مغلوب ساختن پیشی جستن جهت است که بلوک های ورودی بین المللی معلمان می تواند ‘اثر مخرب’ در ایالت یوتا دو زبان غوطه ور شدن در برنامه های

سالت لیک سیتی — برای اولین بار در سراسر جهان همه گیر. پس از آن می آید به دستور ریاست کاخ سفید می گوید در نظر گرفته شده است به صرفه جویی بیش از یک و نیم میلیون شغل با انکار ورود به مربیان بین المللی فناوری کارگران و دیگران.

در مدارس دولتی ایالت یوتا سفارش می توانست “اثرات مخرب” در برخی از دو زبان غوطه ور شدن در برنامه.

رابرت Austin, طرح های بین المللی و مطالعات اجتماعی متخصص برای ایالتی یوتا هیئت آموزش و پرورش گفت: در حالی که رانندگی استدلال پشت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام شده است برای محافظت از اقتصاد ایالات متحده در یک زمان از همه گیر “واقعیت این است که ما احتمالا نمی تواند کارکنان این موقعیت در دو زبان غوطه ور شدن با مردمی که در اینجا در ایالات متحده آن را فقط ممکن نیست.”

Austin گفت که او امیدوار است که با ادامه بررسی سفارش مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خود تجدید نظر خواهد کرد تعلیق از ورود اتباع خارجی تحت J ویزاها و ویزای دیگر تا پایان سال است.

“اینها واقعی پیامدهای ناخواسته است که ما می توانیم امیدوارم سعی کنید برای آموزش به کسانی که تصمیم گیرندگان برای تجدید نظر به دلیل آن خواهد شد که خیلی اثرات مخربی بر مدارس که نیاز به بیشتر قابل پیش بینی غیر قابل پیش بینی در این زمان” Austin گفت.

وجود دارد حدود 200 دو زبان غوطه وری برنامه در مدارس دولتی ایالت یوتا Austin اشاره کرد. برنامه استخدام یک 50-50 مدل که در آن دانش آموزان صرف نصف روز مدرسه خود را دستور به طور انحصاری در زبان مقصد و نیم در انگلیسی. اکثر برنامه های شروع در درجه اول اگر چه برخی از شروع در مهد کودک.

هر سال یوتا مدارس استخدام 60 تا 70 بومی معلمان از چین و برزیل و فرانسه و آلمان و مکزیک و پرو و اسپانیا به کارکنان این برنامه ها است. معلمان آمدن به ایالات متحده و اقامت به مدت سه سال و گاهی تا زمانی که پنج سال است.

برخی از مدارس و استخدام معلمان آمریکایی برای این موقعیت اما برخی از دانشجویان می گویند زبان مادری کمک به آنها در توسعه بهتر به زبان محاوره ای و آموزش آنها در مورد فرهنگ از تجربه شخصی خود را.

جان و Lani هیلتون از اورم دارای پنج فرزند در دو زبان غوطه وری در برنامه های ابتدایی, راهنمایی و دبیرستان سطح. همه در حال یادگیری زبان چینی.

جان هیلتون سوم استادیار دین در BYU گفت: دو زبان برنامه های غوطه وری نه تنها باید به آنها آموخت به زبان دیگر اما آنها کمک کرده و آنها را تبدیل به شهروندان جهانی است.

“پس واقعا تفاوت در این است که شما می توانید یک آموزش و پرورش که در آن شما فارغ التحصیل دو زبانه یا نه. این شگفت انگیز است به دلیل آنچه که یک لبه آن را به شما می دهد در آینده فرصت های کسب و کار ارتباط با افراد دیگر و یا سفر. آن را فقط باز می شود تا کل این جهان دیگر از فرصت هایی که در غیر این صورت شما نمی خواهد که” او گفت:.

زن و شوهر, پسر یوسف است که 13 گفت: مادری خود چینی معلمان باید به او کمک کرد تا توسعه بهتر زبان گفتاری و آنها را به او آموخت در مورد فرهنگ خود را بر اساس دانش دست اول. او شده است در غوطه ور شدن در برنامه های پس از مدرسه ابتدایی.

زمانی که Hiltons سفر به چین برای پنج هفته در تابستان گذشته یوسف هیلتون گفت: او سپاسگزار بود که او می دانست که چگونه به بازی بازی های چینی بازی تخته Xiangqi که شبیه به شطرنج است.

