مغلوب ساختن پیشی جستن خارج گارد ملی از d. C. de Blasio آسانسور نیویورک مقررات منع رفت و آمد

7 ژوئن (فردا) — فدرال و رهبران محلی در روز یکشنبه شروع به سهولت و محدودیت های استقرار نیروهای نظامی در پاسخ به سراسر کشور تظاهرات برانگیخته توسط پلیس-درگیر قتل جورج فلوید است که در ادامه بیش از آخر هفته.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یکشنبه توییتی که او دستور داد گارد ملی به خارج از واشنگتن دی سی اما هشدار داد که آنها می توانند “به سرعت بازگشت” اگر تظاهرات بار دیگر تشدید می شود.

تبلیغات

گارد ملی در روز شنبه گفت که بیش از 5000 سربازان گارد ملی و نیروی هوایی از 11 ایالت و واشنگتن دی سی شد منینگ کنترل ترافیک امتیاز و کمک های اولیه ایستگاه در پایتخت کشور است.

واشنگتن شهردار موریل Bowser خود به اشتراک گذاشته یک نامه به ناروا مورخ پنج شنبه خواستار رئیس جمهور به برداشت همه فوق العاده اجرای قانون و حضور نظامی از این شهر علاوه بر حروف شبیه به فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی و اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine دعوت از آنها برای حذف نیروهای گارد ملی خود را از این منطقه است.

پیش از آن در هفته مغلوب ساختن پیشی جستن به نام برای تمام فرمانداران ایالات متحده برای استقرار گارد ملی در پاسخ به اعتراضات.

تهمت نیز مواجه انتقاد از Bowser خود و همچنین به عنوان برجسته دموکرات و مقامات نظامی پس از او را تهدید به استقرار نظامی علیه معترضان و اجرای قانون فدرال با زور و اجبار پاک معترضان در نزدیکی کاخ سفید به او اجازه می دهد به ژست برای عکس در سنت جان کلیسای اسقفی. پنتاگون مشاور جیمز میلر نیز نقل مکان کرد به استعفا در اعتراض به وزیر دفاع مایک Esper دخالت در تصمیم گیری.

تبلیغات

کالین پاول که در خدمت به عنوان وزیر امور خارجه تحت جورج دبلیو بوش و رئیس ستاد مشترک ارتش تحت جورج دبلیو بوش و بیل کلینتون روز یکشنبه به سی ان ان گفت این دولت از اتحادیه او معتقد است که مغلوب ساختن پیشی جستن است “زیرفشار” از قانون اساسی ستایش مقامات نظامی خود را برای انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن از سیاست های.

“ما یک قانون اساسی است و ما باید به دنبال که قانون اساسی گفت:” پاول.

پاول همچنین اعلام کرد او قصد دارد به رای سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری گفت: او بسیار به او نزدیک “در یک مسئله اجتماعی و سیاسی و ماده” اضافه کردن او معتقد است تهمت نشده است موثر جمهور و او را متهم به دروغ گفتن “تمام وقت”

مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به پاول نظرات در توییتر توصیف او به عنوان یک “واقعی سفت” و انتقاد از دخالت خود را در ایالات متحده وارد جنگ علیه عراق در دوران بوش بود.

در شهر نیویورک, شهردار, بیل د Blasio اعلام کرد روز یکشنبه شهر بلند بود آن حکومت نظامی که قبلا برنامه ریزی شده به اجرا از 8 بعد از ظهر از طریق 5 صبح دوشنبه و معرفی یک سری از پلیس اصلاحات از جمله تغییر بودجه از NYPD به خدمات اجتماعی برای جوامع از رنگ.

تصمیم به لغو مقررات منع رفت و آمد به دنبال قانونی تهدید در برابر گسترش منع رفت و آمد از نیویورک اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا و نیویورک اداره پلیس کمیسر Dermont شیا گفت: حکومت موثر نبودند در طول یک ظاهر در ان بی سی امروزنشان می دهد.

تبلیغات

“مشکل این است که مردم نیاز به گوش دادن به یک حکومت نظامی است و قصد ندارم به اتفاق می افتد در درجه اول. اگر مردم فکر می کنم از آن خواهد آنها را درک نمی کنند آنچه در” شیا گفت.

در طول یک کنفرانس خبری یکشنبه, de Blasio همچنین گفت دو افسر NYPD شده اند به حالت تعلیق بدون پرداخت خواهد شد و در صورت بیشتر اقدامات انضباطی برای آسیب رساندن به معترضان در تظاهرات. یک افسر متهم شده بود از تنه زدن یک زن به زمین در حالی که دیگر گفته کشیده پایین یک تظاهرکننده در صورت پوشش و اسپری فرد با اسپری فلفل.

شهردار همچنین اعلام کرد اصلاحات به NYPD است که رخ می دهد بیش از 18 ماه آینده “برای بازسازی عادلانه تر شهر که عمیقا آدرس بی عدالتی و اختلاف.”

هر چند مقدار بودجه است که هنوز شناخته نشده “صرفه جویی قابل توجهی” در NYPD بودجه قرار داده می شود نسبت به جوانان توسعه و خدمات اجتماعی برای جوامع رنگ دفتر او در بیانیه ای گفت. شهر را نیز تغییر برای اجرای خیابان سکه ای از NYPD به کاهش تعاملات بین یونیفرم افسران و نیویورک و آنها را ادغام جامعه صداها به سطوح ارشد نیروی انتظامی از طریق استخدام جامعه سفیران ایجاد یک محل برای رسیدگی به شکایات و نگرانی و اطمینان از NYPD رهبری می شنود نیروهای جدید است.

“این است که به طور مستقیم مرتبط با این تفاوت که بسیار دردناکی آشکار در این شهرستان و نابرابری که ساخته شد تا روشن توسط coronavirus” د Blasio در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت.

تبلیغات

حکومت نیز برداشته یکشنبه در شیکاگو و فیلادلفیا. آنها به پایان رسید شنبه در آتلانتا و دالاس و در شهرهای دوقلو در مینه سوتا در شب جمعه. لس آنجلس لغو آن مقررات منع رفت و آمد پنج شنبه شب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im