مغلوب ساختن پیشی جستن Panned برای ‘کمپین نفرت’ گفت: به نام او کمتر Covid-19 تست

به عنوان coronavirus موارد همچنان به افزایش در سراسر کشور رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است رسم انتقاد خود را از شنبه رالی در Tulsa, اوکلاهما از تعدادی از زاویه های مختلف از جمله پیشنهاد او که او را تشویق مقامات به سرعت پایین تست برای Covid-19 و استفاده غیر مجاز از یک آهنگ برای ترویج “یک کمپین نفرت.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در این تجمع که ملت را آزمایش کرده است 25 میلیون نفر است. “هنگامی که شما انجام تست تا حدی که شما در حال رفتن به پیدا کردن بیشتر مردم شما در حال رفتن به پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد.”

“بنابراین من گفت: من به مردم, ‘آهسته تست کردن لطفا.’ آنها تست و آنها آزمون گفت:” مغلوب ساختن پیشی جستن.

سی ان ان‘s جیک Tapper روز یکشنبه گفت که “رئیس جمهور آشکار است که او به نظر می رسد برای دیدن این در درجه اول به عنوان یک روابط عمومی بحران به عنوان یک کشنده بیماری همه گیر” و در زمان واکسن در آنچه که او قاب به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن “glib بی تفاوتی و کوته تمرکز بر بد عناوین” به جای تلاش برای کنترل گسترش coronavirus.

کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو ادعا Tapper در سی ان ان که نظرات در مورد تست شد و “زبان و گونه است.”

یک صدای جیر جیر شنبه شب از تشکر. Raja Krishnamoorthi (D-بیمار است.) نشان می دهد که کنترل آسیب ممکن است به اندازه کافی. “در صورت هر گونه سوال وجود دارد: کنگره آمریکا به دنبال پاسخ این دلیل که مردم آمریکا شایسته را به می دانم که اگر رئیس جمهور خود دستکاری و تلاش برای شناسایی و حاوی Covid-19 چرا که او مانند نتایج” نوشت Krishnamoorthi. “در نتیجه او نیاز به تمرکز بر روی زندگی ما می توانید ذخیره کنید.”

مغلوب ساختن پیشی جستن نظر آمد در میان ادامه داد: ترسناک آمار و ارقام در مورد ویروس را گسترش و تلفات انسانی.

یک ABC اخبار و تحلیل های منتشر شده یکشنبه یافت می شود که بستری شدن در بیمارستان برای Covid-19 شد افزایش 17 متحده است. یکی از کسانی که ایالت فلوریدا است که در روز شنبه گزارش داد یکی دیگر از رکورد بالا یک روز افزایش در تعداد موارد است. اما فلوریدا نیست به تنهایی به عنوان واشنگتن پست گزارش داد:

هشت متحده در روز شنبه گزارش خود را به بالاترین تک-روز مورد شمارش از همه گیری آغاز شد و روزانه عفونت های جدید در سراسر کشور بیش از 30000 در هر دو روز جمعه و شنبه. این کشور دیده نمی شود روزانه بالغ که در بیش از هفت هفته.

خانواده از اواخر کرنش Tom Petty نیز به شدت سرزنش مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از اواخر روز شنبه زمانی که آنها اعلام کرد که آنها صادر متوقف و دست بردارد توجه به مبارزات انتخاباتی برای خود استفاده از آهنگ “I won’t Back Down” در تولسا رالی.

“مغلوب ساختن پیشی جستن به هیچ وجه مجاز به استفاده از این آهنگ بیشتر به یک کمپین است که برگ های بیش از حد بسیاری از آمریکایی ها و حس مشترک پشت” خانواده گفت: در بیانیه ای که در توییتر. به عنوان سنگ نورد با اشاره به بیانیه امضا شده توسط خرده املاک و دارندگان حقوق—دختران خود را آدریا و Annakim, همسر سابق او جین و بیوه دانا.

“هر دو در اواخر Tom Petty و خانواده خود را بصورتی پایدار و محکم ایستادن در برابر نژادپرستی و تبعیض از هر نوع. Tom Petty هرگز می خواهید آهنگ های خود را با استفاده از یک کمپین نفرت” گفتند.

“ما اعتقاد داریم در امریکا و به اعتقاد ما در دموکراسی است. اما دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به نمایندگی از آرمان های شریف یا” این بیانیه می افزاید. “ما از آنها بدم میاید برای طرفداران که در حال به حاشیه رانده شده توسط این دولت به فکر ما همدست در این استفاده است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن رویداد کمپین موضوع مسخره به عنوان به خوبی.

به عنوان هدر Cox ریچاردسون اشاره کرد در BillMoyers.com,

[تهمت] و مدیر کمپین براد Parscale همراه با رئیس جمهور خود را صرف روز crowing که تقریبا یک میلیون بلیط به حال محفوظ است و مبارزات انتخاباتی تا به حال ساخته شده است یک مرحله برای سرریز جمعیت.

اما به مراتب کمتر از این 19,000 مردم Tulsa BOK مرکز می تواند نگه دارید نشان داد: محلی آتش مارشال گفت: تعداد فقط تحت 6,200. جوان Infinite کاربران و طرفداران موسیقی پاپ کره ای (به اصطلاح “K-Pop ستان”), همراه با Instagram and Snapchat کاربران تا به حال بی سر و صدا به دستور بلیط به شوخی مبارزات انتخاباتی. فن آوری زرنگ و دانا از نسل خود تبدیل شده سیاسی: آنها می دانستند که تهمت کمپین برداشت اطلاعات از بلیط رزرو بمباران متقاضیان با متون و درخواست برای کمک های مالی. به طوری که آنها راه اندازی حساب های جعلی و شماره تلفن برای سفارش بلیط سپس حذف حساب های جعلی. آنها همچنین خود را حذف رسانه های اجتماعی پست های سازماندهی برنامه را به نگه داشتن آن را از توجه مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه است.

ضعیف مردم در انتخابات پس از اعتیاد به مواد مخدره بود عمیقا شرم آور برای مبارزات انتخاباتی.

رسانه های اجتماعی کاربران اقدام به خود جلب کرد تشویق از Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز گفت که Parscale که فعالان “فریب شما را به اعتقاد به یک میلیون نفر می خواست خود را سفید supremacist باز کردن میکروفن به اندازه کافی برای بسته عرصه در طول Covid.”

“فریاد به Zoomers” او هنوز توییتی. “خانواده من خیلی افتخار می کنم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de