تهمت می پوشد ماسک در دیدار با زخمی اعضای خدمات در والتر رید

12 جولای (فردا) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عینک, ماسک, در حالی که بازدید از زخمی اعضا در والتر رید ارتش ملی در مرکز Bethesda, Md.

مغلوب ساختن پیشی جستن دیده می شد با پوشیدن پوشش صورت خود را, در حالی که راه رفتن با کارکنان نیز با پوشیدن حفاظت میان coronavirus بیماری همه گیر. رئیس جمهور به طور خلاصه عینک, ماسک, در حالی که بازدید از یک شرکت موتور فورد. گیاه در میشیگان, Mich., در ممکن است, اما این اولین بار است که کاخ سفید با فشار سپاه او را دیدم با چهره ای پوشش.

تبلیغات

“تا به حال افتخار همراه رئیس جمهور realdonaldtrump به والتر رید جایی که او به ملاقات با زخمی جانبازان” معاون دبیر مطبوعاتی جاد Deere ارسال شده در توییتر. ما مدیون خیلی به این رزمندگان. رئیس جمهور گوش دادن به داستان های خود را, پاسخ سوالات خود را از آنها تشکر برای شجاعت خود را و به آنها گفت که او آنها را دوست داشت.”

تهمت نیز همراه بود علامت مراتع کاخ سفید رئیس ستاد.

تهمت نیست بحث خود را مراجعه به بیمارستان پس از ورود در جنوب چمن کاخ سفید در 6:34 p. m., با توجه به کاخ سفید استخر گزارش.

“من احتمالا باید یک ماسک اگر شما باید بدانید. من احتمالا باید یک ماسک” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: قبل از خروج از کاخ سفید است. “من فکر می کنم زمانی که شما در یک بیمارستان به خصوص در آن محیط خاص که در آن شما در حال صحبت کردن به تعداد زیادی از سربازان و مردم است که در برخی موارد فقط عامل جدول. من فکر می کنم این یک چیز بزرگ به پوشیدن ماسک. من هرگز در برابر ماسک اما من معتقدم که آنها را به یک زمان و یک مکان.”

بازدید کنندگان “در حال انتظار برای پوشیدن یک پارچه صورت پوشش بیش از خود بینی و دهان پس از ورود و در حالی که در حال حرکت در مورد تسهیلات… زمانی که قادر به حفظ 6 پا اجتماعی فاصله” با توجه به نی سایت.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است نه مورد نیاز آمریکایی ها به پوشیدن ماسک در طول بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>