مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید که “آماده” برای اعزام به مینیاپولیس تظاهرات

30 مه (بی بی سی) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: پلیس می تواند اعزام به مینیاپولیس برای پاسخ به اعتراضات در پی جورج فلوید مرگ این هفته است.

“ما نظامی آماده, مایل و قادر اگر آنها همیشه می خواهید برای تماس با ما نظامی است. ما می توانیم سربازان بر روی زمین بسیار سریع” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: به عنوان او را ترک کاخ سفید به سفر به فلوریدا برای SpaceX راه اندازی شنبه. “آنها با استفاده از گارد ملی در حال حاضر به عنوان شما می دانید.”

تبلیغات

سخنگوی پنتاگون Jonathan رته هافمن در بیانیه ای گفت به سی ان ان روز شنبه که وزیر دفاع علامت Esper و ستاد مشترک رئیس ژنرال علامت Milley “شخصا صحبت با [مینه سوتا] استاندار [Tim] Walz دو بار در طی 24 ساعت و با بیان این که بخش آمادگی برای ارائه پشتیبانی به محلی و مقامات دولتی به عنوان درخواست.”

تظاهرات شروع شد و در ده ها تن از شهرستانها آمریکا یکشنبه شب خواستار عدالت در مرگ جورج فلوید دوشنبه.

درک چوین سابق مینیاپولیس افسر پلیس دیده می شود در فیلم ایستاده در Floyd گردن به عنوان فلوید gasped هوا بود به اتهام سوم-قتل درجه جمعه در ارتباط با مرگ او.

روز جمعه تظاهرات مسالمت آمیز آغاز شد اما بسیاری — از جمله تظاهرات در مینیاپولیس-در زمان به نوبه خود نسبت به غارت و خرابکاری به عنوان شب پیشرفت.

در اوایل این هفته تظاهرکنندگان سوخته یک پلیس در حوزه ساختمان در مینیاپولیس.

مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده که مینه سوتا مقامات دولتی که در حال حاضر فعال دولت گارد ملی را “رو به سختی می شود” و این که معترضان باید به “تدریس” که آنها را “نمی تواند انجام این کار است.”

نظامی ممنوع است از اقدام به اجرای قانون اما تحت قیام عمل 1807 دولت مقامات باید توانایی به تماس برای کمک نظامی.

شنبه بعد از ظهر فرمانداران در گرجستان, کنتاکی, ویسکانسین, کلورادو و اوهایو نیز فعال گارد ملی در کشورهای خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im