مغلوب ساختن پیشی جستن لوپز Obrador جشن USMCA با اعلامیه مشترک

جولای 8 (UPI) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رئیس جمهوری مکزیک آندرس مانوئل لوپز Obrador امضا بیانیه مشترک روز چهارشنبه در جشن جدید در آمریکای شمالی معامله تجارت.

برای اولین سفر خارج از مکزیک پس از خود را تا سال 2018 انتخابات لوپز Obrador بازدید مغلوب ساختن پیشی جستن به علامت ایالات متحده-مکزیک-کانادا توافقنامه که به طور رسمی جایگزین کلینتون-عصر توافقنامه تجارت آزاد آمریکای شمالی در جولای 1.

تبلیغات

“این USMCA تعهد مشترک ما درک که آمریکای شمالی در یک منطقه است که به تولید رفاه برای همه شهروندان خود و تقویت همکاری های ما در مبارزه با فساد از طریق قوی ترین رشته های فساد مالی در تجارت بین المللی از هر گونه توافق بین المللی” این بیانیه اعلام کرد.

رهبران دو کشور که اغلب بحرانی شده است از هر یک از دیگر در گذشته ستایش یکدیگر تهمت و گفت که روابط میان دو کشور است “بسیار مثبت است.”

“با همه چیز را که ما انجام بالقوه برای آینده ایالات متحده و مکزیک است نامحدود” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

Obrador تمجید USMCA برای ادغام این سه کشور به عنوان آنها تمام خواهد شد کمک ظرفیت تولیدی, تکنولوژی, تجربه, تخصص و نیروی کار.

“برای مثال مکزیک است چیزی که بسیار ارزشمند است به این ادغام اقتصادی موثر است و به تقویت این ادغام-اقتصادی و تجاری ادغام — در منطقه است. من صحبت کردن در مورد این جوان خلاق و مسئول نیروی کار” او گفت:.

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو بود به این اجلاس دعوت شده اما حضور نداشت. یک سخنگو گفت: درگیری های برنامه ریزی و coronavirus محدودیت با دخالت برنامه ای برای سفر به واشنگتن

“ما می خواهیم برای تشکر از کانادا و همچنین” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من با صحبت خواهد شد و زبان به نخست وزیر در حالی که کمی.”

لوپز Obrador حضور خواهد یک کار شام شنبه شب در شرق اتاق که در آن او و تهمت صحبت خواهد شد را فشار دهید.

مکزیکی رهبر متحده مشاهده شده است انتقاد در مکزیک به عنوان احتمالا سیاسی مفید برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

در نامه ای سرگشاده ماه گذشته وزیر خارجه اسبق برنارد Sepulveda استدلال وجود دارد هیچ توجیهی برای روز شنبه را “بی ربط مراسم” که او گفت می تواند کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی. او حمله کردند و تهمت برای “بدنام کردن” مکزیکی و “حمله stigmatizing, توهین و تحقیر” مهاجران مکزیکی با تماس با آنها را “جنایتکاران و تجاوزگران.”

لوپز Obrador در گذشته ابراز دوستی شخصی با مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که در ماه دسامبر که رهبر مکزیکی است کسی که او “دوست” و “احترام می گذارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>