در طول دولت از آدرس اتحادیه در روز سه شنبه رئیس جمهور تهمت قرار داده مدیکر برای همه در تیررس. تک پرداخت کننده بهداشت و درمان خواهد شد “ورشکسته ملت ما با ارائه رایگان-مالیات دهندگان بودجه بهداشت و درمان به میلیون ها نفر از بیگانگان غیر قانونی” او seethed, “مالیات دهندگان برای کمک مالی به مراقبت رایگان برای هر کسی در جهان است که عبور غیرقانونی از مرزهای ما.” مانند بسیاری از ادعاهای دیگر در مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی این بود آشکارا نادرست است. اگر هر چیزی که شواهد نشان می دهد که مهاجران در واقع کمک مالی سیستم بهداشت و درمان و وقت آن است که برای طرفداران به عقب براند.

برای طرفداران این مورد برای تک پرداخت کننده است و اساسا یک اخلاقی: بهداشت و درمان باید یک حق است و همه باید تحت پوشش. این استدلال این است تا در برابر معاند لفاظی های عوام فریب درست است که نه تنها پیشرفت dehumanizing روایات از خروج بلکه تقویت آن روایاتی که با واقعی اشتباهی. با توجه به یک نظرسنجی سی ان ان برخی از 59 درصد از مردم آمریکا مخالف است به ارائه عمومی پوشش به مستند نشده. تغییر این نظر به معنی تغییر جناح راست روایت است. برای انجام این کار ما به این صورت است که تهمت و ادعا—که شامل همه ساکنان ایالات متحده در یک سیستم پرداخت خواهد شد ورشکسته آن اشتباه است.

یک واقعیت اساسی است در مورد تامین مالی مراقبت های بهداشتی برای مهاجران است که آنها نسبت به بومی جمعیت نسبتا جوان و در نتیجه سالم است. به عنوان یک نتیجه از مهاجران تمایل به استفاده از نسبتا کمتر بهداشت و درمان (در واقع خیلی کم) نسبت به کسانی که متولد شده در ایالات متحده است. در همان زمان آنها هنوز به این سیستم پرداخت—حتی مهاجران مستند نشده. دقیق اعداد هستند سخت است اما به عنوان پل ون د آب از مرکز بودجه و اولویت های سیاست اشاره کرده است مستند نشده مهاجران برآورد شد به کمک یک شبکه 12 میلیارد دلار به سیستم تامین اجتماعی از طریق مالیات حقوق و دستمزد در سال 2007. چیزی شبیه نقش در بهداشت و درمان. به عنوان دو مهم مطالعات رهبری همکار من دکتر لی Zallman در کمبریج سلامت داد و دانشکده پزشکی هاروارد را روشن و در, بهداشت و درمان, مهاجران کمک مالی آمریکا به دنیا آمد.

در یک مطالعه 2013 منتشر شده در امور بهداشت و درمان, Zallman و همکاران مورد بررسی قرار گرفت چقدر مهاجران پرداخت به مدیکر صندوق اعتماد نسبی به چقدر مدیکر صرف مراقبت های بهداشتی خود را. آنها دریافتند که در حالی که مهاجران برخی از پرداخت 33 میلیارد دلار در مالیات های مدیکر در سال 2009 آنها تنها با استفاده از 19 میلیارد دلار در خدمات بهداشتی و درمانی—به عبارت دیگر آنها یارانه صندوق به لحن نزدیک به 14 میلیارد دلار. در مطالعه دوم نیز منتشر شده در بهداشت, امور محققان تبدیل شده به بیمه های خصوصی و مشابه تصویر پدید آمده است. حق بیمه سهم از مهاجران (از جمله مستند نشده) بیش از برنامه’ outlays در مهاجران بهداشت و درمان. در مقابل ایالات متحده متولد شده ثبت نام کمک, کمتر از آنچه که آنها استفاده می شود در مراقبت—کسری حدود 163 هر مادری متولد شده است.

