مغلوب ساختن پیشی جستن $1.5 B اورانیوم نجات باعث عجله از معدن برنامه

سالت لیک سیتی — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن 1.5 میلیارد دلار پیشنهاد برای سرپا نگه داشتن این کشور به سوخت هسته ای صنعت جسارت حداقل یک شرکت به گام به سوی تقویت عملیات خفته اورانیوم از معادن اطراف غرب از جمله جنوب شرقی یوتا و خارج از پارک ملی گراند کانیون.

این شرکت در کانادا مبتنی بر انرژی سوخت, Inc., اعلام فروش سهام و گفت: این امر با استفاده از درآمد حاصل از آن استخراج اورانیوم از معدن عملیات در آمریکا و غرب است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواسته کنگره به تازگی برای 1.5 میلیارد دلار بیش از 10 سال برای ایجاد یک جدید ملی ذخایر آمریکا-استخراج اورانیوم گفت که propping تا ایالات متحده تولید اورانیوم در صورت واردات ارزان تر است که یک ماده حیاتی امنیت انرژی. تصویب است که به دور از برخی بسیار دو حزبی کنگره است.

برخی از قانونگذاران دموکرات و تحلیلگران بازار در سراسر طیف سیاسی که شارژ مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به طور کلی هدف این است که واقعا در مورد کمک به چند اورانیوم شرکت هایی که نمی توانند رقابت در بازار جهانی و سرمایه گذاران خود را.

تقاضا برای سوخت هسته ای تا به حال ورشکستگی در سراسر جهان از ژاپن 2011 فاجعه فوکوشیما. ایالات متحده اورانیوم تولید کرد 96 درصد در پنج سال گذشته وزارت اطلاعات انرژی ایالات متحده گزارش شده پنج شنبه.

انرژی سوخت, Inc., تورنتو-بر اساس شرکت است که منجر به استخراج اورانیوم از معدن شرکت در آمریکا اعلام کرد که فروش سهام و قرار دادن نزدیک به 17 میلیون دلار در درآمد حاصل از آن عملیات استخراج از معادن در ایالت یوتا میشیگان و آریزونا و تگزاس و در جای دیگر در پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن 2021 بودجه. سخنگوی شرکت Curtis مور روز جمعه گفت که می تواند به معنای باز کردن معدن 15 مایل در خارج از گراند کانیون.

محیط زیست و دموکرات ها را به مخالفت با استخراج اورانیوم از معدن در خارج از پارک ملی عمدتا به دلیل نگرانی از آن می تواند آلودگي منابع آب. جمهوری خواهان می گویند معدن می تواند بسیار مورد نیاز شغل به منطقه است.

انرژی سوخت شده بود یکی از اصلی ترین شرکت های استخراج معدن به دنبال ایالات متحده مالیات دهندگان حمایت داخلی برای استخراج اورانیوم از معدن. آن همچنین کمک به فروش برگ برنده دولت در برش به اندازه یک بنای یادبود ملی در ایالت یوتا خرس گوش به باز کردن بیشتر زمین های ممکن برای آینده و معدن نفت و گاز توسعه است.

انرژی سوخت بدون استخراج از معادن ادعا می کند یا زمین داخل سابق قلمرو خرس گوش مور در روز جمعه گفت. “به طوری که یک هیچ” او گفت: به هر گونه پیشنهاد آن برنامه ریزی شده هر فوری اورانیوم توسعه وجود دارد.

راه اندازی عملیات در شرکت Canyon Mine ادعا می کنند در خارج از گراند کانیون است که قطعا روی میز اگر کنگره تصویب مغلوب ساختن پیشی جستن را پیشنهاد کرد.

“بسته به اینکه چگونه همه چیز در هفته آینده و یا ماه ممکن است ما در یک موقعیت برای استفاده از برخی از پول را که کوچک معدن را در تولید” مور گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده با درخواست جدید ملی اورانیوم ذخیره در خود 2021 درخواست بودجه این هفته است. این آخرین تصویر که در تلاش برای نجات آمریکا و هسته ای و زغال سنگ و صنایع اولویت سیاسی برای حزب جمهوری خواه رئیس جمهور که اغلب فراخوانی امنیت ملی به عنوان توجیه.

این حرکت دارای طیف وسیعی از منتقدان.

“آن را به عهده مالیات دهندگان به قید وثیقه یک صنعت چه که اورانیوم خورشیدی زغال سنگ چه شما” گفت: کتی اقبال تب ارشد سیاست انرژی تحلیلگر محافظه کار در واشنگتن بنیاد میراث.

وزارت انرژی گفت: طرح افزایش کار برای حداقل یک زن و شوهر از غرب آمریکا را تقریبا خفته اورانیوم عملیات. ساکنان در نزدیکی یکی دیگر از این معادن در ایالت یوتا می گویند آنها از ترس افزایش رادیواکتیو تهدید.

