مغلوب ساختن پیشی جستن به منظور مهاجرت به ارمغان می آورد بحث جدید: تعلیق است مهاجرت به ایالات متحده در مورد بهداشت عمومی — یا سیاست ؟

سالت لیک سیتی — روز دوشنبه شب رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر اعلام کرد که او برنامه ریزی شده به طور موقت به حالت تعلیق همه مهاجرت به ایالات متحده در تلاش برای محافظت از آمریکایی شغل و جلوگیری از گسترش COVID-19. اگر اجرا اندازه گیری خواهد بود محدود ترین سیاست های مهاجرتی به تاریخ یک دولت که از مدتها تلاش به شدت سرکوب مهاجرت.

“در پرتو این حمله از نامرئی دشمن و همچنین نیاز به حفاظت از مشاغل بزرگ ما آمریکا شهروندان” مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت: “من خواهد شد با امضای یک فرمان اجرایی به طور موقت به حالت تعلیق مهاجرت به ایالات متحده!”

روز سه شنبه رئیس جمهور تهمت روشن است که منظور اجرایی خواهد شد 60 روز گذشته اعمال خواهد شد تنها به افرادی که به دنبال کارت سبز و نمی گذارد کارگران از ورود به کشور به طور موقت. او به منظور امضا شنبه بعد از ظهر.

در طول ماه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اشاره کرد COVID-19 شیوع به عنوان توجیهی برای بی سابقه محدودیت در مهاجرت اقدامات است که باید در خصوص پناه جویان و افراد زیر سن قانونی بدون همراه. در هفته های اخیر ایالات متحده اخراج بیش از 6000 مهاجران با استفاده از جدید اورژانس قدرت فعال کردن دولت فدرال به نوبه خود مرز crossers دور با توجه به جدید گمرک و حفاظت مرزی داده است.

اورژانس قدرت اعطا شد توسط بهداشت عمومی منظور صادر شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است که به اثر رفت مارس 21 که به دولت آمریکا این قدرت را به حالت تعلیق مهاجرت شهروندان غیر آمریکایی و یا قانونی ساکنان ایالات متحده در شمال و جنوب مرز.

پناهندگی پناهجویان و افراد زیر سن قانونی بدون همراه برخوردار هستند به دلیل فرایند تحت حمایت آمریکا پناهندگی قانون است. اما با استناد به CDC قاعده مقامات مرزی در حال عبور از این حمایت و اخراج مهاجران بازگشت مهاجران در تمام سنین به مکزیک بازگشت و در یک دمای 96 ساعت واشنگتن پست گزارش داد.

بحران بهداشت و آورده COVID-19 may داده اند تهمت و دولت خود را بهترین فرصت و در عین حال برای قرار دادن در محل برخی از اقدامات آن بوده و به دنبال پیاده سازی مدت ها قبل از بحران آمار با توجه به کریستوفر ویلسون معاون مکزیک موسسه در مرکز ویلسون یک حزبی سیاست های اتاق فکر مستقر در واشنگتن ،

“در چلیپا از این موضوع است که یک سوال” گفت: Wilson. “این به طور موقت اقدامات طراحی شده برای پاسخ به حاد بحران بهداشت عمومی و یا در هسته خود هستند و این واقعا فقط اقدامات که کامل سیاست های مهاجرتی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و آن را به افراطی ترین اجرای?”

آیا قانونی برای اخراج پناه جویان?

در زیر جدید CDC قانون مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اجازه داد مقامات مرزی به اخراج پناه جویان — افرادی که می گویند که آنها در حال فرار از آزار و اذیت در کشور خود.

تحت پناهندگان عمل از سال 1980 در ایالات متحده موظف است توسط قانون به رسمیت شناختن معتبر ادعای پناهندگی و پناهندگی پناهجویان که در حال حاضر خود را در مرز به طور معمول به عنوان وکیل و یک شانس به نظر می رسد قبل از یک قاضی برای تعیین اگر آنها داده خواهد شد وضعیت حفاظت در ایالات متحده است.

اما در حال حاضر مهاجران را که ادعای پناهندگی هستند که با توجه به “ترس معتبر غربالگری” برای تعیین اینکه آیا آنها ادعا مشروع است و نه اینکه یک وکیل و یا یک دادگاه تاریخ است. گمرک و حفاظت مرزی نیست تست مهاجران نشانه هایی از بیماری قبل از اخراج آنها با توجه به پست.

“موثر وجود دارد هیچ پناهندگی ارائه شده در مرز زمین در حال حاضر” گفت: Sarah Pierce, سیاست تحلیلگر در موسسه سیاست مهاجرت.

