مغلوب ساختن پیشی جستن به حالت تعلیق مهاجرت به ایالات متحده در مبارزه با COVID-19

20 آوریل (فردا) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: اواخر وقت روز دوشنبه که او را به حالت تعلیق درآورد مهاجرت به ایالات متحده با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که تعلیق موقت خواهد بود استناد از طریق یک فرمان اجرایی برای جلوگیری از گسترش بیشتر coronavirus و حفاظت از مشاغل که میلیون ها نفر درخواست برای مزایای بیکاری در حالی که کسب و کار شاتر تحت دولت مستندات.

“در پرتو این حمله از نامرئی دشمن و همچنین نیاز به حفاظت از مشاغل بزرگ ما شهروندان آمریکایی من خواهد بود امضای یک فرمان اجرایی به طور موقت به حالت تعلیق مهاجرت به ایالات متحده!” او گفت: در صدای جیر جیر.

او نگفت که منظور خواهد بود صادر شده و یا چقدر طول خواهد کشید. پایه و اساس قانونی و استدلال پشت این منظور نیز ساخته شده است روشن است.

اعلام ساعت پس از رئيس جمهور برگزار شد coronavirus نیروی کار جلسه توجیهی که دولت او توضیح داد که دستورالعمل های داده شده دولت به استانداران برای بازگشایی تدریجی از اقتصاد خود بدون اشاره ای به مهاجرت ممکن است ممنوعیت.

مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا اعمال خود را اجرایی قدرت در میان همه گیر برای محدود کردن ورود به ایالات متحده برای پناهجویان و مهاجران مستند نشده.

در ماه مارس با استناد به “قبر بهداشت عمومی عواقب ناشی از توده غیر قابل کنترل مرزی جنبش” مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد او در بستن مرزهای ایالات متحده به مکزیک و کانادا برای همه, اما سفر ضروری است. مهاجران غیرقانونی دستگیر عبور به ایالات متحده در هر دو عبور ارسال می شود بدون بازداشت و یا پردازش به هر کدام از آمریکای شمالی وارد شدند و از.

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر ممنوع, سفر به ایالات متحده از اروپا, بریتانیا, ایرلند, ایران و چین به علت تهدید COVID-19.

اولین سفر محدودیت برقرار مقابل چین در اواخر ماه ژانویه مواجه شد در آن زمان با انتقاد از این کشور آسیایی و سازمان بهداشت جهانی اما رئیس جمهور دفاع و پشتیبانی محدودیت به عنوان داشتن مانع از گسترش بیشتر این ویروس در ایالات متحده است.

از آنجا که فرد برای اولین بار در ایالات متحده تشخیص داده شد با کروناویروس در اواخر ماه ژانویه به ویروس نمایی در داخل کشور آلوده نزدیک به 800,000 آمریکایی و کشته شدن بیش از 42,300 با توجه به یک مورد ردیاب ویروس توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

برخی از 22 میلیون آمریکایی برای اعمال نرخ بیکاری در ماه گذشته به عنوان افزایش تعداد مردم گذاشته شده و یا در بر داشت خود را بدون کار با توجه به مستندات محدود که کسب و کار ممکن است به کار گیرند.

مهاجرت تعلیق است که انتظار می رود برای جذب گسترده انتقاد از حزب دموکرات و تشکر. Joaquin کاسترو D-تگزاس سرعت را محکوم کرد آن را از طریق توییتر به عنوان تلاش برای بهره برداری از بهداشت جهانی بحران.

“این اقدام نه تنها تلاشی برای منحرف کردن توجه و دور از تهمت و عدم جلوگیری از گسترش coronavirus و صرفه جویی در زندگی می کند اما یک مستبد مانند حرکت به استفاده از بحران و پیشرفت خود را ضد مهاجر دستور کار” گفت: کاسترو که رئیس مجلس اسپانیایی انجمن و معاون رئیس کمیته روابط خارجی مجلس.

Rep. جودی چو D-کالیفرنیا تمسخر این حرکت در توییتر به عنوان “توهین به میلیون ها نفر از مهاجران” خطر زندگی خود را به عنوان ضروری کارگران احساسات مشترک با تشکر. جری Nadler نیویورک و رئیس کمیته قضایی مجلس.

“ما نیاز به گرد هم می آیند به ضرب و شتم این بیماری نه حمله به یکدیگر و تقسیم کشور,” او گفت:. “این یک رسوایی — اهریمنی بنابراین بسیاری از کسانی که در حال خدمت در خط مقدم در برابر COVID در حالی که رئیس جمهور را نشان می دهد خود را به عنوان کوچک و بی اثر است.”

این داستان در حال توسعه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de