مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او را به مقابله با کنگره ویروس کمک

واشنگتن — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و کنگره در حال نزدیک شدن به یک توافق در یک بسته کمک به $450 میلیارد برای افزایش یک کسب و کار کوچک وام برنامه که از پول را اجرا کنید و اضافه کردن بودجه برای بیمارستان ها و COVID-19 تست.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روز جمعه گفت: “ما در حال نزدیک شدن به یک معامله.”

همراه با کسب و کار کوچک افزایش مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مذاکره کنندگان به دنبال “کمک به ما در بیمارستان” در خصوص سخت-آمار روستایی ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

یک معامله می تواند روز دوشنبه اعلام کرد رئیس جمهور گفت: در جلسه.

با کسب و کار کوچک صاحبان وضعیتی وخیم در طول شیوع کروناویروس که توقیف مقدار فعالیت های اقتصادی, وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت یکشنبه او امیدوار از یک معامله است که می تواند با تصویب کنگره به سرعت و مدیریت کسب و کار کوچک برنامه را تا اواسط هفته.

“من فکر می کنم ما بسیار نزدیک به یک معامله است. من امیدوار هستم که ما می توانید دریافت کنید که از انجام,” او گفت:.

رهبر اقلیت سنا چاک شومر D-n. y. گفت به اعتقاد او یک معامله رسیده باشد می تواند در اواخر یکشنبه و اوایل دوشنبه. “ما هنوز چند جزئیات بیشتر به مقابله با” او گفت:.

مجلس سنا قرار است برای یک طرفدار forma جلسه دوشنبه اما هیچ رای تعیین شده است.

خانه اعلام کرد این ملاقات می تواند به عنوان به زودی به عنوان روز شنبه برای ثبت رای در انتظار بسته با توجه به برنامه به روز رسانی از رهبر اکثریت Steny Hoyer, D-Md.

تحت نوظهور مقابله وجود دارد خواهد بود $300 میلیارد برای کسب و کار کوچک برنامه حقوق و دستمزد و 50 میلیارد دلار در دسترس خواهد بود برای کسب و کار کوچک فاجعه صندوق. علاوه بر این, آن را به 75 میلیارد دلار برای بیمارستان و 25 میلیارد دلار برای آزمایش با توجه به کسانی که درگیر در مذاکرات

در یک کنفرانس تلفنی روز شنبه بعد از ظهر که شامل مغلوب ساختن پیشی جستن Mnuchin و سناتور جمهوریخواه سنا میچ مک کانل رهبر اکثریت R-Ky., نشان داد تنها راه باقی مانده مورد بحث درگیر پول برای تست با توجه به سنا, ایران, رهبری, مشاور صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به بحث خصوصی تماس بگیرید.

تحت نوظهور مقابله دولت چک حفاظت برنامه برای کسب و کارهای کوچک را حدود 300 میلیارد دلار با توجه به Mnuchin. این برنامه شده است غرق توسط شرکت های درخواست وام خود رسیده تخصیص بودجه محدود پنج شنبه گذشته پس از تصویب نزدیک به 1.7 میلیون وام. که در سمت چپ هزاران نفر از کسب و کارهای کوچک در برزخ به عنوان آنها به دنبال کمک. اضافی $50 میلیارد دلار در حال معامله را برای فاجعه وام.

حدود 75 میلیارد دلار خواهد رفتن به ایالات متحده بیمارستان برای کسانی که زور زدن زیر یک بالن coronavirus caseload به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که در تلاش برای ماندن مالی شناور پس از تعلیق اعمال جراحی الکتیو در طول بیماری همه گیر. حدود 25 میلیارد دلار خواهد بود اضافه شده برای COVID-19 تست چیزی متحده گفته بود به فوریت مورد نیاز است. پول برای بیمارستان ها و تست شد اولویت به دنبال دموکرات کنگره.

اما بیشتر کمک به دولت های ایالتی و محلی خواهد بود سمت چپ Mnuchin گفت. دموکرات شده اند مشتاق به افزایش بودجه به کمبود پول نقد متحده و دولت های محلی که درآمد حفره حفره اما این موضوع تهدید به تحریک دعوا میان بالا مالیاتی ایالات مانند کالیفرنیا و نیویورک و کشورهای کوچکتر بیشتر به طور معمول اجرا شده توسط خواهان.

“رئیس جمهور مایل به در نظر بگیرید که در آینده لایحه, اما می خواهد به این بیش از خط پایان با تمرکز بر کسب و کارهای کوچک و بیمارستان و تست” Mnuchin گفت.