علاوه بر این پس از 21 مارس به دولت ایالات متحده به اخراج بیش از 299 افراد زیر سن قانونی بدون همراه مشتریان و حفاظت از مرزها گفت: Axios.

تحت شرایط عادی مهاجران زیر سن قانونی که در ایالات متحده می رسند بدون پدر و مادر محافظت شده توسط آمریکا ضد قاچاق قوانین و معمولا مستقر در وزارت بهداشت و خدمات انسانی, پناهگاه تا زمانی که آنها را می توان با خیال راحت قرار داده و با اعضای خانواده یا قیم. اما تحت مغلوب ساختن پیشی جستن سفارشات افراد زیر سن قانونی در حال حذف شدن از کشور ارسال شده است.

در آوریل 3, گمرک و حفاظت مرزی نیست مراجعه هر یک از فرزندان به پناهگاه های اجرا شده توسط وزارت بهداشت و خدمات انسانی’ دفتر اسکان مجدد پناهندگان اولین بار در حافظه اخیر است که رخ داده است در این پست گزارش شده است.

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که قطعا نقض قانون حمایت از قربانیان قاچاق گفت:” پیرس.

CDC حکومت مبتنی بر ارائه 1944 خدمات بهداشت عمومی عمل می کنند که اجازه جراح عمومی به حالت تعلیق درآورد “معرفی اشخاص یا کالا” به ایالات متحده در زمینه بهداشت عمومی. این قانون در اصل در نظر گرفته شده برای تنظیم غربالگری از افراد و کالا پس از ورود به ایالات متحده برای بیماری ها و سیاست های quarantining کسانی که بیمار بودند قبل از اجازه دادن به آنها برای ورود به نوشت لوکاس Guttentag یک استاد حقوق در دانشگاه استنفورد در یک مقاله اخیر.

اما ارائه شد هرگز در نظر گرفته شده به عنوان تفسیر و زمینه را برای اخراج مهاجران پیشگیرانه به عنوان یک کل گروه او استدلال کرد.

در واقع زمانی که این قانون برای اولین بار ارائه شده در سال 1892 اولیه پیش نویس در واقع شامل یک ماده است که اجازه می دهد رئیس جمهور به “تعلیق مهاجرت” به عنوان یک مکمل به قرنطینه قدرت. اما در پایان اشاره به مهاجرت حذف شد در پاسخ به نگرانی هایی است که همه مسافران از جمله شهروندان ایالات متحده — می تواند بیماری های حمل و مهاجران “نباید خاص و یا ننگ.”

“هیچ چیز نشان می دهد که قانون در نظر گرفته شده بود به اجازه ایجاد یک جایگزین مهاجرت اجرای سیستم یا ضمنی زمین از محرومیت بسیار کمتر اجازه اخراج یا اخراج” نوشت Guttentag.

در حال مهاجران یک تهدید برای بهداشت عمومی?

سی دی سفارش بر اساس یک فرض اساسی: که مهاجران وارد ایالات متحده می تواند تهدیدی برای سلامت آمریکا.

CDC منظور جلب توجه به تنگ زیر منابع طبیعت مهاجر در بازداشتگاه و عدم توانایی برای بازداشت شدگان به طور موثر فاصله اجتماعی در حالی که انتظار برای موارد خود را به پردازش می شود. در چنین شرایط بازداشت شدگان ممکن است گسترش COVID-19 به یکدیگر سفارش اعلام کرد و همچنین برای حفاظت از مرزها که در امکانات.

از 1 آوریل یخ سایت گزارش 11 تایید COVID-19 نفر در مراکز بازداشت شش تن از بازداشت شدگان و پنج کارکنان.

“هر هفته ما مرز عوامل برخورد هزاران unscreened, unvetted و ورودی های غیر مجاز از ده ها تن از کشورها است. و ما تا به حال این مشکل برای چندین دهه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در 20 مارس. “(Du)حلقه جهانی همه گیر آنها را تهدید به ایجاد یک طوفان کامل است که گسترش عفونت به مرز ما عوامل مهاجران و به عموم مردم.”

ژاک برگر استادیار در دانشگاه جانز هاپکینز دانشکده پزشکی اخیرا هشدار داد علیه بهداشت عمومی از خطرات مرتبط با برگزاری مهاجران در بازداشتگاه طول COVID-19 توصیف شرایط در مرز امکانات به عنوان “کثیف,” فاقد کافی حمام و سرویس بهداشتی, صابون, پاک, پوشاک و لوازم بهداشت شخصی.

