مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه آزادی بین المللی مذهبی اجرایی به منظور بازدید از حرم

ژوئن 3 (بی بی سی) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را امضاء کرده است یک فرمان اجرایی برای تخصیص دادن حداقل 50 میلیون دلار در سال برای برنامه هایی که پیشبرد بین المللی آزادی مذهبی در حالی که متنبه در خانه توسط رهبران مذهبی و سیاستمداران بیش از بحث برانگیز بازدید کاتولیک در حرم و یک کلیسای اسقفی.

رئیس جمهور بی سر و صدا امضا فرمان اجرایی سهشنبه پس از بازدید از سنت جان پل دوم ملی حرم — یک بازدید بود که از انتقاد اسقف اعظم واشنگتن گفت که حرم را اسم نمی خواهد چشم پوشی استفاده از گاز اشک آور برای متفرق کردن معترضان مسالمت آمیز از یک مذهبی مرکز.

تبلیغات

تهمت نیز سرزنش توسط دموکراتها و برخی جمهوریخواهان پس از پاک معترضان از یک پارک در نزدیکی کاخ سفید جمعه شب به طوری که او می تواند ژست برای عکس برگزاری مقدس در مقابل سنت جان کلیسای اسقفی که تعیین شده بود به آتش کشیده در طول تظاهرات موجب مرگ جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس.

“من آن را گیج کننده و قابل سرزنش است که هر کاتولیک امکانات اجازه می دهد خود را به طوری فجیع سوء استفاده و دستکاری در یک مد است که ما را نقض اصول مذهبی که با ما تماس بگیرید برای دفاع از حقوق همه مردم حتی کسانی که ما با آنها ممکن است اختلاف نظر دارند” واشنگتن اسقف اعظم ویلتون Gregory D. گفت: روز سه شنبه در بیانیه ای.

پس از عکس های گرفته شده در مقابل سنت جان اسقف Mariann ادگار زمانی مشخص از اسقفی اسقف از واشنگتن گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن به حال “تحریم استفاده از گاز اشک آور” برای روشن شدن کلیسا به استفاده از آن به عنوان “یک پس زمینه برای یک پیام تضاد به تعالیم عیسی و همه چیز را که کلیسای ما می ایستد.”

“کتاب مقدس به ما می آموزد به عشق به خدا و همسایه ما است که همه مردم محبوب کودکان از خدا که ما را به انجام عدالت و عشق و محبت” او هنوز توییتی. “رئیس جمهور ما متن مقدس به عنوان یک نماد را بدست آورد.”

روز سه شنبه رئیس جمهور در بازدید از کاتولیک حرم با بانوی اول, Melania Trump, که در آن آنها گذاشته یک تاج گل در پایه مجسمه سنت جان پل دوم و مشاهده یک لحظه سکوت قبل از ورود به ساختمان است.

کلیان کانوی, کاخ سفید, مشاور, بعد توضیح داد به خبرنگاران گفت که تهمت نیست هماهنگ و موزون حرکات خود را به سنت جان و دفاع از اقدامات خود را بیان کرد روز سه شنبه فرمان اجرایی بخشی از “استمرار” دفاع از حقوق مذهبی در خانه و خارج از کشور.

“من فکر می کنم آن است که بسیار مایه تاسف است که مردم با ایمان را به سوال چیزی است که در قلب هر کسی از جمله رئیس جمهور چه او را مجبور به رفتن به سنت جان و نگه دارید تا خود را مقدس,” او گفت:. “سیاسی است که توسط مردم با ایمان است که بسیار مایه تاسف است.”

منظور اجرایی دستور وزارت امور خارجه و آژانس ایالات متحده برای توسعه بین المللی به تدبیر و برنامه ریزی برای اولویت بندی بین المللی آزادی مذهبی در ایالات متحده آمریکا سیاست خارجی در حالی که تخصیص 50 میلیون دلار در هر سال برای برنامه های که “پیش بینی جلوگیری و پاسخ به حملات علیه افراد و گروه ها بر اساس مذهب خود است.”

آن را نیز هدایت وزارت خزانه داری به منظور توسعه اقتصادی “ابزار” برای پیشبرد آزادی مذهبی در کشور از نگرانی های خاص از جمله کسانی که در لیست سازمان دیده بان.

گزارش کمیسیون بین المللی آزادی مذهبی “استقبال” منظور اجرایی برای ارتقاء آزادی مذهبی در سیاست خارجی آن است.

“ما تحسین رئیس جمهور برای مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به اولویت دادن آزادی مذهبی به عنوان یک امنیت ملی ضروری و اولویت های سیاست خارجی,” USCIRF صندلی تونی پرکینز در بیانیه ای گفت. “منظور اجرایی را تشویق می کند تا سریع اقدام توسط دولت ایالات متحده برای پاسخگو کردن دولت های خارجی که مرتکب نقض شدید و قابل ملاحظه ای افزایش می دهد ایالات متحده کمک های اقتصادی به حمایت از برنامه های است که پیشبرد آزادی مذهبی در سراسر جهان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de