مغلوب ساختن پیشی جستن بازديد آریزونا ماسک ماسک مرکز تولید

مارس 5 (UPI) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وارد در آریزونا شنبه شروع خود را گسترده ترین سفر به دور از کاخ سفید پس از شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس در اواسط ماه مارس.

مغلوب ساختن پیشی جستن لمس کردن در ققنوس با یک دستور کار است که شامل یک میزگرد بحث و گفتگو در حمایت از آمریکایی های بومی در طول بحران بهداشت و درمان و تور یک Honeywell International هوافضا تسهیلات ساخت ماسک ماسک.

کارولینای شمالی-بر اساس Honeywell در حال گسترش است و امکانات آن در ققنوس به تولید میلیون ها نفر از N95 ماسک ماسک تحت یک قرارداد از وزارت بهداشت و خدمات انسانی. آنها اختصاص داده شده برای بهداشت و درمان کارگران در سراسر کشور است.

“من قصد دارم به دو دلیل” او به خبرنگاران گفت: در پایگاه نیروی هوایی اندروز قبل از خروج خود را. “من دوست دارم آریزونا. من بسیاری از دوستان در آریزونا. من تا به حال موفقیت های بزرگ در طول سال در آریزونا.

“و من قصد دارم به پرداخت جهات من به Honeywell, یکی از بزرگ ما شرکت های که انجام داده است یک کار فوق العاده برای ما است. بنابراین من به جلو نگاه به آن,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت که “هیچ مشکلی” با پوشیدن ماسک در طول سفر خود را به Honeywell گیاه اگر آن را “یک ماسک محیط زیست است.”

معاون رئیس جمهور مایک پنس مواجه انتقاد هفته گذشته برای کاهش به پوشیدن ماسک در طول یک تور از کلینیک مایو در مینه سوتا است.

رئیس جمهور وارد در آریزونا به همراه اعضای جمهوری خواه ایالت هیئت نمایندگان کنگره از جمله سناتور. مارتا McSally و مظنونان حمله به دانشگاه دبی لسکو و پل Gosar.

کاخ سفید گفت که وجود خواهد داشت بدون رویدادهای سیاسی در طول سفر به کلید ریاست جمهوری در میدان نبرد دولت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی شده است برای ارائه سخنرانی در Honeywell تسهیلات در 4:30 بعد از ظهر به وقت شرق آمریکا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im