“هر چه مغلوب ساختن پیشی جستن می کند, ما ایستاده زمین ما به مردم اجازه می دانم که ما در حال رفتن به رها گفت: Yolanda Badback ساکن سفید مسا یک شهر در حدود 200 نفر است که اعضای یوت کوه اوت در نزدیکی یک قبیله اورانیوم آسیاب در جنوب یوتا.

مغلوب ساختن پیشی جستن طرح نیاز به تصویب از شدت حزبی کنگره است. تشکر. رائول Grijalva یک آریزونا از حزب دموکرات و رئیس خانه, طبیعی, منابع, کمیته اتحاد مخالف مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش داخلی استخراج اورانیوم از معدن استراتژیک موضوع دستیاران خود را گفت: آنها نیاز به دیدن جزئیات بیشتری از دولت در ذخایر پیشنهاد.

سناتور. جان Barrasso یک وایومینگ جمهوریخواه و رئیس مجلس سنا محیط زیست و آثار عمومی کمیته حمایت تهمت پیشنهاد. “ایالات متحده نباید وابسته به واردات خارجی اورانیوم. این یک خطر برای امنیت ملی ما” Barrasso در بیانیه ای گفت.

تقاضا برای هسته ای و زغال سنگ منابع قدرت کاهش یافته است در مقابل بازار رقابت از همیشه ارزان تر گاز طبیعی و تجدید پذیر بادی و خورشیدی. مغلوب ساختن پیشی جستن شده است قادر به متوقف کردن یک رشته از زغال سنگ و نیروگاه هسته ای بسته شدن.

ایالات متحده در صنعت هسته ای به دنبال کمک از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از جمله درخواست برای مالیات دهندگان یارانه برای ترویج استفاده آمریکا از اورانیوم. آمریکا نیروگاه های هسته ای در سال 2018 کردم 90 درصد از اورانیوم خود را از کشور کانادا قزاقستان و دیگر تامین کنندگان خارجی و تنها 10 درصد از معادن ایالات متحده.

مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2019 را رد کرد و درخواست از ایالات متحده استخراج اورانیوم از معدن اپراتورها که او حداقل یک سهمیه برای داخلی اورانیوم. اما او موافقت کرد برای راه اندازی یک وظیفه نیروی امنیتی نظامی و دیگر مقامات فدرال به دنبال راه های دیگر برای احیای تولید داخلی از کل سوخت هسته ای زنجیره تامین است.

که وظیفه نیروی یافته است انتظار می رود در عرض دو هفته. مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه پیشنهادی خواهد بود بخشی از تلاش “برای قرار دادن ایالات متحده در بازی هسته ای در سراسر جهان” وزیر انرژی دن Brouillette به خبرنگاران گفت: روز شنبه.

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن است به نام propping تا ایالات متحده استخراج اورانیوم از معدن ضروری برای امنیت ملی وزارت انرژی اذعان کرد در بودجه خود را ارائه است که “هیچ فوری امنیت ملی باید شناسایی شده است” برای اورانیوم ذخیره. همان سند معتقد است که بودجه به این معنا نیست “اخلال در مکانیسم بازار است.”

“این دقیقا همان چیزی است آن را به انجام طراحی شده است” گفت: Luke J. دنیلسون رئیس کلرادو مبتنی بر توسعه پایدار استراتژی های گروه توصیه می کند که دولت های خارجی در مورد مواد معدنی سیاست.

“تاریخ دولت در تلاش برای یارانه بخش انرژی و انتخاب برندگان و بازندگان است گردابی” دنیلسون اضافه شده است.

بسیاری از قانونگذاران دموکرات را به چالش کشیده مغلوب ساختن پیشی جستن بحث امنیت داخلی اورانیوم. موجود اورانیوم ذخایر و تولید و تجارت با متحدان استرالیا و کانادا شد و در حال حاضر کافی برای تامین امنیت ایالات متحده اورانیوم عرضه پارچه مبلی. آلن Lowenthal حزب دموکرات کالیفرنیا گفت: سال گذشته است.

انرژی سوخت به نام تهمت پیشنهاد “خوب تاسیسات برای این صنعت است.” مور گفت این شرکت به احتمال زیاد به نفع از آن عامل معادن در شرق و مرکزی وایومینگ و جنوب یوتا.

مور گفت: این برنامه باید منجر به تولید 2.5 میلیون پوند اورانیوم در هر سال است. ایالات متحده معادن اورانیوم تولید شده کمتر از 174,000 پوند در سال 2019 با توجه به پنجشنبه ادارۀ اطلاعات انرژی گزارش. که از 4.9 میلیون پوند در سال 2014.

انرژی سوخت به تازگی گذاشته نزدیک به یک سوم از شرکت 79 کارکنان در مسا آسیاب در وایومینگ و La Sal مجتمع معادن در ایالت یوتا است.

در مسا در ایالت یوتا Badback و دیگر ساکنان نزدیک شرکت در سالانه اعتراض پیاده روی به منظور جلب توجه به اثرات منفی معدن در غیر این صورت باز و از راه دور کشش زمین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>