مغلوب ساختن پیشی جستن منتقل تولسا رالی تاریخ پس از یادگیری در مورد Juneteenth

BRIDGEWATER, N. J. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نمی دانم اهمیت به آمریکایی های سیاه و سفید از تاریخ و محل او تصمیم گرفت برای اولین کمپین تجمع پس از coronavirus همه گیر بیش از سه ماه پیش کلید جمهوری خواه حامیان رئیس جمهور در کنگره روز یکشنبه گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی شده بود این تجمع در ماه ژوئن 19, شناخته شده به عنوان Juneteenth چون نشانه پایان برده داری در ایالات متحده است. Tulsa, اوکلاهما, مکانی برای تجمع بود و در سال 1921 یکی از شدید ترین سفید-در-سیاه و سفید حملات در تاریخ آمریکا است.

سیاه جامعه و رهبران سیاسی محکوم به حرکت می کند و به نام در مغلوب ساختن پیشی جستن به reschedule. او در برابر تا اواخر جمعه در زمانی که در یک نادر turnabout تهمت توییتی که او نقل مکان کرد و این تجمع به این چهار شنبه, ژوئن 20, از احترام به نظر هواداران و دیگران که از او خواسته بود تا به.

“تاپیک ویژه حساسیت وجود دارد در تولسا اما Juneteenth یک روز بسیار مهم است تشویق به رئیس جمهور بود که قادر به انتخاب یک روز در اطراف آن” سناتور. جیمز Lankford R-Okla., روز یکشنبه گفت. Lankford گفت که او در میان چند نفر که در حال صحبت با مغلوب ساختن پیشی جستن.

Lankford گفت که او تا به حال به نام مغلوب ساختن پیشی جستن در یک نامربوط ماده و تهمت مطرح این مسئله است. او گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن به او گفت که او فکر کردن در مورد تغییر زمان و خواسته Lankford نظر.

“من پیشنهاد:” بله, من فکر می کنم که می تواند یک ایده عالی است. آن خواهد بود بسیار محترمانه به جامعه'” Lankford گفت. او گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن بلافاصله گفت: او نمی خواست به انجام هر کاری است که نشان می دهد بی احترامی به جامعه سیاه و سفید.

“او را نمی بینم آن را به عنوان بی احترامی به قادر به انجام آن در Juneteenth,” Lankford گفت. “مردم دیگر تفسیر آن متفاوت است و بنابراین او منتقل رالی تاریخ.”

سناتور. Tim Scott, R-S. C. گفت: او “خدا را شکر” که برنده موکول تظاهرات کردند.

“رئیس جمهور در حال حرکت تاریخ یک روز هنگامی که او مطلع شد در چه Juneteenth بود که خوب بود تصمیم خود گفت:” اسکات, تنها, سیاه, سناتور جمهوری خواه.

مسکن, منشی, بن کارسون گفت که او “غافلگیر” در چه حد نسبت ناروا می دانستند در مورد Juneteenth در آن زمان آنها در مورد آن صحبت کردیم. او گفت: “این احتمالا خوب” رالی موکول شد.

کارسون که سیاه و سفید است, پیشنهاد تهمت بود با توجه به ارائه سخنان را به “تصدیق آنچه تا به حال اتفاق افتاده است وجود دارد و به همین دلیل ما نمی خواهیم که نوع وضعیت برای همیشه رخ می دهد در این کشور است.”

اسکات گفت: آن را به او روشن که مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزان درک اهمیت ژوئن 19.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین آگاه بود با توجه به دو کمپین مقامات صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به افشای داخلی بحث.

هنگامی که تاریخ مورد بحث آن شد که دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن برگزار شده بود جمع آوری کمک در 2019 در Juneteenth. اگر چه انتخاب ژوئن 19 بود به معنای آتش زا برخی مقاومت مواجه شد و انتظار می رود مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مقامات گفت. اما آنها گرفتار کردن گارد با شدت و به ویژه لینک به سال 1921 قتل عام.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده بود تحت فشار بیش در واکنش به ناآرامی های مدنی پس از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه با سفید, مینیاپولیس, افسر پلیس, در زمان بازگشت خود را به تجمعات انتخاباتی اعلام شد از جمله توییتهایی که به عنوان تفسیر نسبت به آمریکایی های آفریقایی تبار.

اسکات همچنین گفت که او را باز به ساخت Juneteenth تعطیلات فدرال برای کمک به بالا بردن آگاهی عمومی.

مغلوب ساختن پیشی جستن و حزب جمهوری خواه نیز در مواجهه با انتقاد تنظیم برای مغلوب ساختن پیشی جستن به طور رسمی قبول حزب نامزدی برای انتخاب مجدد در جکسون ویل فلوریدا در اوت. 27 — یک روز به یاد, به عنوان تبر دسته شنبه در این شهرستان است.

که بعد از 60 سال پیش یک گروه از جوان مردان و زنان سیاه تا به حال فقط پراکنده از یک تظاهرات مسالمت آمیز در مرکز شهر جکسون زمانی که اراذل و اوباش از سفیده شروع یکسره چماقی آمریکایی های آفریقایی تبار.

سالگرد خواهد رسید در یک میدان عمومی در سراسر شهرستان سالن در همان روز به عنوان برگ برنده تلویزیونی آدرس.

Lankford بود مصاحبه در سی ان ان “وضعیت اتحادیه” اسکات به نظر می رسد در CBS’ “چهره ملت” و کارسون صحبت ABC “این هفته است.”

___

آسوشیتد پرس نویسنده Zeke میلر در واشنگتن کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im