مغلوب ساختن پیشی جستن-سبک انتقام

The evil that men do زندگی پس از آنها. . . .
— W. شکسپیر, ژولیوس سزار

آن را یک تهدید است هیچ کس فکر و بنابراین فکر نمی به آدرس. ما فقط می توانیم امیدوار باشیم که تغییر خواهد کرد و این که ما پیش بینی اتفاقاتی که ممکن است در مقابله با آمریکا در ماه نوامبر و آغاز برنامه ریزی برای حفاظت از کشور است.

وجود دارد چند جنبه های بدخیم تهمت است که به ما تبدیل شدن به آشنا با طول تهمت و سه سال حکومت ترور بیش از آنچه بود که قبلا شناخته شده به عنوان ایالات متحده آمریکا است. که ما دیگر ایالات آشکار است از نفرت است که spewed از Trumpian دهان و عاشقانه همراهی دستیارش در این کشور ایالات متحده آمریکا بسیاری از آنها چنین تحسین است که آنها به دنبال تقلید از گفتار نفرت است که spouted از آن رگ. البته Trumpian زهر است و نه محدود به کلامی ضرب و جرح. این به خودی خود آشکار در retributive اعمال در برابر تصور دشمنان است.

پس از پایان کنگره استیضاح این تهمت بی درنگ خلاص شدم از دو تا از شاهدانی که شهادت بود در این خانه رسیدگی implicating مغلوب ساختن پیشی جستن در آنچه اجداد ما را در نظر گرفته impeachable رفتار است. برای اولین بار بود که سرهنگ الکساندر Vindman. او یک متخصص اوکراین خدمت در شورای امنیت ملی در کاخ سفید ، او از کار اخراج شد با مغلوب ساختن پیشی جستن دو روز پس از استیضاح دادگاه به این نتیجه رسیدند. مغلوب ساختن پیشی جستن به حال اجازه دهید آن را شناخته شده او با Vindman به دلیل شهادت او در طول استیضاح محاکمه و تا به حال بارها و بارها توییتی پیام خواستار اخراج او.

در عرض چند ساعت از Vindman اخراج گوردون Sondland یک hotelier از اورگان که داده بود به تهمت افتتاح کمیته $1 میلیون نفر از کار اخراج شد. او تا به حال شده است برای پاداش سخاوت خود را با منصوب شدن سفیر ایالات متحده به اتحادیه اروپا بود اما به دلیل اخراج از شهادت او تا به حال ارائه شده در طول جلسات استیضاح.

مغلوب ساختن پیشی جستن تمایل به گرفتن انتقام خود را برای اقدامات او درک می شود خصمانه به او است نه محدود به افراد است. او همچنین می تواند انتقام دقیق در کل جمعیت به عنوان او انجام داده به نیروهای جدید است.

رفته به ادامه مطالب

شرکت های بزرگ رسانه ای قرار می دهد منافع 1% جلوتر از همه ما است. که اشتباه است. ما ماموریت ؟ برای اطلاع رسانی. برای الهام بخشیدن به. به آتش تغییر جهت منافع مشترک.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل حیاتی برای سالم دموکراسی لطفا گام به جلو با کمک مالی به سازمان های غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

در 17 ژوئن 2019 نیویورک تصویب آنچه شناخته شده به عنوان چراغ سبز قانون است. که قانون به اثر رفت در 16 دسامبر 2019. قانون اجازه می دهد تا مهاجران مستند نشده برای استفاده خارجی-صدور اسناد و مدارک برای اثبات سن خود و هویت در نتیجه آنها را قادر می سازد برای درخواست امتیازات رانندگی. این قانون ممنوع بخش موتور خودرو بخش از ارائه هر یک از داده های خود را به اشخاص که اجرای قانون مهاجرت مگر اینکه یک قاضی سفارشات آنها را به انجام این کار. به عنوان یک نتیجه سه آژانس های فدرال رد شده است دسترسی به نیویورک پایگاه داده های آغاز در ماه دسامبر 2019. مغلوب ساختن پیشی جستن خشمگین بود.

اگرچه سیزده کشورهای دیگر که به مهاجران رانندگان مجوز بدون در نظر گرفتن وضعیت مهاجرت مغلوب ساختن پیشی جستن را انتخاب کرده است را از خشم خود را در نیویورک. از آنجا که هیچ فردی بر آنها او می تواند به دنبال انتقام, به عنوان او می تواند با آقایان Sondland و Vindman او انجام داده است, بهترین چیز بعدی. او تحمیل انتقام از کل جمعیت نیویورک.

مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است دوست دارند به ابطال گذرنامه از هر کسی که در نیویورک زندگی می کند در نتیجه نیاز آنها را به درخواست برای ویزا و قبل از بازگشت به خانه بود که خارج از کنترل است. او بهترین چیز بعدی. او به حالت تعلیق در سمت راست از نیویورک نیست در حال حاضر ثبت نام در این برنامه به درخواست برای ثبت نام در جهانی ورود و دیگر اعتماد مسافر برنامه بنابراین ساخت آن را سخت تر و وقت گیر برای آنها مجددا ایالات متحده پس از بازگشت از سفر خارجی است.

به عنوان موارد فوق نشان می دهد که اگر حوادث درک مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان توطئه علیه او را پیدا کردن راه هایی برای انتقام گرفتن یا افراد و یا در کل جمعیت. این سوال ما باید با تمام توان در تلاش برای پاسخ به این است که چگونه می تواند ما را در حفاظت از ایالات متحده از عواقب ناشی از یک کینه توز مغلوب ساختن پیشی جستن او باید از دست دادن انتخابات در ماه نوامبر.

بین تاریخ انتخابات و ادای سوگند در یک رئیس جمهور جدید در ژانویه 20, 2021, 78 روز از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت باقی خواهد ماند. بر اساس این بد است که مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده است که او تحمیل می توانید بر جمعیت زیادی که عصبانی با رفتار خود تنها یک احمق فکر می کنم برگ برنده خواهد خروج بی سر و صدا اگر او بیدار در تاریخ 4 نوامبر به یاد بگیرند که تصدی خود کشی ،

آن ترسناک است به تامل در آنچه شر مغلوب ساختن پیشی جستن مارس وارد این کشور در طول آن روز باقی مانده است و هیچ یک بیش از حد به زودی شروع به فکر کردن از او چگونه می تواند به خنثی. به عنوان ادموند برک بار مشاهده شده: “تنها چیزی که لازم است برای پیروزی شر است برای مردان خوب به انجام هیچ چیز نیست.” اجازه دهید این کشور برحذر باشید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de