تهمت و تهدید به استقرار نظامی در پاسخ به جورج فلوید تظاهرات

ژوئن 1 (UPI) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دوشنبه شب اعلام کرد او بسیج فدرال تمام منابع در پاسخ به اعتراضات پلیس-درگیر قتل جورج فلوید و تشویق همه فرمانداران به استقرار گارد ملی در کشورهای خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن به نام شهرداران و فرمانداران برای ایجاد یک “قریب به اتفاق اجرای قانون حضور” و ” و ” استقرار نظامی ایالات متحده اگر دولت و دولت های محلی “نه اقدام لازم را برای دفاع از جان و مال ساکنان خود را.”

تبلیغات

“من اولین و بالاترین وظیفه به عنوان رئیس جمهور است که برای دفاع از کشور بزرگ ما و مردم آمریکا” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من سوگند سوگند به رعایت قوانین کشور ما و است که دقیقا آنچه که من انجام خواهد داد.”

به منظور فعال نظامی به کار در ایالات متحده تهمت را به استناد قیام عمل 1807 که کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany قبلا به عنوان “یکی از ابزارهای موجود” برای رئیس جمهور.

فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر را به عقب رانده و بر قانونی بودن تهمت را اعلام کرد و گفت دولت نمی خواهد درخواست کمک نظامی.

“آن را غیر قانونی او نمی تواند آن را انجام دهد و ما نمی خواهد درخواست کمک نظامی در ایالت ایلینوی گفت:” پریتزکر.

رئیس جمهور قول داد عدالت برای فلوید و گفت که او یک “متحد از همه معترضان مسالمت آمیز” در حالی که همچنین با توصیف خود به عنوان “رئیس جمهور شما از قانون و نظم است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که 7 بعد از ظهر حکومت نظامی در واشنگتن خواهد بود به شدت اجرا است و او استقرار نیروهای فدرال و اجرای قانون در پاسخ به اعتراضات در پایتخت.

تبلیغات

“به عنوان ما صحبت می کنند, من اعزام هزاران و هزاران نفر از سربازان به شدت مسلح نظامی پرسنل و مأموران اجرای قانون برای جلوگیری از شورش, غارت خرابکاری ضرب و جرح و گستاخ تخریب اموال” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

با صدای بلند موی چتری شنیده می شد در طول تهمت سخنرانی و اجرای قانون به اتهام معترضان و شلیک گاز اشک آور به جمعیت به عنوان رئیس جمهور مطرح شده به صورت یک عکس در مقابل کلیسای سنت جان.

واشنگتن شهردار موریل Bowser خود محکوم اقدامات فدرال اجرای قانون در یک صدای جیر جیر در دوشنبه شب.

“من تحمیل حکومت نظامی در 7 p. m. کامل 25 دقیقه قبل از حکومت نظامی و بدون تحریک پلیس فدرال با استفاده از مهمات مسالمت آمیز معترضان در مقابل کاخ سفید یک عمل است که کار را از [واشنگتن پلیس] افسران مشکل تر است. شرم آور!” Bowser خود نوشت.

وزیر امور خارجه سابق و مغلوب ساختن پیشی جستن حریف در انتخابات ریاست جمهوری 2016 هیلاری کلینتون همچنین صحبت کردن در برابر اقدامات علیه معترضان در روز دوشنبه.

“این یک هولناک استفاده از قدرت ریاست جمهوری در برابر خود ما شهروندان است و هیچ جایی در هر نقطه اجازه دهید به تنهایی در امریکا است. رای” کلینتون در توییتر نوشت.

تهمت شرکت در یک ویدئو کنفرانس در روز دوشنبه با رهبران دولت و اجرای قانون مقامات به آدرس ناآرامی در سراسر کشور ناشی از فلوید مرگ است.

کاخ سفید کنفرانس رخ داده است پس از در جریان تظاهرات در سراسر ایالات متحده-که بسیاری از آنها بودند مسالمت آمیز و برخی از آن خشونت آمیز بود.

هزاران نفر از تظاهرکنندگان دستگیر شدند بیش از آخر هفته پس از درگیری با پلیس و هجوم حکومت در بسیاری از شهرستانها عمده ایالات متحده از جمله لس آنجلس و نیویورک و میامی و شیکاگو و سیاتل و سالت لیک سیتی.

تبلیغات

تهمت شرکت در تماس با دولت فرمانداران در اجرای قانون مقامات و مشاور امنیت ملی در کاخ سفید گفت که این نشست با تمرکز بر “حفظ آمریکایی جوامع امن است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فرمانداران به “خود را به خیابان” و انتقاد از رهبران محلی خود را برای پاسخ به تظاهرات خشونت آمیز.

“بسیاری از شما ضعیف است,” او گفت:. “شما باید به دستگیری مردم است.”

بعد از آن دوشنبه McEnany گفت: ژنرال علامت Milley رئیس ستاد مشترک ارتش بود در شارژ از یک مرکزی “مرکز فرماندهی” که هماهنگ گارد ملی پاسخ.

