مغلوب ساختن پیشی جستن طرح محرک اقتصادی: هنوز هم همه چیز را اشتباه

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همواره شکست این کشور در برخورد با کروناویروس. با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن را شکست خورده بهداشت عمومی پاسخ حتی وزیر خزانه داری استیو Mnuchin اذعان دارد که ما رو به بدترین سقوط اقتصادی پس از رکود بزرگ. این است که در علاوه بر این به چشم انداز ده ها میلیون نفر از مردم گرفتن coronavirus و صدها هزار یا حتی میلیون ها نفر در حال مرگ است.

این دلگرم کننده است که برگ برنده دولت در حال حاضر گام ها در پاسخ به آسیب های اقتصادی, اما از آنچه شده است فاش طرح خود را که ضعیف طراحی شده. اول و مهمتر از همه ما شنیده ام هیچ بحث دولت فدرال در نظر گرفتن نقش مستقیم در تامین منابع مورد نیاز برای مقابله با بحران.

این معنی برای مثال داشتن Army Corps of Engineers ایجاد اورژانس بیمارستان امکانات به خانه تعداد زیادی از بیماران نیاز به مراقبت. این نیز به معنی افزایش عرضه هواکش و دیگر تجهیزات پزشکی با دولت آماده به کار به طور مستقیم با کارخانه ها در اینجا و جاهای دیگر به حذف موانع به ramping تا تولید. ظاهرا مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: فرمانداران برای پیدا کردن چنین تجهیزات خود را.

فوق العاده, تست هنوز هم به طور گسترده ای در دسترس است و بسیاری از خطر مردم قادر به آزمایش می شود. دولت نیز باید جدید آموزش کارکنان مراقبت های بهداشتی برای حمل بیشتر از طریق تسلط به راحتی کارهایی از قبیل در نظر گرفتن متوسط و فشار خون, تغییر ملافه و تمیز کردن سطوح به استاندارد مورد نیاز برای آزاد کردن زمان برای پرستاران و دیگر حرفه ای بسیار آموزش دیده که خواهد بود بسیار overworked.

محور تهمت بسته محرک است که ظاهرا از ارسال چک در دستور $2,000 به هر فرد بالغ در ایالات متحده است. چنین پرداخت ممکن است مفید برای بسیاری از افرادی که شغل خود را از دست و یا دیده می شود کاهش ساعت, اما آن را نمی تواند موثر باشد به عنوان یک شکل از محرک برای حفظ اقتصاد از طریق رکود اقتصادی است.

در رکود بزرگ و همچنین در قبل از رکود, ارسال پول به مردم بود یک راه خوب برای تقویت اقتصاد از آنجا که اکثر مردم صرف بیشتر از پول است. که بعید است در مورد این زمان. به این دلیل مردم در حال هزینه است چرا که آنها می ترسند به آن صرف. آنها نمی خواهند برای رفتن به رستوران ها, فیلم, یا هواپیما سفر. و این درست خواهد بود و حتی اگر ما به هر کس اضافی $2,000.

از سوی دیگر همانطور که مردم از دست دادن شغل خود دهها میلیون نفر از مردم را نمی خواهد به اندازه کافی پول برای پرداخت اجاره و یا وام مسکن خود را و یا خرید مواد غذایی. برای این مردم $2,000 نمی خواهد رفتن بسیار دور است. آن برابر است با تنها دو و نیم هفته پرداخت برای کسی که درآمد 20 دلار در یک ساعت تقریبا متوسط دستمزد در اقتصاد است. بدون کمک های دیگر این افراد را در معرض خطر از دست دادن خانه یا آپارتمان خود را.

آن خواهد بود بسیار مفید بیشتر به یک بسته محرک متمرکز نگه داشتن افراد شاغل. دانمارک فراهم می کند مفید مدل برای چنین سیاست. دولت را انتخاب کنید تا 75 درصد از کارگران پرداخت در صنایع شاهد یک سقوط در تقاضا مانند شرکت های هواپیمایی و یا رستوران. این شرکت باید تا 25 درصد تا کارگر در سمت چپ کل.

این سیستم دارای این مزیت بزرگ است که کارگران حفظ روابط خود را به شرکت. به عنوان یک نتیجه زمانی که بدترین از همه گیر شده است کسب و کار قادر خواهد بود به سرعت تا سطح شیب دار به ظرفیت به جای داشتن به استخدام و آموزش نیروی کار جدید. درصد پرداخت توسط دولت حمایت و کمک از سوی کارفرمایان ممکن است متفاوت باشد برای ما از آنچه در دانمارک است که با استفاده از, اما اصل یک صدا است.

مغلوب ساختن پیشی جستن ظاهرا دولت همچنین می خواهد به قید وثیقه صنعت هواپیمایی و شاید دیگران نیز هست. کنگره باید رد چنین پیشنهادی را از دست. خطوط هوایی آمریکا صرف 96 درصد از جریان نقدی آزاد دهه گذشته خرید سهام و 0 درصد بیمه خود را در برابر یک بیماری همه گیر. مالیات دهندگان خواسته می شود باید انتخاب کنید تا تب برای این شکست شرکت های بزرگ رهبری است.

اگر این نوع حمایت در بالا توضیح داده شده کافی است اجازه می دهد تا صنعت هواپیمایی برای زنده ماندن از بحران, مسیر امداد باید آماده ورشکستگی به عنوان انجام شد با صنعت خودرو در رکود اقتصادی ، به این معنی که سهامداران خواهد از دست دادن سهام خود را. کارگران باید منافع خود را مانند حقوق بازنشستگی عضویت در اتحادیه و بازنشسته مزایای مراقبت های بهداشتی محافظت می شود.

در ازای پول دولت استفاده می شود برای حمایت از این نوع ورشکستگی وجود دارد باید شرایط دیگر اعمال مانند کلاه بر مدیر عامل شرکت پرداخت. دولت نباید در کسب و کار پرداخت یارانه زشت و ناپسند سطح نابرابری است که ما در اقتصاد امروز است.

ما باید به فکر کردن در مورد یک بسته محرک است که اولین و مهمترین چیز ما می توانیم برای محدود کردن گسترش ویروس و کاهش درد و رنج و نیز مرگ و میر افرادی که قرارداد این بیماری است. ما باید با تمرکز بر به حداقل رساندن درد و رنج کارگران که در صورت از دست دادن شغل و درآمد از طریق هیچ گسل از خود را. در نهایت ما باید سعی کنید برای معکوس کردن این نوع فساد که منجر به چنین عظیم به سمت بالا توزیع مجدد درآمد بیش از چهار دهه گذشته. مغلوب ساختن پیشی جستن طرح نتواند در تمام مناطق.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de