از جمله مهاجران در یک سیستم بیمه به عبارت دیگر باعث می شود آن را بیشتر actuarially صدا. “مهاجران یارانه ما بومی در بیمه خصوصی در بازار” محققان به این نتیجه رسیدند “فقط به عنوان آنها propping تا مدیکر وجوه اعتماد.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

شواهد از خارج از کشور—به ویژه در اسپانیا—مشابه تقویت اقتصادی مورد برای پوشش همه. اسپانیا در سیستم جهانی قدمت آن به سال 1980 بلکه به عنوان سلامت محقق هلنا Legido-Quigley لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری توصیف با همکاران در لانست بهداشت عمومی کشور به تصویب یک قانون در سال 2011 که “به طور صریح حق بهداشت و درمان رایگان برای همه مردم در اسپانیا زندگی می کنند, هر دو زبان اسپانیایی و مهاجر صرف نظر از وضعیت حقوقی ساخت کشور اسپانیا یکی از مهمترین گروههای دوستدار سلامت سیستم در اروپا است.” هنوز آن نشده است یک راه ساده. در سال 2012 یک منتخب دولت محافظه کار معکوس این گسترش است. آنها مواجه شد اما با موج مقاومت از جمله نافرمانی مدنی. برخی از 1300 پزشکان و پرستاران متعهد به سرپیچی از قانون و درمان مهاجران بدون در نظر گرفتن مستندات وضعیت به عنوان مجله پزشکی بریتانیا گزارش شده است. پس از انتخابات در سال 2018 جدید در جناح چپ دولت از پدرو سانچز ترمیم پوشش و….

در سال 2018 (آخرین سال از داده های در دسترس از OECD) و اسپانیا و برخی از صرف $3,323 سرانه در بهداشت و درمان—در مقایسه با بیش از $10,000 در ایالات متحده است. بعید به نظر می رسد که سال 2019 آمار و ارقام تغییر خواهد کرد که تصویر کلی بسیار. به این ترتیب سیاست گسترش مراقبت های بهداشتی جهانی به مهاجران است و نه ورشکست اسپانیا سیستم.

Legido-Quigley و همکاران نوشتن در مجله پزشکی بریتانیا در سال گذشته به استناد شواهد دیگر از صرفه جویی در هزینه از کشورهای اروپایی از جمله یک مطالعه در آلمان است که در بر داشت که یک سیاست محدود کردن دسترسی به خدمات بهداشتی برای پناهجویان و پناهندگان در واقع منجر به بزرگتر بهداشت و درمان هزینه های پایین جاده.

اروپا و نیازی به گفتن نیست, چهره همان نوع از جناح راست پوپولیستی نیروهایی که ما با ادعا در ایالات متحده است. اخیر دولت محافظه کار در بریتانیا به عنوان مثال باید اقدامات برای محدود کردن دسترسی به خدمات درمانی برای مهاجران. دستیابی به جهانی واقعی پوشش خواهد بود هیچ ساده تر از اینجا در خارج از کشور. اما ما باید به عنوان موانع سیاسی و نه اقتصادی.

برای طرفداران مدیکر برای همه, اخلاقی مورد مراقبت های بهداشتی جهانی همیشه اهمیت است. حتی اگر بالاتر از واقعیت درست نیست ما هنوز هم باید شامل مهاجران در پوشش جهانی بر اساس بهداشت و درمان است که یک حق انسانی است و هیچ کس نباید از چپ به مرگ به دلیل آنها نمی تواند استطاعت برای رفتن به دکتر و صرف نظر از منشاء ملی. اما ادعا می کنند که مهاجران را ورشکست سیستم تجربی است که می توان رد و واقعی اشتباهی نباید اجازه ایستادن به خصوص زمانی که آنها استفاده می شود برای تقویت بیگانه مبالغه از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را جناح راست حامیان. این واقعیت است که خدمات درمانی برای تمام سیستم است که شامل مهاجران خواهد بود از لحاظ اقتصادی یکی از بسیاری از نقاط داده ها ما می توانید استفاده کنید برای ایجاد این مورد به میلیون ها نفر از مردم آن است که ما اخلاقی ضروری برای ساخت یک مدیکر برای تمام سیستم است که شامل همه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im