حدود 17000 سرباز گارد ملی مستقر در 24 متحده برای کمک به پلیس تظاهرات که به خشونت تبدیل شد در برخی از ایالت ها McEnany گفت: اما متحده 350,000 مجموع سرباز گارد ملی سراسر کشور موجود است.

گارد ملی و نیروهای تحت صلاحیت دولت فرمانداران. اعضای گارد ملی در برخی از ایالت مستقر شده اند برای کمک به با بیماری همه گیر کوروناویروس پاسخ از جمله منینگ درایو-از طریق آزمایش ایستگاه.

McEnany همچنین تایید کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن به صحبت کرد ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه روز دوشنبه اما نگفت چه مورد بحث قرار گرفت.

یکشنبه شب راز خدمات نقل مکان کرد و مغلوب ساختن پیشی جستن به یک پناهگاه امن در زیر کاخ سفید برای دومین بار در سه شب. او همچنین به پناهگاه ساخته شده بود که به خانه رئیس جمهور در این رویداد از یک حمله هسته ای, در شب جمعه.

مغلوب ساختن پیشی جستن منتقل شد به پناهگاه به عنوان یک اقدام احتیاطی با توجه به رشد تظاهرات در اواخر یکشنبه در نزدیکی کاخ سفید و بازار ملی.

فعالیت مسالمت آمیز آغاز شد اما زودتر خشونت تبدیل شد پس از تاریک با برخی از تظاهرکنندگان تنظیم های متعدد آتش سوزی. واشنگتن پلیس اخراج فلفل گلوله و گاز اشک آور برای متفرق کردن معترضان.

تبلیغات

فیلم از فلوید بازداشت که شامل یک مینیاپولیس افسر زانو در گردن او موجب هتک حرمت در سراسر ایالات متحده است.

مستقل کالبد شکافی روز دوشنبه در بر داشت فلوید مرگ شد, قتل و اینکه او از “خفگی از فشار پایدار.”

کالبد شکافی گفت: فشرده سازی به Floyd گردن و پشت به عنوان سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین زانو در گردن او و دیگر افسران زانو زد بر پشت خود منجر به عدم جریان خون به مغز او و که او “مرده در صحنه است.”

“مستقل محققین دریافتند که وزن در پشت دستبند و موقعیت بودند و عوامل کمک کننده به دلیل آنها اختلال در توانایی آقای فلوید دیافراگمی به عملکرد” یک بیانیه خانواده منجر وکیل بن Crump گفت.

یک مقام رسمی کالبد شکافی منتشر شده در هفته گذشته پیشنهاد کرد که فلوید تا به حال شرایط بهداشتی اساسی و “بالقوه باده در سیستم” است که به احتمال زیاد منجر به مرگ او همراه با پلیس خویشتنداری ،

دکتر مایکل بادن یکی از آسیب شناسی که انجام کالبد شکافی مستقل گفت: فلوید تا به حال هیچ زمینه ای مشکلات پزشکی که منجر به مرگ او.

“پلیس باید این تصور غلط است که اگر شما می توانید صحبت کنید شما می توانید نفس کشیدن. این درست نیست” بادن گفت.

چوین بود به اتهام سوم-قتل درجه و یک شکایت کیفری از Hennepin County دفتر دادستان گفت که چوین کرده است زانو در Floyd گردن برای 8 دقیقه و 46 ثانیه در مجموع و 2 دقیقه و 53 ثانیه پس از فلوید بی توجه بود.

فلوید خانواده به نام برای چوین به اتهام قتل درجه اول و دیگر افسران در حال حاضر به اتهام در مرگ او.

تبلیغات

“برای چوین به ترک زانو خود را در جورج گردن با وجود هشدارها و شواهد است که زندگی خود را در خطر بود-و همچنان که البته برای بسیاری از دقیقه — خواسته های یک درجه اول اتهام قتل گفت:” Crump.

دوشنبه هفتمین شب متوالی تظاهرات انبوه در سراسر کشور زیر فلوید مرگ رخ داد که 25 مه با بسیاری از پیوستن به Floyd خانواده در تماس خود را برای مجازات های شدیدتر برای ماموران درگیر و همچنین مخالفت گسترده پلیس خشونت علیه آمریکایی های آفریقایی تبار.

به اداره پلیس بالتیمور اعلام کرد که آن را به حال فعال مریلند پلیس ایالتی به “نسیم جمعیت” در منطقه مرکز شهر.

“افسران را مشاهده اعضای جمعیت تنظیم کردن غیر قانونی آتش بازی و پرتاب اشیاء در نزدیکی مسالمت آمیز معترضان و ماموران” وزارت گفت.

پلیس در Richmond, Va., دوشنبه شب توییتی که آنها مستقر گاز اشک آور به جمعیت معترضان آنها گفته بودند اقدام به پایین کشیدن مجسمه بنای تاریخی در خیابان. هشدار آنها “بسیار سنگین خواهد بود و له کسی ایستاده بیش از حد نزدیک است.”

آتلانتا پلیس و گارد ملی از طریق خیابان ها و تحت فشار قرار دادند معترضان از منطقه مرکز شهر به عنوان یک حکومت نظامی در منطقه را به اثر سی ان ان گزارش شده است.

