مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه اویغور قانون در میان اتهامات او مورد تایید چین بازداشت اردوگاه

17 ژوئن (فردا) — رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه لایحه را امضا و به قانون برای تنبیه چین بیش از آن در درمان آن اویغور شهروندان در همان روز خود را مشاور پیشین شورای امنیت ملی ادعا مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: رئیس جمهور چین است که او حمایت خود را از اردوگاه های اقامت اجباری که در آن برخی از 1 میلیون نفر از مسلمانان-جمعیت اقلیت بوده اند بازداشت شده اند.

این اویغور حقوق بشر سیاست عمل 2020 اکثریت تصویب هر دو مجلس نمایندگان و سنا خواستار رئیس جمهور به ارائه گزارش به کنگره ظرف مدت 180 روز یک لیست از افراد و نهادهای مسئول نقض حقوق بشر متعهد در برابر مردم اویغور در چین خودمختار سین کیانگ منطقه هدف از تحریم.

تبلیغات

“قانون دارای پاسخگو عاملان نقض حقوق بشر و نقض حقوق بشر از جمله استفاده منظم از تلقین اردوگاه های کار اجباری و نظارت سرزده برای از بین بردن هویت قومی و باورهای مذهبی از Uyghurs و دیگر اقلیت ها در چین” مغلوب ساختن پیشی جستن در بیانیه ای گفت او پس از امضا این لایحه به قانون است.

مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره می کند که قانون اجازه او را به خودداری از اعمال تحریم اگر او تعیین می کند آن را در بهترین منافع ملت است.

“من دولت را به تلاش مناسب را مطابق با بخش 6(g) از این عمل با اطلاع مربوط به کمیته های کنگره قبل از پایان تحریم ها با توجه به یک فرد تحت عمل می کنند اما آن را نمی خواهد درمان تامین نیاز برای پیشبرد توجه به اتصال به حدی است که آن را تداخل با رئیس جمهور انجام دیپلماسی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

هر دو سازمان ملل متحد و وزارت امور خارجه ایالات متحده منتشر شده اند گزارش ها حاکی از یک میلیون اویغور و مسلمانان در اقلیت اند بازداشت شده در اردوگاه های کار اجباری در شمال غربی قلمرو به بهانه مقابله با تروریسم و افراط گرایی مذهبی.

یک وزارت امور خارجه گزارش جزئیات نقض حقوق بشر توسط چین در برابر این جمعیت شامل قتلهای غیر قانونی مجبور ناپدید شدن, شکنجه, بازداشت های خودسرانه و محدودیت های شدید بر آزادی مذهبی در میان یک لیست طولانی از دیگر چنین جنایاتی.

موضوع حقوق بشر در سین کیانگ بوده است تشدید مسئله برای سیاستمداران ایالات متحده در هر دو طرف راهرو.

اما همان روز تهمت امضا لایحه به قانون گزیده ای از یک کتاب نوشته شده توسط خود را سابق مشاور امنیت ملی, جان بولتون می گوید رئیس جمهور در دفاع چین ساخت و ساز از اردوگاه به بازداشت مسلمانان اویغور.

“با توجه به ما مترجم مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که یازدهم باید پیش با ساخت این اردوگاه که مغلوب ساختن پیشی جستن فکر کردم دقیقا همان چیزی که برای انجام” بولتون نوشت. “شورای امنیت ملی در صدر آسیا و کارمند متی Pottinger به من گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: چیزی بسیار مشابه خود را در طول ماه نوامبر 2017 سفر به چین است.”

این لایحه را امضاء می رود که بیشتر افزایش تنش بین دو کشور که خود را دیده اند ارتباط بیشتر فرای به تازگی بیش از حقوق بشر نگرانی در کشور آسیایی و اتهامات از واشنگتن بیش از پکن پاسخ به کوروناویروس.

چین بارها در پاسخ با خشم در برابر اتهام نقض حقوق بشر علیه آن اویغور شهروندان و اقدامات تلافی جویانه تهدید کرده است اگر این لایحه تصویب شد.

“ما مصرانه از ایالات متحده به تصحیح اشتباهات خود را در یک بار و جلوگیری از این لایحه را از تبدیل شدن به قانون و متوقف کردن با استفاده از سین کیانگ-مسائل مربوط به دخالت [با] چین در امور داخلی. چین را بیشتر واکنش ها با توجه به چگونگی وضعیت توسعه” وزارت امور خارجه سخنگوی Hua Chunying گفت: در اواخر سال گذشته پس از نسخه قبلی این لایحه به تصویب مجلس نمایندگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de