مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند با طالبان به عنوان مبارزه با رزومه در افغانستان

مارس 3 (بی بی سی) — رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت با طالبان روز سه شنبه به مبارزه با از سر گرفته بین نیروهای دولتی افغانستان و شبه نظامی سازمان در حداقل 17 استان تنها چند روز پس از ایالات متحده امضا قرارداد صلح به عقب نشینی نیروهای خود را پس از نزدیک به دو دهه است.

تماس بین تهمت و معاون رهبر طالبان ملا عبدل غنی برادر اعلام شد برای اولین بار در توییتر توسط طالبان سخنگوی Zabihullah مجاهد و تأييد تهمت که خبرنگاران در جنوب چمن که آن را “بسیار خوب صحبت کنید.”

“ما تا به حال یک مکالمه خوب” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما توافق وجود دارد بدون خشونت است. ما نمی خواهیم خشونت است. خواهیم دید چه اتفاقی می افتد.”

تماس پس از برادر و آمریکا و نماینده ویژه زلمای امضا این قرارداد در روز شنبه اما رئیس جمهور اشرف غنی خودداری کردند در یکی از تعهدات برای دولت خود را به انتشار 5,000 طالبان زندانیان قبل از داخل افغانستان در مذاکرات صلح.

به نوبه خود با طالبان گفت: این امر از سرگیری حملات علیه دولت است. این گروه راه اندازی 33 حملات روز سه شنبه به گفته مقامات افغان و حداقل شش غیرنظامی کشته شدند.

در بیانیه طالبان در 35 دقیقه تماس تلفنی ملا گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن “اگر ایالات متحده در عمل به توافق با ما مثبت روابط دو جانبه در آینده است.”

در این بیانیه همچنین گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن گفته اند که او را وزیر امور خارجه مایک Pompeo صحبت با غنی برای حذف موانع در مذاکرات خود.

بعد سه شنبه در یک میزگرد مطبوعاتی در COVID-19 تهمت گفت: ارتباط خود را با ملا بود “بسیار خوب” و دولت افغانستان “ممکن است تمایلی” برای آزادی زندانیان.

در بیانیه کاخ سفید گفت: دو صحبت از پیشرفت به سمت ایجاد صلح در این کشور خاورمیانه با مغلوب ساختن پیشی جستن با تاکید بر نیاز به ادامه کاهش خشونت توافق با طالبان به توافق رسیدند تا یک هفته قبل از امضای هفته گذشته معامله شد.

“او همچنین خواست طالبان برای شرکت در داخل افغانستان مذاکرات با نمایندگان دولت جمهوری اسلامی افغانستان و همچنین دیگر افغان با هدف پایان دادن به بیش از 40 سال از جنگ کردند.” “

پاکستان دیرین بازیکن در افغانستان جنگ از دولت خواست به رعایت زندانی مبادله موافقتنامه که در عقب نشینی ایالات متحده توافق و خواست طالبان برای نشان دادن نظامی خویشتن داری.

زندانی ارز که در آن طالبان را دریافت 5000 و دولت افغانستان 1,000 شد در نظر گرفته شده به عنوان یک راه برای ایجاد اعتماد بین دو طرف قبل از اینکه بیشتر در مذاکرات صلح. مذاکرات مستقیم بین آمریکا و حمایت دولت افغانستان و طالبان برنامه ریزی شده بود به شروع هفته آینده در مارس 10.

به گفته مقامات قندهار و هلمند ولایت تو را دیدم برخی از شدید ترین جنگ در روز سه شنبه مبارزه با.

ارتش آمریکا ژنرال اسکات میلر فرمانده مأموریت حمایت قاطع گفت که طالبان باید در حفظ و خشونت در بررسی برای ایالات متحده به حفظ آن تعهد به کاهش نیروهای نظامی سطوح.

“کاهش خشونت بود و اعتماد به نفس سازنده” میلر گفت. “ما بسیار جدی در مورد تعهدات ما و انتظار ما از طالبان خواهد بود جدی در مورد تعهدات خود. ایالات متحده شده است بسیار واضح و روشن در مورد انتظارات ما خشونت باید پایین باقی می ماند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>