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio اعلام کرد این شهر مقررات منع رفت و آمد خواهد بود تمدید اضافی در روز آغاز و در 8 بعد از ظهر روز سه شنبه با استناد به گروه با استفاده از اعتراضات به “تحریک خشونت و از بین بردن اموال” در روز دوشنبه هنگامی که مقررات منع رفت و آمد رفت و به اثر در 11 p. m.

“برخی از مردم امشب نه برای اعتراض بلکه برای از بین بردن اموال و دیگران صدمه دیده است — و کسانی هستند که بازداشت شده است. اقدامات آنها قابل قبول نیست و ما نمی خواهد اجازه می دهد آنها را در شهر ما” د Blasio در توییتر نوشت.

تبلیغات

یک مرد کشته در تیراندازی در Louisville, Ky., اوایل روز دوشنبه. مقامات گفت: حداقل یکی از معترضان می گوید شروع به شلیک در پلیس و اعضای گارد ملی که آتش بازگشت.

لویی شهردار گرگ فیشر شناسایی مردی که کشته شد به عنوان دیوید McAtee و اعلام کرد که لویی مترو رئیس پلیس استیو کنراد شده بود رها وظیفه پس از آن آشکار شد افسران درگیر در تیراندازی فعال نیست بدن خود دوربین.

دو افسر درگیر شد که به مرخصی اداری.

در میان آسیب های این کشور در واشنگتن مقر AFL CIO اتحادیه کارگری مورد هدف قرار گرفت و مجموعه ای در حال سوختن, مقامات گفت.

“ما قاطعانه رد کسانی که در حاشیه هستند که درگیر شدن در خشونت و از بین بردن اموال” AFL-CIO رئیس جمهور ریچارد Trumka در بیانیه ای گفت. “حملات مانند [این] هستند بی معنی ننگین و تنها بازی را به دست کسانی که تحت ستم و کارگران از رنگ برای نسل.”

دو نفر به ضرب گلوله کشته شدند در آیووا و دو نفر دیگر از جمله یک افسر پلیس مجروح شدند و در میان ده ها تن از موارد از تیراندازی.

پلیس شهر نیویورک گفت: آنها بازداشت بیش از 200 نفر بین اواخر یکشنبه و اوایل دوشنبه و برخی از ساکنان از خواب بیدار شد برای پیدا کردن بالا پایان چندین فروشگاه در منطقه سوهو غارت و تخریب از جمله مهره های اصلی به عنوان Bloomingdale, Tori برچ و گوچی.

مقامات پلیس گفت آنارشیست گروه از خارج از شهر با استفاده از رمزگذاری کانال های ارتباطی به سرزنش برای بسیاری از تخریب برآورد که در حدود یک در هفت معترضان از خارج از شهر.

تبلیغات

“عبور از خطوط دولت به تحریک خشونت یک جرم فدرال!” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در روز شنبه. “لیبرال فرمانداران و شهرداران باید بسیار سخت تر و یا دولت فدرال خواهد شد و در مرحله انجام آنچه باید انجام شود که شامل استفاده از فضای مجاز: نامحدود, قدرت نظامی ما و بسیاری از بازداشت.”

شهردار بیل د Blasio که کاهش یافته است به تحمیل حکومت نظامی در برابر پلیس برای نشان دادن خویشتن داری اما همچنین ابراز نگرانی برخی از فیلم از برخورد پلیس با معترضان.

“معترضان انسان هستند. آنها نیاز به درمان با فوق العاده, احترام,” او گفت:. “افسران پلیس انسان هستند. آنها نیاز به درمان با احترام فوق العاده ای.”

سی ان ان گزارش داد که د Blasio دختر کیار بود و در میان نزدیک به 800 دستگیر و در شهر نیویورک است. او به طور خلاصه برگزار می شود به صورت غیر قانونی مجمع و منتشر شد.

در جنوب کالیفرنیا غارتگران تخریب تعدادی از فروشگاه ها و آتش به کسب و کار در سانتا مونیکا و ساحل طولانی در روز یکشنبه. هر دو حوادث پس از عمدتا مسالمت آمیز تظاهرات.

ساحل طولانی پلیس گفت: این جمعیت در نهایت نخوت به اطراف 3,000 تظاهرکنندگان که برخی از آنها برای شروع کسب و کار غارت. مقامات گفت: اوایل دوشنبه نامشخص تعداد دستگیری ها ساخته شده بودند به اتهام غارت و دزدی و نقض مقررات.

ماموران در برخی از ایالات آمریکا از جمله نیویورک اورگان و کنتاکی نشان داد همبستگی با فعالان با در نظر گرفتن یک زانو به محکوم کردن خشونت پلیس.

آمریکا تظاهرات مرگ جورج فلوید

سیاه و سفید زندگی می کند توجه به درگیری معترضان با پلیس نیویورک گروه افسران در طول تظاهرات در شهر نیویورک در مارس 29. عکس از جان nascar / seahawk/مهر | مجوز عکس
تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de