مغلوب ساختن پیشی جستن 4-مرحله برنامه ریزی برای بازگشایی اقتصاد خواهد بود کشنده

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گرفتن عصبی است. داخلی نظرسنجی ها نشان می دهد از دست دادن او در نوامبر مگر اینکه اقتصاد می آید خروش دوباره.

اما بسیاری از اقتصاد آمریکا باقی می ماند بسته به دلیل بیماری همه گیر. تعدادی از عفونت و مرگ و میر همچنان به صعود. تقریبا 3000 آمریکایی جمعه گذشته به تنهایی مرگبارترین روز پس از همه گیر آغاز شد.

پس چه مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد استراتژی ؟ بازگشایی اقتصاد به هر حال.

مرحله 1: حذف درآمد پشتیبانی بنابراین مردم هیچ چاره ای جز بازگشت به کار.

مغلوب ساختن پیشی جستن وزارت کار تصمیم گرفته است که furloughed کارکنان “باید قبول” کارفرما ارائه به بازگشت به کار و در نتیجه جریمه مزایای بیکاری بدون در نظر گرفتن Covid-19.

مغلوب ساختن پیشی جستن متحد آیووا جمهوریخواه فرماندار کیم رینولدز می گوید: کارکنان نمی تواند حاضر به بازگشت به کار برای ترس از ابتلا به این بیماری است. “که داوطلبانه ترک” کسی واجد شرایط برای مزایای.

مذاکرات مقامات در اوکلاهما حتی تهدید به خودداری از 600 $در هر هفته اضافی مزایای بیکاری کنگره ارائه شده کارگران اگر یک کارفرما می خواهد به آنها را استخدام. ایمنی بی ربط است.

“اگر کارفرما خواهد شد تماس با ما و … ما را به قطع منافع خود می گوید:” ترزا توماس کلر از اوکلاهما اشتغال کمیسیون امنیت.

مردم را وادار به انتخاب بین گرفتن Covid-19 یا از دست دادن امرار معاش خود را غیر انسانی است. این هم مزخرف است. بهداشت عمومی هنوز هم بستگی دارد به عنوان بسیاری از کارگران به عنوان امکان ماندن در خانه. که یک دلیل بزرگ چرا کنگره ارائه مزایای اضافی.

مرحله 2: پنهان کردن حقایق است.

هیچ کس می داند که چگونه بسیاری از آمریکایی ها آلوده به این دلیل که برگ برنده دولت همچنان به کشیدن آن در تست. تا به امروز تنها 6.5 میلیون آزمایشات انجام شده در یک جمعیت بیش از 200 میلیون بزرگسالان است.

فلوریدا یکی از اولین متحده به بازگشایی متوقف کرده است انتشار بازرسان پزشکی’ آمار تعداد Covid-19 قربانیان به این دلیل که اعداد بالاتر از دولت رسمی شمارش.

اما آن را غیر ممکن است برای مبارزه با ویروس بدون اطلاعات کافی. Anthony Fauci, دولت پیشرو عفونی مدرک کارشناس هشدار می دهد که بازگشایی شمار “واقعا قابل توجهی خطر” بدون تست بیشتر.

جای تعجب نیست که کاخ سفید را مسدود کرده است Fauci از شهادت قبل از خانه.

مرحله 3: تظاهر آن را در مورد “آزادی.”

هفته پیش مغلوب ساختن پیشی جستن به نام شهروندان به “آزاد” ایالات میشیگان که فرماندار دموکرات گرچن Whitmer تحمیل سخت اقامت در خانه قوانین.

میشیگان سوم-بیشترین تعداد Covid-19 مرگ و میر در آمریکا اگر چه دهم در جمعیت. هنگامی که در روز پنج شنبه Whitmer تمدید قوانین به 28 مه اسلحه toting معترضان با عجله از خانه دولت شعار “قفل و او!”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

به جای محکوم کردن رفتار خود را مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد Whitmer “معامله” با آنها.

“فرماندار میشیگان باید به کمی و خاموش کردن آتش” او هنوز توییتی. “این بسیار خوب است اما آنها عصبانی هستند. آنها می خواهند زندگی خود را دوباره با خیال راحت!”

در همین حال دادستان کل ویلیام Barr است به کارگردانی وزارت دادگستری به اقدام قانونی علیه هر دولت و یا مقامات محلی تحمیل مستند اقدامات است که “می تواند نقض قانون اساسی حقوق و آزادیهای فردی شهروندان است.”

ساخت این در مورد “آزادی” پوچ است. آزادی بی معنی است برای افرادی که هیچ چاره ای جز پذیرش یک شغل است که خطرات خود را به سلامت.

گام 4: سپر, کسب و کار در برابر پرونده های حقوقی برای گسترش عفونت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است هل دادن به کسب و کار است که بازگشایی یک “مسئولیت محافظت” در برابر اقدام قانونی توسط کارگران و یا مشتریان که توسط ویروس آلوده.

هفته گذشته اعلام کرد او می خواهد با استفاده از دفاع تولید عمل به زور گیاهان پردازش گوشت را باز باقی می ماند با وجود نرخ بالای Covid-19 عفونت و مرگ و میر در میان meatpackers.

“ما در حال رفتن به امضای یک فرمان اجرایی امروز اعتقاد دارم که شما را حل کند هر گونه مسئولیت مشکلات” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل اصرار دارد که قانون پیشنهادی به دولت های ایالتی و محلی کمک های مالی آنها به شدت نیاز باید شامل مصونیت قانونی برای شرکت های بزرگ که باعث کارگران و یا مصرف کنندگان را آلوده.

“ما یک خط قرمز مسئولیت” مک کانل گفت. “آن را نمی خواهد به تصویب مجلس سنا بدون آن.”

اما چگونه می تواند اقتصاد با خیال راحت بازگشایی اگر شرکت ها ندارد و انگیزه ای برای نگه داشتن مردم بی خطر است ؟ وعده به ارائه دنده محافظ و تدابیر دیگر بی ارزش هستند وجود ندارد و خطر خسارت اگر کارگران و یا مشتریان آلوده شوند.

حقیقت: این بزرگترین مانع برای بازگشایی اقتصاد در حال همه گیر خود را.

هیچ عجله ای برای بازگشایی بدون کافی تست و ردیابی—به مراتب بیشتر از حال حاضر در جریان است—باعث خواهد شد حتی بیشتر از مرگ و میر و دیگر بحران اقتصادی است.

شاید برگ برنده شرط بندی که بدترین Covid تخریب رخ خواهد داد پس از انتخابات که به نظر می رسد اقتصاد در جاده به بازیابی.

اولین مسئولیت یک رئیس جمهور است که برای حفظ مکان امن. اما دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نمی تواند مراقبت کمتر است. او آهسته برای پاسخ به این تهدید پس از آن او دروغ گفته در مورد آن ساخته شده آن را سخت برای دولت—به خصوص کسانی که با فرمانداران دموکرات—برای دریافت تجهیزات آنها نیاز دارید.

در حال حاضر او در تلاش برای وادار کردن اقتصاد برای بازگشایی به منظور افزایش انتخاباتی خود شانس این ماه نوامبر و فروش آمریکایی’ بهداشت به مهر و موم معامله. این است که فراتر از خوار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de