Trumpian متقابل در عصر Covid-19

“چه سس برای غاز است سس برای gander.” — یک ضرب المثل

در اینجا سوال این هفته. چه آنها با ما تماس بگیرید در گواتمالا? اشاره: آن را تا به چیزی برای انجام با چین است. در اینجا چیز دیگری است که با چین است.

در 18 آوریل سال 2020 طول تهمت روزانه maunderings از طریق جنگل از جهل او زیاده روی او در تردید نسبت به این کشور که ریاست آن را دوست خوب خود رئیس جمهور شی جین پینگ پایین رفتن خود تبریک مسیر است که تنها راه او زیر در طول این گردش. پرداختن به Covid-19 و ورود خود را به ایالات متحده او خاطر نشان کرد کسانی که در حضور که او “قطع کردن چین بسیار زود است. و اگر من نیست که ما یک نمودار است که شما نمی خواهد باور. . . .چگونه من می دانم به انجام این کار ؟ . . .مردم می دانستند که برخی از چیزهای بد شد رفتن و آنها را خاموش کردم برای شروع دیر. . . . اما ما قطع چین است. اگر ما قطع نمی کردن چین, ما شده اند در برخی از مشکل بزرگ است. و ما آن را قطع.”

که البته نه مغلوب ساختن پیشی جستن اول خود توصیف شرح اقدامات خود را. آن را یکی از خود را روزانه ده. در مارس 25 او با افتخار اعلام کرد که: “ما در حال آنهایی که به پاسخ های بزرگ است و ما در حال آنهایی که نگهداری چین از اینجا. و اگر من آن را انجام نمی, شما می خواهم که هزاران و هزاران نفر از مردم که مرده ام-که در حال حاضر زندگی می کنند و خوشحال است.” که تهمت نسخه. با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در 21 ژانویه اعلام این اولین سفر مربوط به موردی از این ویروس در ایالات متحده است. آن زمان مغلوب ساختن پیشی جستن از 10 روز به اعمال محدودیت در سفر از چین به ایالات متحده است.

افزایش سرزنش-بازی که در آن تهمت است که به وضوح تمام وقت قهرمان در خود تبلیغاتی ظاهر در آوریل 18th او به دریچه به این ایده که شاید چین عمدا باعث شیوع این ویروس گفت: “اجازه دهید ببینیم که چه چیزی اتفاق می افتد با تحقیقات خود را. اما ما در حال انجام تحقیقات همچنین. اگر آن را یک اشتباه اشتباه اشتباه است. اما اگر آنها آگاهانه مسئول آره, پس باید عواقب.” ادامه درهم و برهم او گفت: “روابط ما با چین خوب بود تا زمانی که آنها این کار را. سوال این بود که پرسید: “آیا عصبانی می شود در چین؟’ خوب جواب به خوبی ممکن است بسیار چشمگیر بله, اما آن بستگی دارد: آن را یک اشتباه کردم که خارج از کنترل و یا آن را به عمد انجام شده? وجود دارد یک تفاوت بزرگ بین این دو است.” مغلوب ساختن پیشی جستن ، درخواست Alejandro Giammattei. او رئیس جمهور گواتمالا. گواتمالا شده است ذینفع از مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست.

با توجه به گزارش در نیویورک تایمز در آوریل 19, 2020, trumpsters مشغول شده اند در تهاجمی مهاجرت اجرای تبعید هزاران نفر به کشورهای خود. در میان کسانی که اخراج شدند و بسیاری از شما با Covid-19. در آوریل 20, گزارش شده است که در میان مهاجران غیر قانونی تبعید شده بودند که شما با Covid-19 بودند تعدادی که فرستاده شده بود به گواتمالا.

رفته به ادامه مطالب

هیچ راهی وجود دارد در اطراف آن است. بدون تبلیغات است. هیچ میلیاردرهای. فقط کسانی که معتقدند در این ماموریت و کار ما است.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل بسیار حیاتی است برای انجام این نوع از روزنامه نگاری دیده بان است که از یک دموکراسی سالم نیاز دارد لطفا برای حمایت از غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

در مارس 13, 44 مهاجران در یک پرواز از Brownsville, Texas به گواتمالا آزمایش مثبت برای ویروس. در یکی دیگر از trumpload از مهاجران پرواز به گواتمالا از Trumpville, 12 نفر مبتلا به این ویروس است. در یکی دیگر از پرواز 75 درصد از مسافران آلوده شدند.

ایالات متحده تحمیل محدودیت بر مردم وارد ایالات متحده تا مطمئن شویم که آنها با آلوده Covid-19. آن نیست اعمال محدودیت های مشابه در آن است اخراج از ایالات متحده به کشورهای دیگر است. در trumpeyed از جهان آن را OK برای ایالات متحده به ارسال افراد آلوده به Covid-19 به کشورهای دیگر, اما آن را نمی خوب برای افرادی که از کشورهای خارجی برای ورود به ایالات متحده با همان عفونت است.

قبل از trumpian حمایت هجوم افراد آلوده به که کشور گواتمالا در حال حاضر مبارزه با اثرات Covid-19. به عنوان از آوریل 17 وجود دارد 235 تایید موارد Covid-19 در کشور و 35 مرگ و میر مربوط به ویروس. ده درصد از تایید موارد افراد به دنبال پناه در ایالات متحده که فرستاده شده بود به گواتمالا با مغلوب ساختن پیشی جستن.

در یک سخنرانی در آوریل 17th, رئیس جمهور Giammattei اتخاذ رویکرد های گرفته شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن با توجه به هواپیماهای ورود به ایالات متحده از چین است. او گفت: بیشتر اخراج پرواز خواهد بود اجازه ورود به گواتمالا تا زمانی که ایالات متحده می تواند اطمینان داد که مسافران در پروازهای رایگان از coronavirus.

باستثنای پاسخ به سوال مطرح شده در ابتدای این ستون. سوال این بود: “آیا آنها با ما تماس بگیرید در گواتمالا?” در اینجا پاسخ این است: گواتمالا وزیر بهداشت با اشاره به ایالات متحده به عنوان “ووهان از آمریکا است.” او که راست کردم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de