“وجود دارد هیچ آموزش ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در کارکنان” اعلام کرد. “ما هیچ نظری ندارم که تست (برای COVID-19) و یا اگر وجود دارد را تست. ما نمی دانیم که چگونه بسیاری از موارد تشخیص داده شده اند و ما نمی دانیم میزان مرگ و میر. من می توانم رنگ بسیار تیره سناریو که ممکن است به تصویب می آیند اما ما احتمالا نمی دانید تا پس از آن.”

کریستوفر ویلسون با مرکز ویلسون می گوید او معتقد است که وجود دارد مشروع خطر بهداشت عمومی در ارتباط با ادامه به برگزاری مهاجران در بازداشتگاه طول COVID-19 شیوع.

“من دلسوز به بهداشت عمومی نگرانی از داشتن یک دسته از مهاجران که قرار گرفته اند بسیار کمی در راه سلامت نمایش قرار داده در برگزاری سلول ها در گروه های بزرگ که کاملا چه اتفاقی می افتد زمانی که تعداد قابل توجهی از مهاجران هستند دستگیر و در مرز ایالات متحده و مکزیک,” او گفت:. “این یک مشکل واقعی است.”

اما پزشک هانا Janeway یک مدیر بهداشت پناهندگان داد شده است که در تیخوانا, مکزیک با همکاری نزدیک با گروههای پناهگاه برای آماده شدن برای این ویروس گفت: ایالات متحده آمریکا است که در بخشی به سرزنش برای ساخت مهاجران در گروه های بزرگ در مرز که او می گوید: می توان به تعدادی از مهاجرت به ایالات متحده تصمیم گیری های سیاست.

کسانی که عبارتند از: کمبود تعداد قضات مهاجرت به روند پناهندگی ادعا می کند به سرعت تصمیم به برگزاری پناهندگی پناهجویان در امکانات و نه از آزادی مشروط آنها را و اجازه می دهد آنها را به بود قرار دارد با خانواده خود را تا دادگاه و باقی می ماند در مکزیک سیاست را مسدود کرده است مهاجران از عبور از مرز به آنها پناهندگی ادعای پردازش در خاک ایالات متحده آمریکا و وادار کردن آنها به زندگی در ایران پناهگاه در مرز در حالی که آنها صبر کنید — که در آن آنها در حال حاضر بشدت در معرض گسترش COVID, او گفت:.

“هنگامی که شما را یک بیماری عفونی مانند COVID که بسیار بسیار خشونت آمیز و گسترش بسیار سریع در شرایط مانند آنهایی که مجبور به زندگی در این سیاست چه چیزی شما را تا پایان گرفتن است افرادی که به دام افتاده بین شرایط خطرناک فرار آنها از همین دلیل است که آنها به دنبال پناهندگی و یک دیوار که آنها نمی توانند عبور کنند زیرا این سیاست و در هیچ جا وجود دارد برای آنها به جز صبر کردن برای این بیماری همه گیر به فرود بر آنها در یک شهر که در حال حاضر ندارد خوب بهداشت عمومی منابع,” او گفت:.

Janeway نیز شگفتی اگر بهداشت عمومی اولیه راننده پشت CDC قانون دولت ایالات متحده است که هنوز هم اجازه دادن به شهروندان ایالات متحده از مرز عبور به طور منظم برای کار و اهداف دیگر.

“اگر این سیاست بود واقعا طراحی شده برای جلوگیری از گسترش بیماری و سپس ایالات متحده نمی خواهد اجازه دادن به شهروندان ایالات متحده و اقامت دائم به رفتن در داخل و خارج از کشور مکزیک است که آنچه در آن است در ادامه به انجام,” او گفت:.

Yael Neda, یک مورخ و ارشد ایالات متحده برای حمایت از پناهندگان بین المللی موافق است.

“ما به طور موثر آب بندی و مرز ما در برابر COVID ما به طور موثر آب بندی و مرز ما در برابر پناه جویان” او گفت:.

سی دی سفارش نشان می دهد که مهاجرت محدودیت های موقتی هستند اما پیرس با سیاست های مهاجرت موسسه شک و تردید است که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواهد شد مشتاق به محدودیتهای حتی پس از بحران فروکش کرده است.

“با توجه به این چیزی است که دولت کار کرده است نسبت به سال من انتظار نداریم که دولت به راه رفتن آن را به میل خود,” او گفت:. “پس از بحران است که به وضوح بیش از من به طور کامل انتظار می رود که چگونه هنگامی که و اگر این به پایان می رسد آن را می تواند در دست یک قاضی دادگاه فدرال.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rutny.im