مغلوب ساختن پیشی جستن: من می دانم که چگونه کیم جونگ سازمان ملل متحد انجام شده است

سئول, مارس 27 (UPI) — رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او تا به اطلاعات در مورد کیم جونگ سازمان ملل متحد وضعیت در میان چرخش حدس و گمان در مورد رهبر کره شمالی را به سلامت اما نمی ارائه هر گونه اطلاعات.

“بله من یک ایده بسیار خوبی است اما من نمی توانم در مورد آن صحبت کنید در حال حاضر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک Coronavirus نیروی کار کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید است. “من فقط آرزو می کنم او به خوبی. من تا به حال یک رابطه بسیار خوبی با کیم جونگ سازمان ملل متحد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: کیم محل نگهداری و سلامت به زودی به طور گسترده ای شناخته شده است.

“من امیدوارم که او خوب,” او گفت:. “من نمی دانم چگونه او انجام نسبتا صحبت کردن. ما را ببینید. شما احتمالا شنوایی در نه چندان دور آینده است.”

اما مغلوب ساختن پیشی جستن بعد افزود: “هیچ کس نمی داند که در آن او است.”

رئيس جمهور در نظرات آمده پس از چند روز از شایعات و گزارش های رسانه ها ادعا می کنند که کیم که ساخته شده است نه ظاهر عمومی در بیش از دو هفته است که به شدت بیمار و یا حتی در حال حاضر مرده است.

حدس و گمان بوده است زیاد در مورد رهبر کره شمالی را به سلامت از آنجا که او حضور نداشت مارس 15 مراسم رعایت سالروز ولادت بنیانگذار کیم ایل سونگ برای اولین بار از او به طور کامل به عهده گرفت قدرت در سال 2012.

کیم نیز غایب از جشن تاسیس کره شمالی نیروهای مسلح در روز شنبه.

هفته گذشته یک گزارش روزانه NK یک سئول مبتنی بر وب سایت است که دریافت اطلاعات از منابع داخل کره شمالی اعلام کرد که کیم بود دریافت درمان در یک بیمارستان پس از تحت قلبی عروقی روش.

با استناد به یک منبع که نامش ذکر نشده در این مقاله گفت: کیم تحت این روش در آوریل 12 در Hyangsan درمانگاه و یک بیمارستان خصوصی برای خانواده در شمال Pyongyan استان به عنوان یک نتیجه از “سیگار کشیدن بیش از حد و چاقی و کار زیاد.”

سی ان ان گزارش داد که رهبر ایران در “خطر” پس از عمل جراحی با استناد به ناشناس آمریکایی. رئیس جمهور تهمت بعد گفت به اعتقاد او این گزارش بود “نادرست است.”

بیشتر شایعات به دنبال جمله رسانه های اجتماعی ارسال توسط معاون مدیر یک دلار هنگ کنگ شبکه های تلویزیونی ماهواره ای ادعا می کنند که کیم در حال حاضر مرده و یک گزارش از مجله Shukan Gendai که کیم در حالت رویشی پس از عمل جراحی قلب.

کره جنوبی روزنامه JoongAng Daily گزارش روز دوشنبه که کیم بود خود quarantining چرا که یکی از محافظان شخصی قرارداد COVID-19 با استناد به یک منبع که نامش ذکر نشده در چین است. یکی دیگر از روزنامه دونگ-a Ilboزد یک مقاله توسط یک مقام عالی رتبه کره شمالی پناهنده ری جونگ هو بینی که کیم ممکن است مجروح شده اند در طول موشک آزمون در تاریخ 14 آوریل.

مقامات کره جنوبی, اما باید گفت که هیچ نشانه ای که کیم جونگ سازمان ملل متحد است که در وخیم سلامت با مشاور ریاست جمهوری ماه Chung-در گفتن سی ان ان روز دوشنبه که کیم “زنده و سالم” شده است و اقامت در این تفریحگاه ساحلی منطقه ونسن از آوریل 13.

یک گزارش از 38 شمالی یک وب سایت است که تجزیه و تحلیل تحولات در کره شمالی با استفاده از داده های ماهواره ای به این نتیجه که یک قطار به احتمال زیاد متعلق به کیم جونگ سازمان ملل متحد شده است پارک شده در ونسن رفت و آمد مکرر از حداقل مارس 21.

“قطار حضور ثابت نمی کند که محل نگهداری از رهبر کره شمالی و یا نشان می دهد هر چیزی در مورد سلامت خود را, اما آن را قرض دادن وزن به گزارش هایی که کیم ماندن در یک منطقه نخبگان در کشور ساحل شرقی” در این گزارش است.

دولت کره شمالی اجرا-رسانه پرداخته است هر یک از گمانه زنی های اطراف کیم و گزارش کرده است در مکاتبات او تا به حال در طول هفته گذشته با دیگر سران کشورها از جمله روسای جمهور سوریه و کوبا.

تازه ترین گزارش با استناد به کیم آمد دوشنبه زمانی که دولتی کره ای خبرگزاری مرکزی گفت که رهبر ارسال “پیام تبریک” به جمهوری آفریقای سیریل Ramaphosa.

کیم آخرین گزارش رسمی عمومی ظاهر آمد در مارس 12 عکس نشان دادن او را بازرسی یک گروه از جت های جنگنده در یک فرودگاه در بخش غربی کشور است. او همچنین با حضور در آوریل 11 نشست حزب حاکم حماس با توجه به KCNA که در طی آن او به نام سختگیرانه تر اقدامات شامل coronavirus در کره شمالی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net