مغلوب ساختن پیشی جستن فداکاری امریکا گوشت کارگران به COVID-19 و مجموعه ما عرضه مواد غذایی به صورت فاجعه

واشنگتن – لحظاتی پیش رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد قصد دارد با استفاده از دفاع تولید عمل به تقاضا است که تمام گوشت های فرآوری گیاهان تامین گوشت مرغ و تخم مرغ و گوشت خوک باز باقی می ماند. این طرح به دستور این اقدام اجرایی در می آید بعد از عمده شیوع ویروس و کارگر مرگ و میر در تولید مواد غذایی و امکانات در سراسر ایالات متحده

گوشت شرکت های حاضر به تعطیل کردن گیاهان بیمار و در حال هل دادن به موعد مقرر بازگشایی گیاهان زده توسط coronavirus با تهدید کمبود مواد غذایی شدید. اما وزارت کشاورزی ایالات متحده گزارش داد 921 میلیون پوند مرغ در فریزر ذخیره سازی در هفته گذشته و 467 میلیون پوند از گوشت گاو.

در پاسخ تونی Corbo Sr. دولت نماینده امور غذایی و آب اقدام با صدور این بیانیه به شرح زیر:

“مغلوب ساختن پیشی جستن طرح به دستور کشتار گیاهان به باز بماند با وجود باعث عمده شیوع COVID-19 است و حتی بدتر از پیشنهاد او برای استفاده از مواد ضد عفونی کننده برای درمان افراد بیمار. آن را مرگبار و احمقانه و باعث فاجعه بار آسیب برساند. تثبیت و سود محور کشاورزی و صنعت ساخته شده است که سیستم غذایی ما ضعیف است. آن را بسیار مهم صنایع غذایی محافظت کارگران با بستن گیاهان هنگامی که لازم است در جهت حفظ سیستم غذایی از سقوط به طور کامل.

رفته به ادامه مطالب

اما سخاوت شما بسیار مهم است برای بقای ما.

لطفا انتخاب کنید, اهدای روش:

“شرکت ها ثابت کرده اند آنها نمی توان اعتماد کرد تا اقدامات لازم برای ادامه کارکرد با خیال راحت در میان این همه گیر. حتی تایسون مواد غذایی پذیرفته شده در صفحه کامل آگهی در نیویورک تایمز که آنها شکست برای دیدار با استانداردهای ایمنی در هر گیاه. در بسیاری از گیاهان اجتماعی فاصله غیر ممکن است و سریع خط سرعت را احتیاطی غیر عملی است.

“بسیاری از کارگران شده اند عرضه شده با وسايل حفاظت فردی مناسب برای کار در این شرایط خطرناک. هزاران نفر از کارگران مواد غذایی را آزمایش مثبت برای COVID-19 و حداقل 17 کشته شده اند. یک صد نفر از کسانی که کارگران فدرال گوشت بازرسان و دو نفر از آنها فوت کرده اند. حتی بیشتر کارگران شده اند در معرض این ویروس در حال حاضر اما عدم تست پنهان دامنه واقعی از عفونت است.

“دولت فدرال باید پله به مکمل های غذایی و شبکه های توزیع به ما فراوان گوشت منجمد عرضه به فروشگاه ها و بانک های مواد غذایی که به آنها نیاز دارید. آنها currying نفع با شرکت های غول پیکر است که به طور مداوم قرار داده و خط پایین خود را بالا کارگر کارگران بهداشت ایمنی مواد غذایی و نشاط از ما مواد غذایی زنجیره تامین است. این ساده است: اگر ناامن غذایی گیاهان باز باقی می ماند مواد غذایی بیشتر کارگران می میرند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de