مغلوب ساختن پیشی جستن فراخوانی DPA برای COVID-19 تست سواب

مارس 19 (UPI) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او قصد دارد به زور یک شرکت ایالات متحده از طریق دفاع از تولید اقدام به تولید و پزشکی سواب استفاده می شود برای coronavirus آزمون.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در طول یک خانه اخبار جلسه یکشنبه شب که او در حال آماده شدن برای استفاده از جنگ کره-عصر قانون وادار ناشناس شرکت برای تولید بیش از 20 میلیون سواب یک ماه.

“ما در حال تماس در دفاع تولید عمل می کنیم و با گرفتن سواب به راحتی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “سواب آسان, پنکه, سخت هستند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن توضیح داد: این قانون مورد استفاده قرار گرفت به عنوان دولت او تا به حال “یک مشکل کوچک” تلاش برای به دست آوردن این شرکت به سواب از طریق مذاکرات است.

رئیس جمهور قبلا با استفاده از دفاع تولید عمل در میان همه گیر در شرکت از جمله جنرال موتورز برای تولید هواکش.

این اطلاعیه به شرح زیر فرمانداران بیان کرد که آنها به اندازه کافی ندارد سواب و لوازم دیگر که در جلوگیری از COVID-19 تست در حال انجام است.

میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer گفت: ان بی سی “ملاقات با مطبوعات” که دولت از ظرفیت پریفورم دو یا سه برابر این آزمون آن است که در حال حاضر, اما آنها فاقد منابع.

“مواد و سواب کاملا ضروری است,” او گفت:. “شما نمی توانید تمام مراحل این آزمون اگر شما می توانید نمونه و حفاظت از آن و حرکت رو به جلو از طریق آزمایش. و بنابراین در حالی که توانایی های ما وجود دارد این مهم تامین نیست.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کنفرانس مطبوعاتی که دولت همچنان به کار با شرکت ها برای تهیه میلیونها نفر از سواب.

“ما دستور داد بسیاری از آنها باید بسیاری از آنها را,” او گفت:, و اضافه کرد که ایالات عرضه شده اند سواب “اما آنها نمی دانند که در آن آنها هستند.”

در اوایل یکشنبه, معاون رئیس جمهور, مایک پنس اعلام کرد که ایالات متحده خواهد بود ramping تا COVID-19 تست به منظور تسهیل در برنامه های بلند stay-در-خانه سفارشات و بازگشایی اقتصاد است.

در طول شب کنفرانس مطبوعاتی مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: بیش از 4.8 میلیون آمریکایی آزمایش شده اند برای coronavirus.

ایالات متحده منجر جهان در COVID-19 موارد با بیش از 750,000 تایید عفونت و آن را تا بیش از 40 ، 000 مرگ و میر مرتبط با این ویروس با توجه به live tracker بیماری توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de