او گفت: او شده است در تماس با رهبران ایران از جمله مک کانل و خانه رهبر اقلیت Kevin McCarthy, R-کالیفرنیا و همه “در هیئت مدیره با همان طرح است.” در یکشنبه تلفنی با سناتورهای Mnuchin و مجلس نمایندگان آمریکا تصریح کرد که پول برای دولت های ایالتی و محلی و همچنین به عنوان مواد غذایی تمبر خواهد بود نه در بسته گنجانده شده است با توجه به توافق aide.

“من امیدوار هستم که ما می تواند رسیدن به یک توافق که مجلس سنا می تواند با تصویب این فردا که در خانه می توانید آن را تا روز سه شنبه و چهار شنبه, ما می تواند به بالا و در حال اجرا” Mnuchin گفت: قبلا در مصاحبه تلویزیونی.

شومر گفت: دموکرات ها خواهد اصرار بر کمک به دولت های ایالتی و محلی. آنها تا به حال شده یک مصالحه ارائه جمعه که ارائه 150 میلیارد دلار برای ایالات متحده نیز به عنوان شهرهای استان ها و شهرها بر اساس نیاز. کلید نوسان متحده برای مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری — پنسیلوانیا و میشیگان و اوهایو و ویسکانسین را دریافت میلیاردها دلار کمک های جدید در زیر این پیشنهاد با توجه به ارشد دموکرات مشاور صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به بحث در مورد جزئیات مذاکرات خصوصی.

“ما در حال هل دادن سخت” شومر گفت. “ما نمی خواهیم ما پلیس ما آتش ما EMTs ما رانندگان اتوبوس — این یک موضوع انتزاعی. ما نمی خواهیم آنها را از کار اخراج شدند.”

مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا پیش بینی توافق خواهد رسید “به زودی.”

“من خوشحالم که به گزارش ما شده اند درگیر در مذاکرات دو حزبی ما موقت قانون و پیشرفت ما دلگرم کننده است,” او گفت: در نامه ای دیر شنبه دموکراتیک به همکاران.

جمهوریخواهان مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان که منجر به ملی فرمانداران ” انجمن گفت که او و دیگر فرمانداران بر این باورند که کمک های دولت و دولت های محلی است “به شدت مورد نیاز” اما آن را نمی ممکن است یک مسئله ارزش مبارزه بیش از در حال حاضر.

“من فکر نمی کنم این قرارداد نهایی نشده است,” او گفت:. “اما ما نمی خواهید به نگه دارید تا کمک های مالی به این کسب و کارهای کوچک. و ما امیدواریم که دموکرات ها و جمهوری خواهان در مجلس سنا می توانند با هم در راه هر دو حزب و چیزی در حال حرکت برای مردم آمریکا.”

دموکراتیک رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت متحده نیاز به پول از دولت فدرال به سطح شیب دار تا تست و او لعنتی قانون است که نمی خواهد آن را فراهم.

“شما رئیس جمهور گفت: 15 بار, ‘آن را به فرمانداران تا فرمانداران تا فرمانداران’,” او گفت:. “و پس از آن آنها در حال رفتن به پاس یک قطعه ای از قوانین است که به شما می دانید چه می گوید: صفر, zilch ندا niente. هر زبانی که می خواهید به آن می گویند هیچ چیز نیست. اما پس از آن چگونه متحده قرار است به انجام این کار؟”

SBA وام بر اساس یک شرکت حقوق و دستمزد هزینه های ارائه صاحبان بخشش اگر آنها را حفظ کارگران و یا rehire کسانی که گذاشته شده. این قانون فراهم می کند برای آمرزش برای شرکت در هر صنعت و حتی کسب و کار مانند صندوق های تامینی و شرکت های حقوقی. محدود است از $100,000 در مقدار کارکنان جبران خسارت است که می تواند در نظر گرفته شود که بخشش وام محاسبه شده است.

در حالی که آنها صبر کنید صاحبان که در حال تعطیل و یا کسانی که درآمد از دست رفته ابراز ناخرسندی در مورد تاثیر دراز مدت این ویروس شیوع را در شرکت های خود را.

“وجود درد بزرگ وجود دارد خارج وجود دارد” گفت: سوزان کلارک رئیس جمهور آمریکا در اتاق بازرگانی است. “هر ساعت و روز که می رود بدون این کمک ها واقعا صدمه زدن به آنها را.”

Mnuchin, شومر و هوگان به نظر می رسد در سی ان ان “وضعیت اتحادیه” و کلارک صحبت CBS’ “چهره ملت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ru