مغلوب ساختن پیشی جستن وزارت کار تشویق می کند متحده برای کمک به کارفرمایان گزارش کارگران که در خانه بمانند با توجه به Covid-19 ترس

با اعلام هدف ریشه کن کردن “زباله و تقلب” در بیمه بیکاری سیستم جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وزارت کار است که آشکارا تشویق مداوم تلاش های دولت برای کمک به کارفرمایان گزارش کارگرانی که حاضر به بازگشت به شغل خود را از ترس از ابتلا به کوروناویروس.

در هدایت (pdf) صادر دوشنبه به کشورهای مختلف در سراسر ایالات متحده همچنان خطرناک فرایند بازگشایی اقتصاد خود را در میان همه گیر وزارت کار گفت: “ایالات متحده به شدت تشویق به درخواست کارفرمایان برای ارائه اطلاعات در زمانی که کارگران حاضر به بازگشت به شغل خود را به دلیل که حمایت خود را همچنان واجد شرایط برای مزایای.”

“ما همچنین به شدت تشویق متحده به یادآوری کارفرمایان و عمومی در مورد مدعی و کارفرما تقلب منابع در هر کشور” هدایت می خواند.

“آن احساس می کند مانند دولت ها و شرکت های بزرگ و احساس می کنید که برخی از زندگی در این کشور هستند که ارزش فدا کردن.”
—مری کی هنری, خدمات کارکنان اتحادیه بین المللی

در بیانیه ای همراه با دستورالعمل جدید وزارت کار دستیار وزیر آموزش و اشتغال جان Pallasch گفت: “ایالات متحده و محلات تعهد به نقطه و تشخیص ضایعات و تقلب در بیمه بیکاری سیستم و گزارش آن را به وزارت کار ایالات متحده دفتر بازرس کل و دیگر کانال های مناسب.”

بر اساس قوانین فعلی کسانی که حاضر “کار مناسب” فاقد شرایط لازم برای مزایای بیکاری. در بخش پرسش و پاسخهای متداول در وب سایت خود وزارت کار می گوید که “به طور کلی نگرانی” در مورد پیمانکاری Covid-19 کافی نیست به دلیل امتناع از کار و هنوز هم دریافت مزایای بیکاری.

میشل همیشه از ملی قانون استخدام پروژه گفت: CNBC است که کارگران تلاش می تواند به “استدلال می کنند که در شرایط دیگر امن کنید و سعی کنید به امتناع از کار” اگر آنها بر این باورند کارفرمایان خود را مصرف نمی شوند کافی است مراحل را برای اطمینان از یک محیط کار ایمن. با وجود مطالبات از پرستاران و دیگر مقدم کارگران وزارت کار است و نه صادر اضطراری استانداردهای الزام کارفرمایان به دنبال CDC coronavirus دستورالعمل های ایمنی.

مارسیا قهوه ای, نوشتن همکار در چشم انداز آمریکاییگزارش هفته گذشته که اوهایو و آیووا راه اندازی وب سایت های طراحی شده برای کمک به کارفرمایان گزارش کارگران برای ارتکاب “بیکاری تقلب” با کاهش به بازگشت به کار در میان Covid-19 بیماری همه گیر.

کار طرفداران در تگزاس—که در حال حاضر در روند بازگشایی اقتصاد آن—خواسته اند که دولت به ادامه به ارائه مزایای بیکاری برای کسانی که نمی خواهند به بازگشت به شغل خود را از ترس از ابتلا به ویروس. در تماس با نمایندگان مجلس در اوایل این ماه بود که به بیرون درز به رسانه تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت اعتراف کرد که بازگشایی اقتصاد “منجر به افزایش و گسترش” از Covid-19.

بیش از 30 میلیون نفر در ایالات متحده کاربردی برای مزایای بیکاری از اواسط ماه مارس اما—به عنوان HuffPost هفته گذشته گزارش—برخی فرمانداران در حال کار به قطع گسترش مزایای بیکاری که مجاز تحت مراقبت قبل از عمل بسیاری از مردم حتی از دریافت اولین چک.

مراقبت قانون گسترش بیمه بیکاری—اضافی 600 $در هر هفته در بالا از مزایای دولت—تنظیم شده است به پایان رسید و در پایان ماه ژوئیه.

به عنوان بسیاری از کارگران در معرض خطر از دست دادن مزایای بیکاری به ماندن در خانه از ترس از عفونت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و جمهوریخواهان در کنگره در حال کار برای محافظت از شرکت های بزرگ از مسئولیت قانونی برای کارکنان که قرارداد Covid-19 در محل کار و تلاش است که کشیده شده از خشم اتحادیه های کارگری و مترقی حمایت قرار گرفتند.

مری کی هنری رئیس جمهور از خدمات کارکنان اتحادیه بین المللی گفت: بار مالی در روز دوشنبه است که شرکت ها و دولت ها به خطر انداختن زندگی کارگران با فشار دادن آنها را به بازگشت به شغل خود را قبل از آن امن است.

“بهداشت و درمان کارگران نگران هستند که بدون PPE و آموزش برای خرده فروشی و رستوران کارگران که در حال رفتن ما عجله به سنبله دیگری” هنری گفت. “آن احساس می کند مانند دولت ها و شرکت های بزرگ و احساس می کنید که برخی از زندگی در این کشور هستند که ارزش فدا کردن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im