مغلوب ساختن پیشی جستن طول می کشد هدف در که به ما چشم انداز اقتصادی بدتر

واشنگتن — با جدید اقتصادی ایالات متحده اعداد برجسته جاده ناهموار پیش رو برای امیدوار-برای بازگشت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه صورت گرفت هدف در سازمان بهداشت جهانی و چین سرزنش هر دو برای نقش خود را در این بیماری همه گیر را ویرانی.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که ایالات متحده به پایان خواهد رسید حمایت خود را از که شارژ آن پاسخ نمی به اندازه کافی به بحران بهداشت و درمان به دلیل چین “کنترل” در سازمان جهانی. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مقامات چینی “نادیده” گزارش خود تعهدات به چه کسانی و تحت فشار آژانس برای گمراه کردن جهان زمانی که این ویروس برای اولین بار کشف شد.

در اوایل روز شنبه, ایالات متحده آمریکا وزارت بازرگانی آمار نشان داد یک رکورد شکنانه 13.6 درصد کاهش در هزینه در ماه آوریل یک روز پس از مشاغل فدرال گزارش نشان داد یکی دیگر از 2 میلیون به علاوه آمریکایی ها رفت و از هفته گذشته است. عمق صرف رها کردن است به خصوص آسیب رساندن به دلیل هزینه های مصرف کننده است که راننده اصلی اقتصاد است.

بد اخبار اقتصادی تکرار می شد در اروپا که در آن به طور گسترده و رفاه اجتماعی خالص نشان دادن نشانه ای از چیز ساییده شده به عنوان تظاهرات فوران برای دومین روز در اسپانیا در برابر اخراج توسط خودروساز فرانسوی رنو و ایتالیا با رئیس بانک مرکزی هشدار داد که “عدم قطعیت حاکم است.”

برخی از ایالات آمریکا شد و پیش رفتن با گام برای بازگشایی کسب و کار و اوقات فراغت فعالیت های مورد نیاز به خار هزینه و بازگرداندن مشاغل, اما وجود دارد نیز یادآوری خطرات ناشی از حرکت بیش از حد به سرعت.

در میسوری گفته است که آنها در تلاش بودند به اطلاع “توده شماره از مردم ناشناخته” پس کسی که با حضور در استخر شلوغ احزاب آخر هفته روز یادبود در دریاچه از رشتهکوه اوزارک آزمایش مثبت برای COVID-19. تصویری از احزاب گردش آنلاین به طور گسترده ای با بسیاری از مردم انتقاد گرفتم برای موازین اجتماعی فاصله دستورالعمل.

آرکانزاس در طول هفته گذشته شاهد افزایش مداوم فعال coronavirus موارد زیر حرکت توسط رژیم صهیونیستی. آسا هاچینسون برای بازگشایی, کسب و کار توقیف در طول بیماری همه گیر.

مقامات بهداشت در روز پنج شنبه اعلام کرد تعداد فعال موارد به استثنای کسانی که بهبود یافته اند و یا فوت, آمار جدید از 1,830 در دولت که تا به حال در مجموع 6,538 موارد است. آرکانزاس نیز آمار یک رکورد برای یک روز افزایش عفونت در جامعه معنی آنهایی که نمی عبارتند از: زندانی.

“ما در حال رفتن به رفتن به عقب, اما ما می خواهیم مردم به دنبال این دستورالعمل ها را مطمئن شوید که آنها انجام همه چیز آنها می توانند برای جلوگیری از گسترش و ما می توانیم از طریق این” هاچینسون گفت.

اما یک روستایی شمال کالیفرنیا شهرستان تصمیم گرفت به طور موقت لغو سفارش خود را اجازه می دهد بازگشایی رستوران, خرید و سایر خدمات پس از اولین coronavirus موارد توسعه یافته است.

Lassen شهرستان تا به حال هیچ گزارش coronavirus موارد تا 22 مه زمانی که دولت داده ها نشان داد که یکی از تنها دو California counties با صفر موارد است. اما از روز شنبه این شهرستان از 30000 نفر گزارش شده بود پنج مورد شناخته شده. Lassen شهرستان آغاز شده بود بازگشایی کسب و کار دولت تحت قوانین on May 11.

شهر نیویورک در ضمن در مسیر به آغاز بازگشایی ژوئن 8 به عنوان دولت به تدریج شل محدودیت های رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو در روز جمعه گفت.

این کشور بدترین همه گیری نقطه داغ شد جلسه اهداف تعیین شده برای بیمارستان, نرخ و تست خواهد شد “ذخایر” تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک و تمرکز بر میزان عفونت در شیوع مناطق با کد پستی, او گفت:. او این سخنان را به عنوان یک نوار زیادی از شمال ایالت نیویورک کردم متهور جمعه به بازگشایی سالن مو, خرده فروشی, مغازه ها و دفاتر تحت دستورالعمل های دقیق. شهر نیویورک باقی مانده است تنها منطقه از دولت است که نه آغاز بازگشایی.

