Feb. 18 (UPI) — رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تایید کرده است که دولت فدرال برای حمایت از لس آنجلس میزبانی از 2028 بازی های المپیک تابستانی.

تهمت با حضور در نشست با ایالات متحده در المپیک و پارالمپیک کمیته سازمان روز سه شنبه در Montage در بورلی هیلز در لس آنجلس که در آن او امضا سند حمایت دولت را برای حمایت از این شهر برای میزبانی بازی های بین المللی.

او گفت: آن را تایید دولت “کل پشتیبانی” از این تلاش خواهد بود که “عمده پیروزی اقتصادی است.”

چند هفته رویداد را ایجاد 112,000 شغل و اضافه کردن 18 میلیارد دلار به اقتصاد از جمله 7 میلیارد دلار در دستمزد او گفت:.

“بعد از من در زمان من انجام داده ام همه چیز را در قدرت من به مطمئن شوید که L. A. دستیابی به برنده مناقصه,” او گفت:. “و در حال حاضر برای سومین بار در تاریخ شهر لس آنجلس — شهرستان از فرشتگان-را یک بار دیگر بلند کردن مشعل المپیک و خوش آمدید به جهان بزرگترین رقبا به بازی های تابستان.”

اعلام می آید در میان ساییده شده روابط بین ایالت کالیفرنیا رهبران دموکرات و مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان آنها را به ثبت چندین پرونده های حقوقی علیه دولت خود محیط زیست و سیاست های مهاجرتی.

تهمت نیز متنبه شهر لس آنجلس بیش از آن بحران بی خانمانی که او را لمس در روز سه شنبه بیان کرد اگر سیاستمداران آیا چیزی برای رفع این وضعیت دولت فدرال ممکن است مجبور به پرش در.

“ما واقعا گرفتن یک نقش در آن,” او گفت:. “من آن را ببینید من ببینید چه چیزی اتفاق می افتد به L. A., من ببینید چه چیزی اتفاق می افتد به در سان فرانسیسکو … هیچ دلیلی وجود این باید تو اتفاق افتاده است.”

در این دیدار مغلوب ساختن پیشی جستن بود برای دیدار با هواداران در یک نشست جمع آوری کمک های مردمی کمیته شام در هتل.

لس آنجلس انتخاب شد در سپتامبر سال 2017 به میزبانی 2028 بازی خواهد شد که در آن سومین بار میزبانی این رویداد پس از انجام بنابراین در سال 1984 و در سال 1932.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im