‘مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر باید عمل’: برنی ساندرز و دیگران تماس بر روی رئیس جمهور به استفاده از قدرت به ساخت تجهیزات برای Coronavirus پاسخ

هر چند رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وعده داده شده در نقاط مختلف در طول هفته گذشته به استناد اقتدار خود را تحت دفاع تولید عمل به سطح شیب دار بالا تولید مورد نیاز, دنده محافظ برای کارکنان بهداشتی درمانی و هواکش برای کسانی که تحت تاثیر شیوع کروناویروس او هنوز برای انجام این کار نقشه کشی انتقاد از ترقی خواهان و دموکرات به قانونگذاران.

“مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر باید عمل ایم” سناتور. برنی ساندرز (I-Vt.), یک نامزد برای سال 2020 حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری. “نه تنها در حال زندگی قهرمانان و قهرمانان ارائه مراقبت های پزشکی, روی خط زندگی میلیون ها نفر در سراسر نقاط کشور هستند در خط به عنوان به خوبی. اگر پزشکی ما خط مقدم می رود پایین کل کشور در معرض خطر است.”

ساندرز نیز با انتشار تصویری که در آن سناتور ورمونت خواستار رئیس جمهور عمل برای محافظت از مردم آمریکا است.

قدرت در DPA اجازه می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن به زور تولید کنندگان در ایالات متحده به نوبه خود کارخانه به تولید تجهیزات لازم برای یک بحران است. رئیس جمهوری یک فرمان اجرایی را امضا باز کردن درب با استفاده از DPA در روز پنج شنبه.

اما منظور توقف کوتاه در واقع با استفاده از دی اقتدار با توجه به مبارزه حقوقی:

این فرمان اجرایی جدید نیست خیلی به طور مستقیم فراخوانی DPA به عنوان آن را ایجاد شرایطی که تحت آن دولت می تواند بعد از استخدام آن مقامات. اساسا آن را طبقه بندی پزشکی و سلامت منابع مورد نیاز برای پاسخ به گسترش COVID-19 در راه است که اجازه دولت به بعد باید شرکت های خصوصی اولویت بندی قراردادهای دولتی بیش از سایر قراردادها. این منظور نیز نمایندگان گسترده اقتدار به وزیر بهداشت و خدمات انسانی (HHS) بعد به استخدام قدرت های خاصی از DPA.

روز شنبه رئیس جمهور به خبرنگاران گفت که او تا به حال استفاده نشده DPA به دلیل شرکت در حال حاضر پله تا به طور داوطلبانه.

“ما باید قانون را به استفاده از در صورتی که ما باید آن را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت NBC News خبرنگار کلی اودانل در روز شنبه. “اما ما بسیاری از چیزهایی که ساخته شده… آنها فقط به شدت… ما هرگز هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به آن. آنها داوطلبانه.”

به عنوان هیولایی روزانه گزارش شده است که تصویر گلگون است که در تقابل با واقعیت:

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

تصویر شده است بسیار متفاوت در خط مقدم. بهداشت و درمان کارگران گفت: روزانه وحش است که آنها در حال استفاده مجدد از تک استفاده gearand و تجهیزات جدید از مواد محافظ به دلیل کمبود در تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) در بیمارستان. برخی از بیمارستان ها در حال سهمیه بندی دنده در سطح آنها هرگز دیده می شود.

قانونگذاران در واشنگتن و در سراسر کشور خواستار آن شدند که رئیس جمهور توزیع با انتظار و بلافاصله.

“من خواستار در دولت فدرال به ملی پزشکی و زنجیره تامین” توییتی نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو.

“این تصمیم نامعقول ایم” سناتور. کریس مورفی (D-Conn.). “این اجازه خواهد داد که این ویروس به گسترش است. آن را به مردم کشته شدند.”

روز یکشنبه FEMA مدیر پیتر Gaynor تایید کرد که رئیس جمهور تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است با استفاده از قدرت در DPA اما گفت که ماسک و دیگر دنده محافظ بودند که توزیع شده است. وقتی پرسیده شد که برای شماره های خاص از سی ان ان‘s جیک Tapper, اما, خود ارضایی, شیر نمی خواهد به جزئیات بروید.

“این است که پویا و سیال عملیات گفت:” خود ارضایی, شیر, باعث دق الباب توجه داشته باشید که این دولت پاسخ “نمی پر کردن افراد با اعتماد به نفس.”

روز جمعه وکیل و فعال مایل Mogulescu نوشت که با استفاده از DPA قدرت بود و طولانی سر رسیده.

“با قریب الوقوع کمبود دهها هزار نفر از صرفه جویی در زندگی هواکش تست کیت تجهیزات حفاظتی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی و دیگر انتقادی لوازم پزشکی قرار دادن این قانون را به اثر را قادر می سازد دولت فدرال به منظور شرکت های آمریکایی برای تبدیل به جرم تولید و توزیع این تجهیزات به صورت اورژانس به عنوان آنها تبدیل از ساخت خودرو به مخازن در عرض چند هفته پس از پرل هاربر” نوشت Mogulescu.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im