فدرال بهداشت عمومی مطالعه منتشر شد جمعه ریختن نور بیشتر در این سرایت را آغاز در ایالات متحده است. جامع ترین فدرال مطالعه تاریخ به این نتیجه رسیدند که جرقه آغاز شده است که ایالات متحده coronavirus اپیدمی وارد در طول یک هفته سه پنجره از اواسط ژانویه تا اوایل فوریه قبل از این کشور متوقف سفر از چین است.

برخی از افراد ادعا کرده اند آمریکایی ها بودند بیمار شدن از coronavirus در اوایل ماه نوامبر و عفونت ها پخش می شد در ایالات متحده قبل از هر گونه مورد شناسایی شد گفت: دکتر رابرت Redfield سر از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری. Redfield گفت: مطالعه “قرار می دهد داده ها به بحث و گفتگو شد.”

وزارت تجارت ایالات متحده آمار و ارقام نشان داد که مصرف کنندگان قادر و یا تمایلی به صرف حتی به عنوان درآمد افزایش یافت 10.5% در ماه آوریل, بازتاب میلیاردها دلار در پرداخت های دولت در قالب کمک بیکاری و محرک چک.

اما حقوق و دستمزد — به طور معمول جزء کلیدی از کلی درآمد — غرق شد توسط سالانه $740 میلیارد دلار در ماه آوریل است. در مقابل درآمد در قالب حمایت دولت افزایش سالانه 3 تریلیون دلار. که به صورت درآمد خواهد شد به احتمال زیاد محو شدن در ماه های آینده به عنوان کمک دولت برنامه ها به پایان رسید.

تا روز جمعه را صرف گزارش مارس بازنگری 6.9% کاهش در ماه مارس بوده است رکورد شدیدترین یک ماه سقوط در سوابق قدمت آن به سال 1959.

بحث در کنگره بر سر اینکه آیا برای تمدید 600 دلار در هفته در فدرال ارائه مزایای به بیکار نگاه مطمئن به شدت با تعداد زیادی از مردم از دریافت کمک های اولیه در حال حاضر با شکوه از 30 میلیون — یک پنجم کارگران است. پول موجود در یک دولت تسکین بسته تصویب شده در مارس تنظیم شده است به اعتبار ژوئیه 31.

آخرین فرصت های شغلی-از دست دادن چهره های از ایالات متحده آمریکا وزارت کار را به 41 میلیون مجموع در حال اجرا از آمریکایی ها که در زمینه بیکاری پس از خاموش شدن ناگهانی گرفت و در اواسط ماه مارس.

آدم DuPaul صاحب شهرستان آرایشگاه در Keene, نیوهمشایر گفت: او برای اعمال بیکاری به عنوان به زودی به عنوان دولت گسترش واجد شرایط شامل خود اشتغالی کارگران در اواسط ماه مارس, اما هنوز هم نشده است “و بعد فورا رفت واز یک سکه.”

هر چند سالن مو و آرایشگاه اجازه داده شد به بازگشایی در اوایل این ماه, او می خواست به صبر به دلیل نگرانی های ایمنی اما او احساس او هیچ انتخاب در حال حاضر است.

“من واقعا احساس می کنم مجبور به باز کردن این آمدن دوشنبه” DuPaul گفت. “من واقعا می خواهم به عقب بر گردیم به آنچه که من دوست دارم اما من نمی خواهم به احساس نا امن آن را انجام می دهند.”

در جای دیگر در نیوزیلند گفت: این همه اما ریشه کن coronavirus فقط با یک نفر در کشور از 5 میلیون شناخته شده است به توان و حذف. اما تحولات بودند گریم در کشورهای دیگر با هند گزارش یک رکورد افزایش در موارد و پاکستان و روسیه رکورد تعداد مرگ و میر.

در اولین افزایش عمده ای از فرانسه آغاز شده و به تدریج بازگشایی در مارس 11, مقامات وجود دارد گزارش شده بیش از 3000 جدید روزانه nfections. آن را بلافاصله روشن نیست اگر سنبله بود به دلیل در دسترس بودن بیشتر از تست.

در سراسر جهان به ویروس آلوده شده است در حدود 5.9 میلیون نفر و کشته شدن حدود 360,000 با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز. درست ابعاد این فاجعه به طور گسترده ای اعتقاد بر این بود به طور قابل توجهی بیشتر با کارشناسان گفت: بسیاری از قربانیان بدون که تا کنون آزمایش شده است.

___

Sewell گزارش از سینسیناتی. آسوشیتد پرس نویسنده هالی Ramer کمک از کنکورد, New Hampshire با AP خبرنگاران از سراسر جهان نیز کمک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im