تهمت می پوشد ماسک در توییتی عکس; گوید در صورت پوشش ‘وطن’

20 ژوئیه (UPI) — رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده اولین حمایت برای پوشیدن ماسک برای جلوگیری از گسترش COVID-19 tweeting عکس دوشنبه خود با پوشیدن چهره و پوشش.

“بسیاری از مردم می گویند که آن را وطن پرست به پوشیدن ماسک صورت زمانی که شما نمی توانید به لحاظ اجتماعی فاصله. وجود دارد هیچ کس بیشتر میهنی از من مورد علاقه خود را رئیس جمهور!,” مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتی از تماس COVID-19 “نامرئی چین Virus.”

تبلیغات

تهمت بود عکس 12 جولای تور بیمارستان والتر رید در Bethesda, Md., در حالی که با پوشیدن یک ماسک سیاه دوزی با مهر ریاست جمهوری. عکس منتشر شده دوشنبه گرفته شد در طول این سفر به دیدار جانبازان خدمات اعضا.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقاومت کرده است با پوشیدن ماسک قبلا گفته او نیاز ندارد به این دلیل که مردم در اطراف او در حال آزمایش به طور منظم برای coronavirus. روز یکشنبه طی یک فاکس نیوز مصاحبه با میزبان Chris Wallace مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او فکر نمی کنم یک ملی, ماسک, حکم لازم بود.

اما مشاور پزشکی از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری ایالات متحده جراح عمومی جروم Adams توصیه کرده اند که با پوشیدن چهره و پوشش همراه با اجتناب از اجتماعات بزرگ و حفظ فاصله اجتماعی کمک می کند تا سرعت گسترش ویروس.

تهمت نیز مواجه انتقاد به عنوان فرمانداران جمهوریخواه مانند گرگ ابوت در تگزاس آسا هاچینسون در آرکانزاس و کی Ivey در آلاباما صادر ایالت ماسک حکم. بانوی اول Melania Trump و معاون رئیس جمهور مایک پنس شده اند عکس پوشیدن ماسک.

خارج شده است نیاز به ماسک داخل فروشگاه در سراسر کشور شروع در روز دوشنبه و دیگر خرده فروشان از جمله Walgreens CVS و لاو را اعلام کرد که در صورت ماسک مورد نیاز به فروشگاه در فروشگاه در سراسر کشور. بیش از نیمی از ایالات آمریکا در حال حاضر در سطح ایالت ماسک مورد نیاز است.

مغلوب ساختن پیشی جستن عمل برگ یک مسیر برای عقب نشینی برای نقاط دورافتاده مانند کالیفرنیا ، برایان کمپ گرجستان که روز پنج شنبه شکایت کرد شهر آتلانتا برای اجرای یک دستور ماسک. کمپ که به نام ماسک پوشیدن “یک ایده خوب” گفت: در ماه ژوئن که وادار کردن ساکنان به پوشیدن چهره و پوشش بود “یک پل خیلی دور است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>