مغلوب ساختن پیشی جستن تماس تلفنی با پوتین را پوشش می دهد روسیه و حضور در G7

ژوئن 1 (UPI) — رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مورد بحث و روسیه در آینده دوباره به پذیرش گروه هفت نشست اقتصادی با فدراسیون روسیه ولادیمیر پوتین در تماس تلفنی بین رهبران دو شنبه گزارش از کرملین و کاخ سفید گفت.

رهبران دو کشور همچنین در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس و ایالات متحده را هدیه 200 هواکش به روسیه به عنوان به خوبی به عنوان ممکن است 30 پرتاب موشک SpaceX و نفت اوپک, استراتژی, گزارش گفت:.

تبلیغات

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد ایده خود را از برگزاری اجلاس G7 با امکان دعوت از رهبران روسیه و استرالیا و هند و جمهوری کره” بیانیه ای از کاخ کرملین گفت. کاخ سفید بعد از آن منتشر شد بیانیه ای مشابه.

نه بیانیه مطبوعاتی پیشنهاد تهمت و پوتین مورد بحث در پاسخ به ناآرامی در ایالات متحده بعد از پلیس-درگیر قتل جورج فلوید در مینیاپولیس.

مغلوب ساختن پیشی جستن روز شنبه اعلام کرد که او خواهد تعویق انداختن اجلاس G7 در اصل برنامه ریزی شده بود در ماه ژوئن برگزار شد در کمپ دیوید. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او می خواست دوباره برنامه در ماه سپتامبر و یا بعد از آن با گسترش گروه از سازمان ملل دعوت کرد.

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان گفت که او نمی خواهد شرکت در اجلاس سران در کمپ دیوید.

روسیه اخراج شد از G8 در سال 2014 در طول مدت پس از آن رئیس جمهور, باراک اوباما, روسیه پس از حمله به اوکراین و ضمیمه کریمه.

مغلوب ساختن پیشی جستن است تشویق به شرکت رهبران از بریتانیا, کانادا, فرانسه, آلمان, ایتالیا, ژاپن و اتحادیه اروپا به روسیه اجازه به بازگشت به دلیل این کشور اقتصادی جهان تاثیر بگذارد.

اما بریتانیا و کانادا تصریح کرد: در این هفته که روسیه باید اذعان کرد با توجه به این کشور رفتار پرخاشگرانه.

روسیه نباید یک عضو “مگر اینکه آن را متوقف تهاجمی و فعالیت های بی ثبات کننده است که تهدید امنیت شهروندان بریتانیا و جمعی امنیت متحدان ما” یک بیانیه از خیابان داونینگ گفت.

بریتانیا گفته است آن را وتو هر حرکت دوباره اعتراف روسیه به G7 اگر چه نخست وزیر بوریس جانسون گفته است او نمی خواهد شی به پوتین حضور به عنوان مهمان.

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو گفت: روسیه “ادامه داد: بی احترامی و flaunting از قوانین بین المللی و هنجارهای است که چرا از آن باقی مانده خارج از G7 و چرا آن را ادامه خواهد داد به باقی می ماند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de