مغلوب ساختن پیشی جستن عجله به بازگشایی امریکا است که باعث Covid تجدید حیات

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که در ماه ژوئن شغل گزارش که نشان داد یک چشم انداز مثبت نشان میدهد اقتصاد است “خروشان است.”

زباله. وزارت کار جمع آوری داده ها در طول هفته از 12 ژوئن زمانی که امریکا بود گزارش 25,000 موارد جدید Covid-19 هر روز. زمان این گزارش صادر شد که رقم 55,000.

اقتصاد نیست خروشان بازگشت. فقط بیش از نیمی از سن کار آمریکایی ها شغل در حال حاضر بالاترین نسبت در بیش از 70 سال است. چه خروشان است Covid-19.

“افزایش موارد نیست چرا که امریکا در حال انجام تست های بیشتر برای این ویروس به عنوان تهمت رضایت داد. موارد در حال افزایش است حتی در جایی که تست رو به کاهش است. مرگ را از سر خود صعود وحشتناک. افزایش رخ داده است چرا که امریکا قبل از بازگشایی Covid-19 موجود بود.”

تا زمانی که آن را رام اقتصاد یک شانس ایستادن نیست.

افزایش موارد نیست چرا که امریکا در حال انجام تست های بیشتر برای این ویروس به عنوان تهمت رضایت داد. موارد در حال افزایش است حتی در جایی که تست رو به کاهش است. مرگ را از سر خود صعود وحشتناک.

افزایش رخ داده است چرا که امریکا قبل از بازگشایی Covid-19 موجود بود.

تهمت بود بنابراین قصد داشتن یک اقتصاد خوب روز انتخابات است که او در برابر انجام آنچه لازم بود برای جلوگیری از ویروس. او همه چیز را به فرمانداران و مقامات محلی و سپس هشدار داد که “درمان” از بسته شدن اقتصاد بود “بدتر از بیماری است.” تهمت و حتی به نام شهروندان به “آزاد” کشورهای خود را از بهداشت عمومی محدودیت.

در عین حال او هنوز هیچ طرح ملی برای, تست, تماس, ردیابی و جداسازی افراد مبتلا به عفونت.

این امر می تواند یک چیز اگر هر دیگر غنی کشور در جهان botched آن را به عنوان بد به عنوان اتحاد امریکا است. اما حتی ایتالیا – همیشه شناخته شده نیست برای اثربخشی رهبران آن و یا قابلیت انعطاف آن شهروندان است حاوی ویروس و بازگشایی بدون تجدید حیات.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

وجود دارد هرگز یک درگیری بین حاوی Covid-19 و گرفتن اقتصاد در مسیر بازگشت. برای اولین بار بود که همیشه یک پیش شرط دوم. با انجام هیچ چیز به حاوی ویروس و تهمت نه تنها باعث ده ها هزار نفر از مرگ و میر غیر ضروری اما قرار دادن اقتصاد به غرفه.

این چشم انداز مثبت در شغل در ماه ژوئن بود که با توجه تقریبا به طور کامل به شتابزده بازگشایی است که در حال حاضر در حال معکوس شود. در سراسر آمریکا گسترده ای دوباره بسته در جریان است به عنوان اتفاقی که بود بازگشایی.

در بزرگترین اضطراری برای بهداشت عمومی در تاریخ ایالات متحده است که در آن نزدیک به 136,000 در حال حاضر از دست داده و زندگی خود را هنوز هم هیچ کس مسئول است.

خودتان را کنترل کنید. نه تنها ویروس بسیاری از زندگی بیشتر در ماه های آینده, اما میلیون ها نفر از آمریکایی ها در معرض خطر تبدیل شدن به بی بضاعت. اضافی مزایای بیکاری تصویب شده توسط کنگره در ماه مارس به پایان ژوئیه 31. حدود یک پنجم افراد در خانوار مستاجر در معرض خطر اخراج سپتامبر 30. بزهکاری نرخ وام مسکن باید بیش از دو برابر از ماه مارس.

حدود 25 میلیون آمریکایی از دست داده اند و یا از دست بدهند کارفرما-ارائه بیمه درمانی. آمریکا شکننده مهد کودک سیستم است در معرض خطر سقوط و در نتیجه صدها نفر از هزاران نفر از پدر و مادر نمی خواهد بود قادر به بازگشت به کار حتی اگر شغل در دسترس هستند.

چه تهمت و روحانی در پاسخ به این بلندی فاجعه ؟ هیچ چیز. جمهوری خواهان مجلس سنا در تلاش هستند تا رم از طریق یک $740 میلیارد لایحه دفاعیه در حالی که نادیده گرفتن قانون برای تامین مسکن و مواد غذایی تسکین.

آنها حاضر به تمدید اضافی مزایای بیکاری فراتر از ژوئیه گفت: مزایای نگه داشتن آمریکایی ها از بازگشت به کار. در فقدان شغل.

مغلوب ساختن پیشی جستن به انجام یک چیز ، او پرسید: دیوان عالی کشور به اعتصاب کردن قانون مراقبت مقرون به صرفه. اگر دادگاه موافقت آن به پایان خواهد رسید بیمه درمانی برای 23 میلیون بیشتر آمریکایی ها و به ثروتمندترین 0.1% کاهش مالیات در حدود $198,000 یک سال است.

این دیوانگی محض است. اولویت باید به کنترل این بیماری همه گیر و کمک به آمریکایی ها برای زنده ماندن آن از نظر جسمی و مالی. هر چیزی کمتر از نظر اخلاقی غیرقابل دفاع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>