“این فقط یک راه عالی برای مانند رفتن به یک پارک در شب و بروید و این بازی را با مردم و اتصال به فرهنگ چینی و مردم,” او گفت:.

هیلتون 15-year-old daughter, ماریا قادر به استفاده از زبان چینی مهارت های لازم برای رسیدن به قربانیان سقوط اتوبوس گردشگری در خارج از برایس کنیون پارک ملی در پاییز گذشته که به کشته شدن چهار نفر و مجروح شدن چند نفر دیگر.

دانش آموزان در کلاس خود نوشت: خوبی دریافت کارت برای گردشگران و چند تن از بومی چینی معلمان بازدید گردشگران در بیمارستان, در منطقه, هتل ها, ترجمه های خود را برای قرار ملاقات های پزشکی و حتی آنها را به ارمغان آورد, در خانه, ظروف چینی به آنها را احساس می کنید بیشتر در خانه تا زمانی که آنها به خوبی به اندازه کافی برای بازگشت به چین است.

واشنگتن مدرسه مدیر منطقه گفت: انسان دوستانه پاسخ را نداشته اند ممکن است بدون دو زبان غوطه وری برنامه در ایالت یوتا است.

ماریا هیلتون است که یادگیری زبان چینی پس از مدرسه ابتدایی گفت: در حالی که بسیاری از معلمان آمریکایی که به زبان چینی صحبت خوب از دستور زبان این درس تجربه با یک بومی چینی است “کاملا متفاوت است.”

آموزش داستان های خود را و در مورد زندگی خود را غنی تجربه کلاس درس, او گفت:.

“این واقعا متفاوت است داشتن یک بومی معلم در کلاس درس زیرا آنها در واقع چینی بنابراین شما احساس می کنید مانند شما می توانند یاد بگیرند که بیشتر از آنها. فقط گوش دادن به آنها را به شما دریافت بیشتر از لهجه و آن را فقط مانند یک پر چینی تجربه واقعی غوطه ور شدن” او گفت:.

جان هیلتون گفت که او امیدوار است مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواهد حک کردن یک استثنا برای معلمان زبان خارجی برای ورود به ایالات متحده است.

“این کار در برابر ایالات متحده منافع. چینی یک زبان انتقادی در ایالات متحده است. دولت ایالات متحده در حال ساخت بزرگ تلاش برای ترویج یادگیری زبان چینی است اما این سیاست است که آسیب رساندن به آن از آنجا که دانش آموزانی که در حال حاضر برای امضا و می خواهید به یادگیری زبان چینی در حال حاضر خواهد شد که کمتر دسترسی به مجرب چینی معلمان است. پس نسخه کوتاه است, من فکر می کنم این یک اشتباه بزرگ است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: رئیس جمهور دستور تعلیق بسیاری از ویزای کار و تمدید گرین کارت مسدود خواهد شد صرفه جویی در شغل بیش از یک و نیم میلیون آمریکایی. آستین گفت: این مشاغل به طور معمول پر نشده توسط آمریکایی ها و به انکار بین المللی معلمان ورود به ایالات متحده نه تنها رقیق دانشجويان فرصت برای یادگیری از زبان مادری آن را مختل معلمان قصد دارد به حرکت در سراسر جهان با بسیاری از اعضای خانواده.

“پس من باید مثل 90 نفر در حال حاضر که زندگی در تعادل با توجه به آنچه که آنها در حال رفتن به انجام این کار در پاییز” Austin گفت.

بسیاری از معلمان واگذار تدریس خود به مواضع چرا که آنها برنامه ریزی برای آموزش در ایالت یوتا در این پاییز. برخی از آنها اجاره خانه و ترتیبات ساخته شده برای اجاره خانه های خود در کشورهای خود را در حالی که آنها به کار در ایالات متحده است.

“آنها ممکن است ساخته شده ترتیبات سفر و بدست فرزندان خود را آماده برای ماجراجویی جدید. اغلب این معلمان هستند ریسک تخیلی پرماجرا افرادی که می خواهید را به مهارت ها و استعدادهای خود به یوتا و از آن پرداخت شده از لحاظ نوع از یادگیری زبان است که اتفاق می افتد در سراسر دولت است. پس از آن یک معضل واقعی” Austin گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>