شدت عفونی ویروس.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de